Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, rozmowy przy kawie...a po kiego ja tu wlazłam skoro juz dawno po kawie? Aaaaaaaa, załapałam w ostatnim momencie, wlazlam, tfu...przybyłam z ^^pewną nieśmiałościa, przywitać forumowe grono, życzyć dobrych chwil w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca no i...podtrzymać znajomość z Wami:cmok::zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę trafić na jakiś fajny film. Wszystkie mnie nudzą. Znalazłam na cda "Cichy Don" wersję z 2006 r. i z 1957 r. No i ta stara wydaje mi się o niebo lepsza. Autentyczniejsza. 

Chyba źle ze mną skoro stare firmy mnie przyciągają ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre południe wszystkim:333_cloud_rain:leje, wieje, ciemno buro i ponuro. Obiad zaraz wjedzie na stół a potem ulubiona część dnia-pauza. Miałam iść na zakupy ale babcia stwierdziła, że jest paskudna pogoda i mam iść jutro. Dla niej każdy pretekst dobry żeby kasy nie wydawać. :haha:Nie ma demencji, ale jest chorobliwie oszczędna, no cóż widocznie całe życie taka była to teraz się nie zmieni. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłam jednak do sklepu, bo nikt nie powiedział czy przypadkiem jutro nie będzie gorzej O.o Ubrałam się stosownie, a pod Aldikiem dziewczę w krótkich luźnych spodenkach, całkiem krótkich jak szorty i w bluzie :o Klasyczny niemiecki przebiśnieg xd Teraz leje, ale zakupy zrobione i może padać i 3 dni z przerwą na przelot naszej Ewuni59 do domciu :d

Teraz może coś poczytam, albo oko na trochę przymknę, choć jak przysnę w dzień to jakieś durne sny miewam :o i to całkiem nie kolorowe ... w nocy mi się nie zdarza śnić.

Miłej dalszej części dnia :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mycha napisał:

Jakoś nie mogę trafić na jakiś fajny film. Wszystkie mnie nudzą. Znalazłam na cda "Cichy Don" wersję z 2006 r. i z 1957 r. No i ta stara wydaje mi się o niebo lepsza. Autentyczniejsza. 

Chyba źle ze mną skoro stare firmy mnie przyciągają ;)

Ja oglądam na zmianę seriale "Kości" i "Agencji NCIS" ale to tak do szydełkowania sobie lecą. Jak chcę coś naprawdę obejrzeć to oglądam filmy dokumentalne.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Wyciągnij za uszy to nie będziesz musiała walczyć z odleżynami. :haha:

Obyło się bez wyciągania! Dodam, że jest tu łóżko medyczne z materacem antyodleżynowym. Materac porządny, że sprężarką. 

MeryK, dziękuję-włączyłam pralkę na max. temperaturę i wyspałam proszek do zmywarek. Na szczęście był, choć zmywarka kaput. 

Dana, dziękuję za pomysł z octem-dopiero w piątek zakupię go i dodatkowo wleję do odkażenia. 

Chciałam pochwalić się cudnym słońcem i ciszą a tu... swojsko jak w kieleckiem.Ktoś mi ukradł słońce a podesłał chmury deszczowe. 

Obżarłam się jak bąk obiadem i teraz "zakanszam" Feinherb Nuss.

Dziwne...nie rusza mnie kalendarz... 

                                                          

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, lepiej późno niż wcale.:cześć2:

Dzisiaj przedszkolny dzień, pochodziłam po sklepach , bo pogoda cudna całe 20 stopni było na termometrze i Passau całe skapane w słońcu.

Było i sie zmyło, chmurzyska szare nadciągnęły i wiatr się zerwał, póki co nie pada, ale to juz chyba nie długo.

Miłej reszty dnia Wszystkim.:kawa2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wichura nadal nie odpuszcza , więc nosa z domu nie wychyliłam :( Jutro choćby lało i wiało , muszę wyjść . 1 i pół walizki spakowałam , podłogi pomyłam , firankę z mojego pokoju wyprałam ( coby jedna jędza nie płakała , że jej śmierdzi fajami :haha:) . Jutro z racji latania po mieście , zabiorę Anielicę na kebaba , bo nie planuję nic gotować . Tak więc w mieszkaniu i w kuchni nie ruszę już nic paluszkiem , poza wrzuceniem mojej pościeli do pralki . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

Wichura nadal nie odpuszcza , więc nosa z domu nie wychyliłam :( Jutro choćby lało i wiało , muszę wyjść . 1 i pół walizki spakowałam , podłogi pomyłam , firankę z mojego pokoju wyprałam ( coby jedna jędza nie płakała , że jej śmierdzi fajami :haha:) . Jutro z racji latania po mieście , zabiorę Anielicę na kebaba , bo nie planuję nic gotować . Tak więc w mieszkaniu i w kuchni nie ruszę już nic paluszkiem , poza wrzuceniem mojej pościeli do pralki . 

Takiej to dobrze :( ja mam jeszcze prawie miesiąc odsiadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Wichura nadal nie odpuszcza , więc nosa z domu nie wychyliłam :( Jutro choćby lało i wiało , muszę wyjść . 1 i pół walizki spakowałam , podłogi pomyłam , firankę z mojego pokoju wyprałam ( coby jedna jędza nie płakała , że jej śmierdzi fajami :haha:) . Jutro z racji latania po mieście , zabiorę Anielicę na kebaba , bo nie planuję nic gotować . Tak więc w mieszkaniu i w kuchni nie ruszę już nic paluszkiem , poza wrzuceniem mojej pościeli do pralki . 

Dobrze to wymyśliłaś Violuś....ja jutro jeszcze muszę przy garach stać....i podłogi umyć.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

@awe59 Przecież po umyciu okien ZAWSZE leje:):)Nie wiedziałaś?

Kara to jest ha ha ha ,przeca opiekunki okien nie myją,chyba że są wyrywne niespotykanie....

 

Wiem, że nie myją....ale jak słonce zaświeciło to byly brudne.... a jak są czyste to mam lepsze samopoczucie  :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł Anielicy bratanek i powiedział , że zrobił rozeznanie ile kosztuje sprawdzenie , czy lodówkę można jeszcze reanimować i dowiedział się , że taka usługa kosztuje 65 euro O.o Powiedziałam , że pewnie z Turkiem rozmawiał , bo oni ostatnio bardzo się cenią , więc usłyszałam , że ten akurat był Polakiem . Odpowiedziałam , że skoro Polak to ok , bo nasi są niezastąpieni :szydera:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...