Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Orkan,czy co?

Lawke w ogrodzie nam przesunelo, zatrzymala sie na slupie.

Krzesla z tarasu wynioslam,bo zaczely tanczyc.

Teraz biedaczka pale na stojaco:płacz:

Z obawa patrze na druga strone ulicy, gdzie kiwa sie ogromny orzech,

Jak perdyknie, to wyladuje w moim pokoju.O.o

sluchajce, Krankenkassa daje raz na rok(termin do czerwca) 1600 ojro na generalne sprzatniecie domu, pacjenta.

We  wtorek przychodzi ekipa, zobacze co bedzie sie dzialo.

Corka pdp planuje od strychu do piwnicy.lacznie z dezynfekcja.

Dowiem sie jak nazywa sie to, i napisze,

Przeciez pdp mogliby zamiast molestowac opiekunki o odgruzowanie chalupy, zamawiac taka ekipe.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przez ten wiatr zapotrzebowanie na słodkie mi się włączyło O.o Jestem po deserze, którym był spory kawałek tortu (córka pdp była wczoraj z wizytą) i dopycham nadziewaną czekoladą, którą dostałam jakieś dwa tygodnie temu :o, ale czekoladowy Mikołaj, którego otrzymałam zaraz po przyjeździe (04.01) na pewno się ostanie bo zupełnie nie budzi mojej rządzy :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NNNdanuta napisał:

Chyba przez ten wiatr zapotrzebowanie na słodkie mi się włączyło O.o Jestem po deserze, którym był spory kawałek tortu (córka pdp była wczoraj z wizytą) i dopycham nadziewaną czekoladą, którą dostałam jakieś dwa tygodnie temu :o, ale czekoladowy Mikołaj, którego otrzymałam zaraz po przyjeździe (04.01) na pewno się ostanie bo zupełnie nie budzi mojej rządzy :szydera:

Ciekawe jest jakie jeszcze żądze się w Tobie budząxd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

U mnie dzisiaj nie ma w ogóle wiatru, poszedł do innych. :haha:

Za to po południu się rozpadało. Niedobrze, bo Kasieńka bez spacerku po południu jest nieswoja. Nie miała okazji się zmęczyć. Ciągnie niby do spania ale za bardzo jest rozkojarzona....

Pójdziesz z nią do łóżka ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, NNNdanuta napisał:

@beatrix+ fajnie wyglądasz :dobrze:Widzę, że ta stella Ci służy, ewentualnie robienie serwetek tak dobrze na Ciebie działa xd

Dzięki! A powiem Ci,.że zaczęłam używać  robionych na naturalnych składnikach kosmetyków do cery suchej i naczynkowej,  gdyż  to właśnie jestem  posiadaczką  takiej  gęby. 

No i zadowolona jestem  z efektu,.bo nie  świecę  już  czerwonym  jamochłonem.:)

A tak żaden puder nie był w stanie  tego stłumić. 

Moja koleżanka na fb ma stronę Jak mam wolną chwilę to..

Różne cuda robi na różne gęby. xd

 

P.s.

Moja dziś gwizdła w toalecie..znalazłam ją z nożyczkami w ręku. 

Niech się już położy...będzie spokój. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, beatrix+ napisał:

Dzięki! A powiem Ci,.że zaczęłam używać  robionych na naturalnych składnikach kosmetyków do cery suchej i naczynkowej,  gdyż  to właśnie jestem  posiadaczką  takiej  gęby. 

Też mam taką gębę, a oprócz tego i SKS. Na SKS to tylko operacja plastyczna i botox , ale możesz mi podać stronkę to może coś znajde cos do cery suchej, naczynkowej i alergicznej :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, beatrix+ napisał:

zaczęłam używać  robionych na naturalnych składnikach kosmetyków do cery suchej i naczynkowej,  gdyż  to właśnie jestem  posiadaczką  takiej  gęby. 

No i zadowolona jestem  z efektu,.bo nie  świecę  już  czerwonym  jamochłonem.:)

A tak żaden puder nie był w stanie  tego stłumić. 

 

Proszę o podpowiedź, co to za cuda.

Dużego problemu z naczynkami nie mam, ale wolę się zabezpieczyć na przyszłość.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...