Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry bardzo Ale zimno! A jak słonecznie , aż chce się żyć. Wokół drzew i krzaków robi się taka zielona mgiełka.  Wczoraj jak schodziliśmy z Panoramaweg zauważyłem. No to wiosna. Wyczekana. Lubię to

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lucyna.beata napisał:

kochana ona ma taki przydzial witamin ze niejedna z nas chcialaby takowy w pakiecie posiadac....fakt ze ma zywienie zglebnikiem wiec nie dostanie ani maselka ani kawusi ani niczego innego bo wszystko w worku...taki live...nul samodzielnosci ot taka pflanca sobie lezy od ponad 7 lat..od jakiegos czasu zaczela sie luszczyc ...

Sprawdź a może jednak w pakiecie jej zabrakło. Mój siostrzeniec też tak jest karmiony i są różne pakiety. W zależności co dobrze trawi to wlewają.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy! 

Wstawać! Gar rosołu nastawić, kotlety tłuc! Nierdziela!... U mnie ta ostatnia :haha:

Co Wam powiem, to Wam powiem... Ranek chłodny, wręcz mocno rześki, ale słoneczny... będzie Pani jedna z drugą zadowolona :d

Milusińscy, niedzieli sympatycznej Wam życzę i krótkiej. :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

ja wiem ze kapiele sloneczne bylby dla niej super tylko powiedz jak babce bedacej w totalnym polwachu zafundowac taki relaks?? jest niesamodzielna niczym tzw worek z woda...

a witaminka dla mnie zebym myslec zaczela ..nie zlosc sie..nie uwazam ze to smieszne :cmok:

Tak sobie tylko na rozgrzewkę żeby sie rozruszać walnęłam ale głową muru nie przebijesz :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, awe59 napisał:

Dzien dobry  :d

No gdzie ta wiosna....? Pytam sie gdzie...? Chyba jeszcze za wczesnie bo to luty dopiero...a luty to obuj buty  :d

Niech ta niedziela zleci szybko i nastepny tydzien....już mnie wszystko wnerwia....ja chce do domu  :szydera:

Milej niedzieli  :cmok:

Też już mam od pewnego czasu te same objawy. Ostatni tydzień pracy jadę na wysokim... W czyli wkurwie do potęgi entej... enter. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MeryKy napisał:

Sprawdź a może jednak w pakiecie jej zabrakło. Mój siostrzeniec też tak jest karmiony i są różne pakiety. W zależności co dobrze trawi to wlewają.

kiedys na noze prawie z szogunem poszlismy w kwestii zywienia jego zony....wlaczyl zestaw witamin dla niej typowy dla kobiet troche to trwalo ale sie udalo...teraz szukam intensywnie co i jak ze skora ale obawiam sie...ze za czesto byla kremowana w czasie mojego urlopu...dziwne bo jej skora nie lubi kontaktu z woda i zbyt czestem natluszczaniem...jak zrobisz odstep okolo tygodnia ...mija wszystko a luszczenie sie zmniejsza...dziwne co?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:d Witam, tu szumi jak w ulu, a ja dopiero dotarłam. Obudzilam się jak poobijana, jak z jakimiś zakwasami :( O dziarskim wyskakiwaniu z wyrka nie było mowy, ale dzień zaczęłam jak zwykle czyli kawka i taras :papieros:Później siadłam, złączyłam stopy i swoje odsiedziałam :d Teraz jestem zdolna do życia choć dalej nie wiem co mnie tak ścieło O.o Może wczorajszy spacerek z pdp, przydługi i choć słońce jeszcze było to wiatr zimny powiewał, a ja przymarzłam drepcząc w miejscu przy pdp :( Może to były przykre wiadomości, bo wieczorem zadzwoniła tutejsza koleżanka, że jej pdp rano zmarła i już wiadomo, że nie wróci tu :smutek:

Nic to ... :d byle do przodu i buziaki kochani :cmok:Ja dzisiaj mam flohmarkt do którego jestem dobrze przygotowana w drobne w portfelu, bo zaliczyłam już taką wpadkę, że czegoś nie kupiłam bo sprzedający nie miał mi wydać, a jak wróciłam z drobnymi to tego już nie było xd

