Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jutro jadę do miasta. :oklaski:

Jak się uda to zdążę na pociąg o 10-tej i poszaleję sobie kilka godzin. Kasieńka jedzie na ślub wnuka, nie wiadomo jak długo wytrzyma ale ja na pewno kilka godzin bez niej wytrzymam. :haha:

Mam zamiar zwiedzić coś więcej niż galerię handlową. :szydera:

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Basiaim napisał:

 

 

Póki co, mnie do tego ogladania nie ciągnie :haha:

:szydera: Wypadałoby się z tym oswoić co jest też przecież częścią nas, ale (kuźwa) po mojemu oswoić się nie da :haha:, ale jak trzeba to trzeba. Ta przygoda wydarzyła się w 2013, lub 2014 roku... Do dziś mam nieprzyjemne ciary na wspomnienie, w krzaki mnie już na pewno nikt nie wyciągnie, a gdy jestem w lesie na grzybach i muszę zrobić siusiu to robię na środku najszerszej ścieżki, mówię tylko : - odwróćcie się towarzystwo :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

A to się cieszę... :oklaski: Mam nadzieję, że u Kulki będzie jej dobrze jak Tobie... :d

Też mam taka nadzieję ,po ostatnich pierepałkach Tereni należy się wypoczynkowa sztela a ta właśnie taka jest.Szkoda ,żetylko na zastepstwo ,ale bym zgrzeszyła narzekając na moją stałą zmienniczkę Ulę,bo jest b fajna:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Też mam taka nadzieję ,po ostatnich pierepałkach Tereni należy się wypoczynkowa sztela a ta właśnie taka jest.Szkoda ,żetylko na zastepstwo ,ale bym zgrzeszyła narzekając na moją stałą zmienniczkę Ulę,bo jest b fajna:)

No faktycznie szkoda, że to tylko zastępstwo :( bo też mi się chce dla Tereni, po tych ostatnich przebojach,  coś ekstra. Inna sprawa, że faktycznie masz farta do zmienniczek :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, foczka63 napisał:

Kulka-kiedy jedziesz?

Ja -7,w nastepna sobotę

Kulka-będę płakać

Ja -eeeeeee,pani???Przyjedzie Tereza bdb opiekunka

Kulka-twoja koleżanka?

Ja-tak

Kulka -to może nie będe płąkać ,zastanowię się:):):)

Koniec dialogu:):):)

To o mnie.Jadę za Foczkę na zastępstwo.Żeby tylko Kulka mnie zaakceptowała.To najważniejsze.:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

No faktycznie szkoda, że to tylko zastępstwo :( bo też mi się chce dla Tereni, po tych ostatnich przebojach,  coś ekstra. Inna sprawa, że faktycznie masz farta do zmienniczek :)

Jesienią muszę się za czymś na stałe rozejrzeć.A czy przypasuję Kulce ,to się okaże.Raczej Pdp lubili mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lisa_Ona napisał:

 według Ciebie jak kobieta ma pusto w głowie to nie powinna sie malować? Bo jak "gebe" otworzy to katastrofa? 

 

Czy ja coś takiego napisałam?

Czytaj, proszę ze zrozumieniem.

 

(Za) wysokiego mniemania o sobie nie mam, ale swoją wartość znam.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem po przeglądach ,wynikach ,skanach i co tam możliwe.Cukry ,cholesteroly i inne ok.No tylko się cieszyć.Nawet kolonoskopia i USG w porządku.Jeszcze ostatnia wizyta 4 lipca i 5 wyjazd do pracy.Zdrowie ok to i sama spokojna jestem.Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Teresadd napisał:

To o mnie.Jadę za Foczkę na zastępstwo.Żeby tylko Kulka mnie zaakceptowała.To najważniejsze.:dobrze:

Jak miejsce dobre to warto pojechać, przynajmniej Foczka sprawdziła.

A że Kulka Cię zaakceptuje to jestem tego pewna. :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak miejsce dobre to warto pojechać, przynajmniej Foczka sprawdziła.

A że Kulka Cię zaakceptuje to jestem tego pewna. :oklaski:

W maju rok minął, jak tu jeżdżę-jakby było do dupy to znacie mnie-nie wracałabym.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Kulka-kiedy jedziesz?

Ja -7,w nastepna sobotę

Kulka-będę płakać

Ja -eeeeeee,pani???Przyjedzie Tereza bdb opiekunka

Kulka-twoja koleżanka?

Ja-tak

Kulka -to może nie będe płąkać ,zastanowię się:):):)

Koniec dialogu:):):)

:szydera: dobra artycha z tej Kulki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Bywa,bywa:)Ale ma poczucie humoru i nie ma grama demencji a to najważniejsze:):)Demencje się mnie już "przejadły",po kokardę:)

No  moja Pdp niestety ma .Ale jest na szczęście niesamowicie pogodna.Generalnie super miejsce,tylko mam problem,bo nie mam zmienniczki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...