Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, geronimo napisał:

DZień doberek z domku

Oczywiście kawa już druga siorpana

Dojechałem wczoraj do domku z 10 minutowym opóźnieniem.

Dzisiaj w Warszawce upał się zaczyna z rana

Miłego dnia:kawa::cześć2:

Znaczy...image.png.291f9a208e801ffd589930d3ffc541ef.png...:oklaski: I przywiózł piękną pogodę dla Mazowsza...:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, foczka63 napisał:

Torta.....wpadła wczoraj z wizytą jedna z córek Kulki ,torta przywiozła.....jeden maciupki trójkacik dla mamy,mniejszy jak chusteczka do nosa....Kulka popatrzyła na nią ,na ten "ogryzek" i mówi ,nas tu jest DWIE!Chciała się podzielić ,ale uprzejmie podziękowałam,wzrok córuchny bezcenny....

Dzień dobry tak poza tym:)Gorąc wrócił.

Widocznie córcia martwiła się o twoją figurę...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Wczoraj tak mnie glowa napitalała, nawet tabletka nie pomogła....dziś lekko ćmi....znowu upały idą po 32 stopnie....żeby jeszcze te trz dni wytrzymać bo już mnie wszystko tak mierzi a najbardziej ta niemiecka mowa....słuchać już nie mogę.....

Miłego dnia życzę. I żeby szybko zleciał.

 

Zleci...zleci...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS dostałam o takiej oto treści:

"Przejdź do Me......e docenimy to!100euro premii za zmianę agencji!Zarobki do 1500 i nawet 300 euro za wakacje"....Jawne przekupstwo:)Musi kłopot z opiekunkami mają ,skoro takie chwyty "marketingowe" stosują,ha ha ha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

SMS dostałam o takiej oto treści:

"Przejdź do Me......e docenimy to!100euro premii za zmianę agencji!Zarobki do 1500 i nawet 300 euro za wakacje"....Jawne przekupstwo:)Musi kłopot z opiekunkami mają ,skoro takie chwyty "marketingowe" stosują,ha ha ha 

Też to dostałam dzisiaj...:haha:I obśmiałam się jak norka...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

SMS dostałam o takiej oto treści:

"Przejdź do Me......e docenimy to!100euro premii za zmianę agencji!Zarobki do 1500 i nawet 300 euro za wakacje"....Jawne przekupstwo:)Musi kłopot z opiekunkami mają ,skoro takie chwyty "marketingowe" stosują,ha ha ha 

nie daj Boże :szydera::ostrzegam:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Już nie zliczę SMS-ów od nich, czasem dzwonią i jak zawsze mówię że nie pracowałam z nimi i nie mam zamiaru bo mi się umowa nie podoba. Wczoraj panienka powiedziała że zmienili umowy i może jednak... :haha:

Do mnie już nie dzwonią....:szydera: Po ostatniej rozmowie, jak powiedziałam im moją stawkę, to dali mi spokój...:szydera: Ale system i tak sms'y i maile wysyła...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Do mnie już nie dzwonią....:szydera: Po ostatniej rozmowie, jak powiedziałam im moją stawkę, to dali mi spokój...:szydera: Ale system i tak sms'y i maile wysyła...:haha:

Genialne. :oklaski:Następnym razem powiem im ile sobie życzę i przestaną mnie nękać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Znam to...i to wcześniejsze...może trzeba szukać jeszcze czegoś innego? :tak2: Ja, w każdym bądź razie szukam...:d

Szukam.

Mam jeszcze dodatkowy priorytet- blisko miejsca, gdzie Freund mieszka.

 

 

P.S. Dobrze, że jesteś cała i zdrowa :love:

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka poszła na imprezę wróci po południu więc obiadu nie gotuję, robię sobie dzień piękności, farba na włosy, pazurki, drzemka. :oklaski:

A ja jeszcze w stroju wieczorowym siedzę...:szydera: Drugą kawusię PP zapodał...geniusuję spokój...odreagowuję wczorajszy horror...:haha: Natura łaskawa dla mnie jest...farby kłaść nie muszę, ale drzemka będzie....natomiast pazurki poczekają, bo lenia mam...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A ja jeszcze w stroju wieczorowym siedzę...:szydera: Drugą kawusię PP zapodał...geniusuję spokój...odreagowuję wczorajszy horror...:haha: Natura łaskawa dla mnie jest...farby kłaść nie muszę, ale drzemka będzie....natomiast pazurki poczekają, bo lenia mam...:oklaski:

leniuchuj,delektuj sie wolnością ...odreaguj...:wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Novwłasnie bo my wszyscy :zdrówko:ogromnie ciekawi jesteśmy co sie stało....tylko wszystko jak na spowiedzi :hura:.... Z pikanterią.Ja z tej okazji nie poszłam na spacerniak....

I objawiają się wielbicielki thrillerów...:szydera:  Zdam relację, zdam...później...:szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...