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

Też już mam od pewnego czasu te same objawy. Ostatni tydzień pracy jadę na wysokim... W czyli wkurwie do potęgi entej... enter. :haha:

Ja caly nastepny i polowa przyszlego. W srode wypad stad robię. O bobrze....daj mi sile i spokoj zeby kogos nie walnąć  :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lucyna.beata napisał:

specjalisci czy ma ktos przypadek pielegnacji skory pergaminowej?? jak to pielegnowac? moja dzidzia sie luszczy jak po opalaniu

Nieżeby zaraz specjalista,he he  ,ale jak już to tylko nawilżające kremy a najlepiej jakiś lotion bo lżejszy i szybciej się wchłania.Nic natłuszczającego botylko pozatyka pory i szkody narobi.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

Nieżeby zaraz specjalista,he he  ,ale jak już to tylko nawilżające kremy a najlepiej jakiś lotion bo lżejszy i szybciej się wchłania.Nic natłuszczającego botylko pozatyka pory i szkody narobi.

zakupilam krem co skory atopowej eucerinu lekutki nie tluszczy sie wchlania ladnie...zobacze....ona ma bardzo dobrej jakosc kosmetyki ale wiesz...w pewnej chwili zamiast pomoc moze pojsc z druga strone...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, BabaJagusia napisał:

@lucyna.beata :cmok:.Chcę zrobić tak:wracam po dwumiesięcznym pobycie do domu.Na tydzień -do 10dni a potem na nowe miejsce.Wydaje mi się,że to dla mnie najlepsze rozwiązanie.

jezeli tak czujesz...tak zrob...sama sie przekonasz czy twoja intuicja dobrze ci podpowiedziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

zakupilam krem co skory atopowej eucerinu lekutki nie tluszczy sie wchlania ladnie...zobacze....ona ma bardzo dobrej jakosc kosmetyki ale wiesz...w pewnej chwili zamiast pomoc moze pojsc z druga strone...

Nawilżanie nigdy nie szkodzi skórze,eucerin jest bardzo dobry.Ale przy okazji dobrze byłoby dr pokazać.To podejrzewam typowe zmiany starcze.Skóra wysycha.Jęli nie swędzi  i nie boli ,to raczej nie jest to zmiana chorobowa a wiekowa .Na pewno nie masować i nie nagrzewać bo to wzmaga objawy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Nawilżanie nigdy nie szkodzi skórze,eucerin jest bardzo dobry.Ale przy okazji dobrze byłoby dr pokazać.To podejrzewam typowe zmiany starcze.Skóra wysycha.Jęli nie swędzi  i nie boli ,to raczej nie jest to zmiana chorobowa a wiekowa .Na pewno nie masować i nie nagrzewać bo to wzmaga objawy.

ujme to dyplomatycznie.....skoro lekarz na te dolegliwosc...polecil....wazeline typowo zwierzyc tluszcz...czy musze cos wiecej mowic?

na jej rumien wedrujacy nie poradzila nic poza antybiotykiem...sama zaczelam jej ograniczac codzienie wycieranie myjka...rumien zniknal jak reka odjal..prawie rok...doszlismy do przecierania jej raz w tygodniu kremowania raz w tygodniu poza pachami i pod biustem no i dlonie - tam poci sie wiecej wiec raz dziennie plus raz w miesiacu rozpierd...l znaczy sie kapiel w wannie ...glowa co dwa tygodnie..

odczekam z eucerinem bo eksperymentowac na niej to tak troche nie teges...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, BabaJagusia napisał:

@lucyna.beata :cmok:.Chcę zrobić tak:wracam po dwumiesięcznym pobycie do domu.Na tydzień -do 10dni a potem na nowe miejsce.Wydaje mi się,że to dla mnie najlepsze rozwiązanie.

Ja tak jeździłam i sobie chwaliłam. Teraz jeżdżę do Kasieńki na 12-15 tygodni i przerwa. Jak przerwa dłuższa niż miesiąc to jednak wyskakuję na krótko w inne miejsce by zarobić i głowę przewietrzyć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...