Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Każdy materiał ma jakąś wytrzymałość...a ty krótko w domku byłaś...:cmok:Jeszcze ciut...Basiu...jeszcze ciut...:dobrze:

Wiem ...króciutko i bardzo intensywnie .... Zaczyna mnie wszystko drażnić . Sama siebie opitalam " czego babo chcesz ...co ci przeszkadza ! " ....ale na długo mi to nie pomaga ...takie opierniczanie samej siebie ....Nic ..trza się brać w garść ....kopniaka w doopsko zasadzić i pomyśleć , pokalkulować na co będę mogła sobie pozwolić ....co zdziałać za " kontowe ojrasy "...i podzielić ....to na to ...to na tamto ...a co braknie ....to na kupkę  ...i ....zarobi się znów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiem ...króciutko i bardzo intensywnie .... Zaczyna mnie wszystko drażnić . Sama siebie opitalam " czego babo chcesz ...co ci przeszkadza ! " ....ale na długo mi to nie pomaga ...takie opierniczanie samej siebie ....Nic ..trza się brać w garść ....kopniaka w doopsko zasadzić i pomyśleć , pokalkulować na co będę mogła sobie pozwolić ....co zdziałać za " kontowe ojrasy "...i podzielić ....to na to ...to na tamto ...a co braknie ....to na kupkę  ...i ....zarobi się znów .

O właśnie...ta szklaneczka ma znowu być pełna...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiem ...króciutko i bardzo intensywnie .... Zaczyna mnie wszystko drażnić . Sama siebie opitalam " czego babo chcesz ...co ci przeszkadza ! " ....ale na długo mi to nie pomaga ...takie opierniczanie samej siebie ....Nic ..trza się brać w garść ....kopniaka w doopsko zasadzić i pomyśleć , pokalkulować na co będę mogła sobie pozwolić ....co zdziałać za " kontowe ojrasy "...i podzielić ....to na to ...to na tamto ...a co braknie ....to na kupkę  ...i ....zarobi się znów .

Basiu....nie Ty jedna w myślach zadajesz sobie pytanie ( nazwisko biskupa z Japonii ) jest nas więcej.....ale jak się zerknie na konto to to masz odpowiedź....:hura:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiem ...króciutko i bardzo intensywnie .... Zaczyna mnie wszystko drażnić . Sama siebie opitalam " czego babo chcesz ...co ci przeszkadza ! " ....ale na długo mi to nie pomaga ...takie opierniczanie samej siebie ....Nic ..trza się brać w garść ....kopniaka w doopsko zasadzić i pomyśleć , pokalkulować na co będę mogła sobie pozwolić ....co zdziałać za " kontowe ojrasy "...i podzielić ....to na to ...to na tamto ...a co braknie ....to na kupkę  ...i ....zarobi się znów .

Zwolnij .., ja "na starość" przestałam się spieszyć... Też dwa lata temu wzięłam sobie na głowę taką... kulę u nogi... Róznie mi z tym idzie (jak to z kula bywa :d) , ale decyzji nie żałuję ... Właściwie w ten sposób pojawił mi się cel w życiu ... :d I coraz bardziej ciekawa jestem co ja tak na końcu wymodzę :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim piątkowo. Dziś podobno mam dostać samochód, o ile szefuncio, który się urlopuje, nie zapomniał przypomnieć swoim pracownikom, że mają mi pojazd dostarczyć. Wreszcie się wyrwę na jakieś "pakupki", bo idzie z nudów zdechnąć. Zamknęli mi tutaj nawet dom mody "Kik", do którego mogłam rowerkiem śmignąć.

Miłego dnia ludziska. :cześć:

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko i miłego dnia życzę :całus:.

@awe59 szerokiej drogi i pięknego urlopu :love:

Ja dzisiaj nie mogłam zasnąć, do 1 czytalam a do 3 lezałam i nic. 

Już o 6:40 obudziły mnie psy, chyba na rzesach bede chodzić, albo odespię po sniadaniu. 

Po poludniu mam wychodne to może się troszkę zrelaksuję. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Barbara48 napisał:

Witam Opiekunkowo cieplutko i miłego dnia życzę :całus:.

@awe59 szerokiej drogi i pięknego urlopu :love:

Ja dzisiaj nie mogłam zasnąć, do 1 czytalam a do 3 lezałam i nic. 

Już o 6:40 obudziły mnie psy, chyba na rzesach bede chodzić, albo odespię po sniadaniu. 

Po poludniu mam wychodne to może się troszkę zrelaksuję. 

