Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo,spakowana wreszcie:)Coś się zabrać nie mogłam a wcale dużo nie miałam.Jeszcze jutro cały dzień ze zmienniczką i w pon robię rząd:):):)

Śmieszną miałam sytuację dziś.Spałam po południu jak zawsze prawie i śniło mi się,że jadę do PL z kierowcą o imieniu Marek.W tym śnie mówiłam do niego ,że z Markiem jeszcze nie jechałam,a znam już wszystkich z mojej busiarni.Po południu, już na jawie , dzwonię do busiarni ,żeby się dowiedzieć z kim jadę a pani mówi,kierowca Marek......Normalnie jakiś sen proroczy miałąm:):)ha ha ha .Chyba się starzeję bo do tej pory specjalistką od proroczych snów w naszej rodzinie była moja mama:) 

Pogoda dziś huraganowa,wieje i wieje od rana samego:(

Mój usiłował się od rosołu wymigać ,ale już trochę lepiej się czuje i nie ma to tamto.Sprzątać nie musi powiedziałam,ale rosół musi być!Inaczej to by może nie zauważył,że połowica do domu wróciła,ha ha ha

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...