Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, awe59 napisał:

Ja jestem za leniwa żeby samej nakładać farbę....trzeba dać zarobić innym  :d

 

Nie da rady. Nawet dwa miesiące u mnie kończą się brzydkimi odrostami więc muszę sama się przefarbować. A i kasa w kieszeni zostanie. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, awe59 napisał:

Ja jestem za leniwa żeby samej nakładać farbę....trzeba dać zarobić innym  :d

 

A ja nie lubię godzinami siedzieć w salonie fryzjerskim ....gęba mnie zawsze bolała :haha:W domku nakładam sobie farbę ...coś tam porobię ...poczytam i czas trzymania farby na głowie leciiiiii.....Właśnie ostatnio , kiedy córka moja jedyna miała te ściągania jakichś farb ...nakładanie ...i te podobne bzdety to sobie pomyślałam : robię sama , nikt mi doopy nie zawraca i luzik . Nasza fryzjerka to koleżanka córki i one zawsze mają tyle do pogadania , że te kilka , wspólnie spędzonych godzin to za mało :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ja nie lubię godzinami siedzieć w salonie fryzjerskim ....gęba mnie zawsze bolała :haha:W domku nakładam sobie farbę ...coś tam porobię ...poczytam i czas trzymania farby na głowie leciiiiii.....Właśnie ostatnio , kiedy córka moja jedyna miała te ściągania jakichś farb ...nakładanie ...i te podobne bzdety to sobie pomyślałam : robię sama , nikt mi doopy nie zawraca i luzik . Nasza fryzjerka to koleżanka córki i one zawsze mają tyle do pogadania , że te kilka , wspólnie spędzonych godzin to za mało :haha:

Mnie w salonie tez czas szybko leci....wypiję kawę....pogadam...obrobimy doopę co poniektorym....bo szefowa to koleżanka mojej córki.....:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili z firmy z zapytaniem czy nie chce dłużej zostać, odp. ze nie dziękuję, chce do domu. Mają szukać kogoś na piątek, chyba czas rezerwować busa :oklaski:, a i czas do roboty zebrać cztery litery, a nie od rana tylko pitu, pitu (bardzo podoba mnie się te określenie) 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Dzien dobry Opiekunkowo :całus:. Milego dzionka dla nas wszystkich .

Wczorajsza wichura zerwala 1/3 dachu na tarasie, dobrze ze na łeb mi nie spadło bo akurat paliłam papierosa.

Miałaś szczęście razy dwa ...Basiuniu . Pierwsze , że na łebo ci nie spadło ...a jeszcze bardziej pierwsze ...takie najpierwsze szczęście , że zapalniczkę dobrą miałaś i dałaś radę w takim tornado ...prawie ...przypalić papierosa :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwielbiam chodzić do salonu, lubię jak masuja mi głowę i te dreszcze też :dNiestety robię to rzadko, bo co 3-4miesiace :(Farbę nakłada sobie sama, muszę co 3tyg,bo farba ciemna, a włos na głowie siwy, jak u babuleńki.Myslalam żeby zdjąć farbę i na blond się zrobić, ale niestety nie mogę :szydera:mam zakaz. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Miałaś szczęście razy dwa ...Basiuniu . Pierwsze , że na łebo ci nie spadło ...a jeszcze bardziej pierwsze ...takie najpierwsze szczęście , że zapalniczkę dobrą miałaś i dałaś radę w takim tornado ...prawie ...przypalić papierosa :szydera:

Odpaliłam w przedpokoju :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Magdzie napisał:

A ja uwielbiam chodzić do salonu, lubię jak masuja mi głowę i te dreszcze też :dNiestety robię to rzadko, bo co 3-4miesiace :(Farbę nakłada sobie sama, muszę co 3tyg,bo farba ciemna, a włos na głowie siwy, jak u babuleńki.Myslalam żeby zdjąć farbę i na blond się zrobić, ale niestety nie mogę :szydera:mam zakaz. 

To złam ten zakaz....ja całe zycie miałam odcienie brązu i rudego i jak zaczęłam siwieć to postanowiłam mieć blond....i też miałam zakaz...:szydera:

Na starość sie trzeba rozjaśniać a nie przyciemniać.....:szydera: ale Tobie jeszcze duzo czasu zostało.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) 

Dopijam trzecią kawę i ciągle jestem śpiąca.Czwartą sobie odpuszczę bo chyba kawa nie ma szans w starciu z pogodą :(  Wieje,pogrzmiało,teraz sypie śnieg z deszczem.Najchętniej zawinęłabym się w koc i przespała dzień ale nie da się :( Trzeba spiąć 4litery i do roboty :haha:

Byle do obiadu,później już z górki :) 

Życzę Wam lepszej pogody niż u mnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...