Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, 1bozka napisał:

Jakieś pół roku temu aplikowałem  przez NHC na stanowisko Assistant Laboratory w jednym z Londyńskich szpitali , jest to nasz odpowiednik Analityk Medyczny czy Laborant prosciej,  ta pracę wykonuje w Polsce w szpitalu,a moje krótkie wyjazdy były na urlopie płatnym albo i nie. Właśnie przed chwilą dostałam decyzję o dopuszczeniu mnie do państwowego egzaminu językowego w Londynie 27 marca tzn nie jest to czysto językowy bo oprócz kilku części mówienia, pisania,słuchania że rozumieniem będą artykuły dotyczące mojej przyszłej pracy czyli laboratorium. Hmmm...jeśli uda mi się to zdać to będę miała prawo wykonywania tego zawodu w UK .Prawdę mówiąc straciłam nadzieję że będę miała taką możliwość.Jest o co powalczyć. Niby dyplom powinien liczyć się w Unii ale jednak nie do końca tak jest.

 

To trzymamy kciuki :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, 1bozka napisał:

Jakieś pół roku temu aplikowałem  przez NHC na stanowisko Assistant Laboratory w jednym z Londyńskich szpitali , jest to nasz odpowiednik Analityk Medyczny czy Laborant prosciej,  ta pracę wykonuje w Polsce w szpitalu,a moje krótkie wyjazdy były na urlopie płatnym albo i nie. Właśnie przed chwilą dostałam decyzję o dopuszczeniu mnie do państwowego egzaminu językowego w Londynie 27 marca tzn nie jest to czysto językowy bo oprócz kilku części mówienia, pisania,słuchania że rozumieniem będą artykuły dotyczące mojej przyszłej pracy czyli laboratorium. Hmmm...jeśli uda mi się to zdać to będę miała prawo wykonywania tego zawodu w UK .Prawdę mówiąc straciłam nadzieję że będę miała taką możliwość.Jest o co powalczyć. Niby dyplom powinien liczyć się w Unii ale jednak nie do końca tak jest.

 

Już zaciskam kciuki :oklaski: I nie życzę powodzenia, żeby nie zapeszyć :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

No...to się melduję na nowym zleceniu :cześć3: Pozostanę tutaj do 15-go kwietnia, czyli mogę stelomierz uruchomić :oklaski: Na razie nie piszę kto i co, bo moi pdp dopiero jutro powrócą w domowe pielesze :tak2: Na razie genisuję się ciszą i spokojem wsi głębokiej :haha: Autko do dyspozycji będzie, dwie półdniówki będą, do Hanoweru nie tak daleko, czyli może być nieźle :haha:I tego się trzymam :oklaski:

Czyli niespodzianka.Oby dobrze było.Będzie.I tego się trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

A ja wkurzyłam się nie niemiecką pocztę i pogodę >:( Wczoraj nie mogłam wysłać rachunku  przez wichurę , a dzisiaj dupki jedne zrobili sobie wolne popołudnie i pozostało mi tylko skopać zamknięte drzwi >:(

Czy ktoś wie jak długo leci list ekspresowy z Polski do Niemiec ? Bo nie wiem czy jest sens zostawiać list i prosić bratanicę Anielicy o przesłanie , czy lepiej wysłać go już z PL .

doczytalam odpowiedzi potem ale swoja moge mimo to tez podac a co tam:haha: swego czasu z monachium musialam pilna przesylke puscic i kosztowalo mnie to wprawdzie 42 euro ale pakiet byl nastepnego dnia na biurku...moje papiery wyslane  zwyklym z polski przez agencje szly...3 tygodnie...nie wiem natomiast ile idzie lub juz doszly moje papiery do firmy ale mam swistek z numerem..zakladam ze okolo 2 tygodni koszt 4 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, 1bozka napisał:

Jakieś pół roku temu aplikowałem  przez NHC na stanowisko Assistant Laboratory w jednym z Londyńskich szpitali , jest to nasz odpowiednik Analityk Medyczny czy Laborant prosciej,  ta pracę wykonuje w Polsce w szpitalu,a moje krótkie wyjazdy były na urlopie płatnym albo i nie. Właśnie przed chwilą dostałam decyzję o dopuszczeniu mnie do państwowego egzaminu językowego w Londynie 27 marca tzn nie jest to czysto językowy bo oprócz kilku części mówienia, pisania,słuchania że rozumieniem będą artykuły dotyczące mojej przyszłej pracy czyli laboratorium. Hmmm...jeśli uda mi się to zdać to będę miała prawo wykonywania tego zawodu w UK .Prawdę mówiąc straciłam nadzieję że będę miała taką możliwość.Jest o co powalczyć. Niby dyplom powinien liczyć się w Unii ale jednak nie do końca tak jest.

 

:dobrze: gratuluje i masz racje..jest o co walczyc wiec...walcz

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

No...to się melduję na nowym zleceniu :cześć3: Pozostanę tutaj do 15-go kwietnia, czyli mogę stelomierz uruchomić :oklaski: Na razie nie piszę kto i co, bo moi pdp dopiero jutro powrócą w domowe pielesze :tak2: Na razie genisuję się ciszą i spokojem wsi głębokiej :haha: Autko do dyspozycji będzie, dwie półdniówki będą, do Hanoweru nie tak daleko, czyli może być nieźle :haha:I tego się trzymam :oklaski:

:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 @Teresadd :dobrze::cmok:Nie jest tak źle, chłopczyk jest bardzo grzeczny,:dobrze: a dziewczynka, zobaczymy, na razie wysprzątałam dom,:grzmotnąć: zapuszczony był strasznie,ta kobieta, Marokanka, chyba wcale tu nie sprzątała,:grzmotnąć: piekarnik szorowałam druciakiem, tak zapaskudzony.:$ Puściłam już 4 pralki, a jestem tu od wczoraj godziny 16:10, jutro następne pranie. Ja lubię dzieci, wnuków raczej się nie spodziewam, moja córka twierdzi, że nie chce mieć małych wrzeszczących potworków:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...