Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Dziadek czyta gazetę, jedną i to starą, bo gazeciarz znowu na chorobowym. Mój gazeciarz nie choruje :d więc ja też czytam, tyle że świeże. Mglisto się zrobiło ale spacer po obiadku i tak zaplanowałam. Miłego dnia wam życzę. 

Edytowane przez Mycha
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeryKy napisał:

Miłego dzionka Ludziki!

U mnie za oknem wiosna i tego się trzymajmy. :oklaski:

Dzień coraz dłuższy i się od rana nakręcam pozytywnie.

Oglądam sobie wycieczki i zastanawiam się gdzie w tym roku uderzę?

Choćby tylko palcem po mapie ale zawsze to coś :haha:

UYuSc15s3ClOC0UFLaA18clZiQZm1neHrb1m3Gx7

 

 

2 godziny temu, MeryKy napisał:

Miłego dzionka Ludziki!

U mnie za oknem wiosna i tego się trzymajmy. :oklaski:

Dzień coraz dłuższy i się od rana nakręcam pozytywnie.

Oglądam sobie wycieczki i zastanawiam się gdzie w tym roku uderzę?

Choćby tylko palcem po mapie ale zawsze to coś :haha:

UYuSc15s3ClOC0UFLaA18clZiQZm1neHrb1m3Gx7

 

Coś Ty wstawiła,że jakieś znaki zakazu się pojawiają ??

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Afryka napisał:

Sos warzywny do fisha zrobiony, Muminek po porannym joggingu, zaraz rybę usmażę i... odliczam godziny do wyjazdu synusia Pdp, lubię go, ale jeszcze bardziej lubię niczym nie zmącony spokój, który zapewnia mi Muminek sam w domu :haha:

Ja kupuje fisha już z sosem i tylko do piekarnika wkładam :szydera: dziś jest Italiano mit Tomaten und Paprika :szydera: a do tego Rotkohl ze słoika....no strasznie dużo pracy mam z obiadem  :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wylogowywałam się , bo myślałam , że będę miała chwilkę pozawracać wam doopy ....myliłam się :haha:...Już miałam meldunek z Modlina , że " orełek " szczęśliwie na ziemi wylądował . Za kilka godzin będę ich wszystkich ściskała a Hobola i malutką Manię to tak , że aż soki będą puszczać ....Jeżuńkuuu...jak się cieszę !!!!!!!...Możliwe , że od czasu do czasu luknę sobie w lapka ....bo te moje to straszne włóczykije są i jak gdzieś polezą to maszyna sruuu...i odpalona będzie :szydera:Teraz rzucam hasło ..." Baśka do roboty ....mało casu kruca bomba ....mało casu ! " :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, awe59 napisał:

Ja kupuje fisha już z sosem i tylko do piekarnika wkładam :szydera: dziś jest Italiano mit Tomaten und Paprika :szydera: a do tego Rotkohl ze słoika....no strasznie dużo pracy mam z obiadem  :szydera:

Niemcy tradycyjnie chyba jedzą rybę w piątki, bo u mnie też rybka z piekarnika oczywiście, do tego ziemniaki, tak, trudny obiad do przygotowania., :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Piątek jest bardzo pracowity.Kąpiel Pdp,potem pucki całego mieszkania.No ,ale już wsio ogarnięte,obiad podszykowany.Ciepełko, chociaż deszczowo.Wiosną pachnie.Jeszcze dwie niedziele i do domu.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Niemcy tradycyjnie chyba jedzą rybę w piątki, bo u mnie też rybka z piekarnika oczywiście, do tego ziemniaki, tak, trudny obiad do przygotowania., :szydera:

Jakbym tu w piątek podała schaboszczaka to babcia by zjadła ze smakiem. Ewangelicy chyba nie poszczą w piątki  :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...