Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No obśmiałam się jak norka, czytając dzisiejsze posty :szydera:.

Kobietki, czy wy już nie macie większych problemów? 

Ja się czasem maluje, ale większość czasu jestem,,saute".

Jeśli tylko ludzie nie uciekają na mój widok i chcą spędzać czas zemną to uważam że nie jest źle 

Widać wiejskie powietrze mi służy :hura:.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, NNNdanuta napisał:

 Napatrzyłam się, że jasna cholera :szydera:, ale niezmiennie dochodziłam do jednego wniosku, że ci faceci są pop...doleni :szydera: bo takie coś im się podoba :haha:

Kleszcza w tym miejscu współczuję.

A co do oglądania....Kiedyś czytałam, że kobieta powinna poznać/oglądac swoje miejsca intymne.

"Nauczyć" się ich, a przy tym sprawdzać, czy wszystko w porzadku- chodzi tu o różne choroby.

Nawet podobno powstała aplikacja na telefon, by to ułatwić.

 

Póki co, mnie do tego ogladania nie ciągnie :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

W kwestii makijażu ,to bez makijażu.Ale usta mam pomalowane zawsze.Chyba rodzinne ,bo tak miała moja mama i siostry.W kwestii ubioru ,to raczej nie straszę swoim wyglądem i nie robię z siebie osiemnastki.Lustro mam duże.

Miłego dnia źyczę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Basiaim napisał:

Uderz w stół, a nożyce się odezwą :szydera:

Nie od rzęs mi oko dryga, bo już ich dawno nie doklejam.

 

A w sprawie kobiecości zgadzam się z większością z Was.

Parafrazując-- Nie pomoże puder, róż, kiedy w głowie pustki już.

Ile to pieknie wyglądających kobiet nie powinno w ogóle ust (do mówienia) otwierac?

I na odwrót- skromnie, niedbale (nie mylić z niezadbaniem) wyglądająca kobieta potrafi na kolana rzucić cały (nie tylko męski) ród.

No tak prawda. Twoje motto na fejsie: ładna, zgrabna i wykształcona. 

P,s czyli według Ciebie jak kobieta ma pusto w głowie to nie powinna sie malować? Bo jak "gebe" otworzy to katastrofa? 

Nie wiem, kto Ciebie tak dowartościował, może sama o sobie masz takie wysokie mniemanie?

My tu wszystkie takie same jesteśmy Opiekunki, czyli mądre, pracowite itp.

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbara48 napisał:

No obśmiałam się jak norka, czytając dzisiejsze posty :szydera:.

Kobietki, czy wy już nie macie większych problemów? 

Ja się czasem maluje, ale większość czasu jestem,,saute".

Jeśli tylko ludzie nie uciekają na mój widok i chcą spędzać czas zemną to uważam że nie jest źle 

Widać wiejskie powietrze mi służy :hura:.

Hi, hi, hi....poczekaj, jak będziesz miała moje lata...tak powie niejedna z pań...:szydera: I wiejskie powietrze nie ma tu nic do gadania....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi....poczekaj, jak będziesz miała moje lata...tak powie niejedna z pań...:szydera: I wiejskie powietrze nie ma tu nic do gadania....:haha:

Napewno czyjes tam lata kiedys bede miala:haha:, odpowiem wtedy ze pogoda ducha jest ważniejsza I chęć do życia  :hura::love:, Oczywiscie zdrowie najważniejsze. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich podrasowanych i mniej podrasowanych :d 

Burej pogody u mnie cd >:( a przy takiej aurze też mi sie nie chce malować :haha: Powiem tylko , że nigdy nie malowałam się mocno , bo zwyczajnie nie potrafię ale zawsze podziwiam kobiety , które na co dzień występują w pięknym delikatnym , starannym makijażu , bo mnie brakowałoby cierpliwości na te rzeczy . :$  Jedyną niezbędną rzeczą w mojej kosmetyczce jest tusz do rzęs , bo bez tego nie ruszam się z domu :haha:

Miłego dzionka :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Witam serdecznie wszystkich podrasowanych i mniej podrasowanych :d 

Burej pogody u mnie cd >:( a przy takiej aurze też mi sie nie chce malować :haha: Powiem tylko , że nigdy nie malowałam się mocno , bo zwyczajnie nie potrafię ale zawsze podziwiam kobiety , które na co dzień występują w pięknym delikatnym , starannym makijażu , bo mnie brakowałoby cierpliwości na te rzeczy . :$  Jedyną niezbędną rzeczą w mojej kosmetyczce jest tusz do rzęs , bo bez tego nie ruszam się z domu :haha:

Miłego dzionka :cmok:

Jaka bura pogoda? :szok: Mazowsze i Pomorze przywiozły sobie słońce...:oklaski: Może zdejmij słoneczne okulary i świat pojaśnieje? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Joy napisał:

No coś Ty :) nie masz firanek? Pomyśl tylko ile z takiej jednej woalek wyjdzie :szydera:

Firanki mam...jak najbardziej...ale wszystkie bawełniane...ręcznie robione...wyobrażasz sobie czymś takim świat przesłaniać? :szydera: Muszę od  @violka kawałek sukienki wyszarpać...taniej będzie...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Firanki mam...jak najbardziej...ale wszystkie bawełniane...ręcznie robione...wyobrażasz sobie czymś takim świat przesłaniać? :szydera: Muszę od  @violka kawałek sukienki wyszarpać...taniej będzie...:haha:

Moje firanki są bezcenne :haha: nie oddam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Firanki mam...jak najbardziej...ale wszystkie bawełniane...ręcznie robione...wyobrażasz sobie czymś takim świat przesłaniać? :szydera: Muszę od  @violka kawałek sukienki wyszarpać...taniej będzie...:haha:

:szydera:oj,nie licz na to :haha:Policzy Ci jak za dwie nowe :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...