Dziękuję Basiu....W połowie lipca mam zjazd familijny.....trzydniowy w okolicach Kwidzynia....oj będzie się działo.....tak jakoś się losy potoczyły, że rodziny ze strony ojca mojej mamy wogole nie znam....teraz dopiero będę miała przyjemność poznać. :d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

Dziękuję Basiu....W połowie lipca mam zjazd familijny.....trzydniowy w okolicach Kwidzynia....oj będzie się działo.....tak jakoś się losy potoczyły, że rodziny ze strony ojca mojej mamy wogole nie znam....teraz dopiero będę miała przyjemność poznać. :d

 To tym bardziej niezapomnianych wrażeń.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, NNNdanuta napisał:

Zwolnij .., ja "na starość" przestałam się spieszyć... Też dwa lata temu wzięłam sobie na głowę taką... kulę u nogi... Róznie mi z tym idzie (jak to z kula bywa :d) , ale decyzji nie żałuję ... Właściwie w ten sposób pojawił mi się cel w życiu ... :d I coraz bardziej ciekawa jestem co ja tak na końcu wymodzę :haha:

Zwalniam ...właściwie już zwolniłam . Ten rok taki jeszcze trochę do doopy niepodobny , bo ....Już nie mam ochoty ani sił jak kiedyś , że po 3 ...ponad 3 miesiące ciągnęłam ...sztele... oczywiście ...Łapię sie na tym , że 2 miesiące to już długo . Możliwe , że dłuży mi się tak bardzo , bo plany ...plany ...marzenia ...a jest też możliwe ,że psychę sobie zorałam ...troszeczkę ...Zobaczymy ...odpocznę trochę u córki ...nachapię się jodu ...przez te niecałe 2 tygodnie , ale zawsze coś . Potem ...po powrocie podszykuję materiały do remontu ...zostawię klucze majstrowi i ....niech syneczek kochany mój dalej trzyma rękę na pulsie . Ja wrócę to posprzątam już na tip top i będę mogła sobie pozwolić na dłuższy urlop ....o ile nic niespodziewanego nie wyskoczy ....a kysz..a kysz ...a kysz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Barbara48 napisał:

 To tym bardziej niezapomnianych wrażeń.

Cokolwiek one znaczą ...te wrażenia . Ode mnie @awe59też wszystkiego naj ..naj ...najlepszego . Wypocznij i ...do roboty . Tylko nie zapomnij tym razem szmacianek -toreb nakupić na zapas ...Jakiś sklep " wszystko po 4 zł " u Was ..w tej Warszawie chyba się znajdzie . Tam są fajne na ekspresiki takie szmacianki ...tylko , że droższe niż 4 zł ....4.99 zł kosztują ! ....Co tam ....stać nas na to ...na zachodzie ..za granicą popitalamy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cokolwiek one znaczą ...te wrażenia . Ode mnie @awe59też wszystkiego naj ..naj ...najlepszego . Wypocznij i ...do roboty . Tylko nie zapomnij tym razem szmacianek -toreb nakupić na zapas ...Jakiś sklep " wszystko po 4 zł " u Was ..w tej Warszawie chyba się znajdzie . Tam są fajne na ekspresiki takie szmacianki ...tylko , że droższe niż 4 zł ....4.99 zł kosztują ! ....Co tam ....stać nas na to ...na zachodzie ..za granicą popitalamy :haha:

Dziękuję Basiu  :cmok:

Żadnych szmacianek !!! No najwyżej jedna będę zawsze ze sobą zabierać.....tak na wszelki słuczaj jakby kartofle obrodzily......:hura:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam takie jakieś przeczucie że za drogie bilety kupiłam. No i to prawda ! Kupiłam drugie, połowę tańsze a te drogie weźmie syn Kasieńki. Na szczęście jemu się przydadzą.

Czekamy gotowe w blokach startowych ale jeszcze ponad pół godzinki mamy. 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiem ...króciutko i bardzo intensywnie .... Zaczyna mnie wszystko drażnić . Sama siebie opitalam " czego babo chcesz ...co ci przeszkadza ! " ....ale na długo mi to nie pomaga ...takie opierniczanie samej siebie ....Nic ..trza się brać w garść ....kopniaka w doopsko zasadzić i pomyśleć , pokalkulować na co będę mogła sobie pozwolić ....co zdziałać za " kontowe ojrasy "...i podzielić ....to na to ...to na tamto ...a co braknie ....to na kupkę  ...i ....zarobi się znów .

Szkoda że mam za daleko bo mogłabym Ci tego kopniaka zasadzić. :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, awe59 napisał:

Dziękuję Basiu  :cmok:

Żadnych szmacianek !!! No najwyżej jedna będę zawsze ze sobą zabierać.....tak na wszelki słuczaj jakby kartofle obrodzily......:hura:

:szydera::szydera::szydera:. kartofle:szydera::szydera:. Wracaj do nas szybko, wykopki tuż, tuż

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...