Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Magdzie napisał:

Dziadek osłabiony jeszcze, do niedzieli ma antybiotyk. Niech już mi zdrowieje, bo ileż można. Córka dziadka pracuje w biurze,zbiera dla niego koperty że znaczkami, i raczy go kilka razy w roku po ok. 1000szt.Dziadek ma zajęcie, ostatnio też przyniosła. Wziął się bidulek za pracę, siedzi segreguje na kupki, duże kaperty, małe, znaczki na kopertach duże, małe i końca nie widać. Mówię mu, daj to pomogę w pół godziny będzie zrobione. On nie, bo ty się nie znasz :haha:Później wycinanie znaczków, moczenie w wodzie, suszenie. Może do Bożego Narodzenia skończy. Ale on się nie spieszy, ma czas.

A z tych ostatnio modernych znaczków samoprzylepnych klej schodzi bardzo źle, to faktycznie trochę mu to zajmie czasu. Potem będzie szukał usterek drukarskich, przesunięć druku, uszkodzeń form drukarskich i takich tam.:) W pół godziny mu nie pomożesz - to jest cały rytuał. Jak będziecie mieli pod opieką filatelistę, to pomogę. Odpowiem na wszystkie pytania.:oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo, zaspany i ziewający jeszcze, ale w domyśle dobry :).

Albowiem ponieważ niektórym forumkom nie stało (sic!) wczoraj wyobraźni i skarżyły się na nikłość gałęzi, ptaków oraz innych zwiastunów wiosny, dziś szybciutko lecimy z dużym ptaszyskiem :cool:.

@Barbara48, Basiu, życzę pięknego, obfitującego w różnorakie uniesienia weekendu, a nam spokojnego piątku :).

 

 

bocian.jpg

Salazar a gdzie gałązka ? I co Ty tak zaraz z tymi dziećmi wyskakujesz ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, kris napisał:

A z tych ostatnio modernych znaczków samoprzylepnych klej schodzi bardzo źle, to faktycznie trochę mu to zajmie czasu. Potem będzie szukał usterek drukarskich, przesunięć druku, uszkodzeń form drukarskich i takich tam.:) W pół godziny mu nie pomożesz - to jest cały rytuał. Jak będziecie mieli pod opieką filatelistę, to pomogę. Odpowiem na wszystkie pytania.:oklaski:

Dziękuję bardzo za pomoc:dtu do niego przychodzi raz w tygodniu "kolega znaczkowy", oni tam sobie razem siedzą i zawijaja te sreberka :di niech sobie zawijaja. Dziadek zbiera znaczki już 61lat, kolekcje to ma pokaźną, kiedyś oglądałan te jego znaczki, raz mi wystarczyło :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Magdzie napisał:

Dziękuję bardzo za pomoc:dtu do niego przychodzi raz w tygodniu "kolega znaczkowy", oni tam sobie razem siedzą i zawijaja te sreberka :di niech sobie zawijaja. Dziadek zbiera znaczki już 61lat, kolekcje to ma pokaźną, kiedyś oglądałan te jego znaczki, raz mi wystarczyło :d

Wykaż duuuże zainteresowanie jego kolekcją.:) Mogę Ci w tym pomóc.:d Może coś będziesz dziedziczyła? Kilka euro piechotą nie chodzi! Tylko klasery ze znaczkami ciężkie...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kris napisał:

Wykaż duuuże zainteresowanie jego kolekcją.:) Mogę Ci w tym pomóc.:d Może coś będziesz dziedziczyła? Kilka euro piechotą nie chodzi! Tylko klasery ze znaczkami ciężkie...

Przemyśle to :dmoze warto zacząć się interesować. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłam okna i pada śnieg- a niech to :|.Kochani serce z radości się otwiera jak bezinteresownie ktoś o nas myśli. Nasza koleżanka Aniao znalazła ogłoszenie na 2 i od razu wiadomość, druga Iza Małgosia tez przysłała wiadomość, Jakie to miłe.dziękuję bardzo.zgłosiłam sie na to zlecenie z siostra , moze wypali.wyjazd by był tylko na 3 tyg, ale dobre i to.:serce:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Aż mnie kciuki od ściskania bolą . Coś niesamowitego ...Dawid Kubacki z 27miejsca po pierwszej serii .....Kamil Stoch  z 18 miejsca ....Jeżuuuu...jak się cieszę :hura:

A najważniejsze jest to, że fryce dostali po nosie...:hura:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałam się dzisiaj z inną opiekunką. Pochodzi z Łotwy i za nieduże pieniądze ma do opieki dwie osoby. Ale kobieta jest niesamowita. Ma 68 lat a tyle energii w sobie że poczułam się przy niej staro. Dzisiaj jest zimno a ona przyszła w krótkim rękawku i kurteczce i to wcale nie zimowej. :haha:Już się nie będę dziwiła że jeżdżą do pracy w opiece osoby nawet po 70-tce bo jeśli są choć w połowie do niej podobne to dadzą radę ! Pracuje po pół roku, miesiąc przerwy i znów do pracy.

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...