Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Tak na pewno i takie odstające i jeszcze zeza też mam i wiesz jedno oko na Maroko a drugie na Kaukaz:szydera: Nnlo nie wiem co tam jeszcze mam Haha 

 

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Tak na pewno i takie odstające i jeszcze zeza też mam i wiesz jedno oko na Maroko a drugie na Kaukaz:szydera: Nnlo nie wiem co tam jeszcze mam Haha 

z tymi oczami to przesadziłas ,a co tam jeszcze masz to sie okaże:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no to dobra dzisiaj na kanale nitro james blond z 1963 roku wiec szogun oglada z dzidzia dawne czasy i wraca z nostalgia do tego bylo a co se ne wrati..

ja spadam do koja bo mnie sie oczy kleja nie od tuszu :szydera:ale...chyba pora na sen przyszla guggy.gif

 

:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopełniam rytuału...znaczy siorbię kawę...i to głośno :szydera: Animuszu mi nie brakuje, ale chęci i energii do odbycia kolejnego dnia nie stwierdziłam jeszcze :haha: Siorbnę zatem jeszcze kawusi i się zobaczy co dalej :szydera: Jednakże widzę jakiś pozytyw, bo 601912503_dziedobryrodafuck.gif.c69f7adb664cd1398c9ef1e3a3540ccf.gif Czyli weekend na horyzoncie się jawi :szydera: Świętujmy więc :oklaski: Niech dzień świętowania upłynie miło i szybko, czego wam i sobie życzę od serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry szczerzę się choć nie do śmiechu mi. Pogoda nieco podła. Odzwyczaiłem się po tych kilku dniach lazurowego nieba. Po za tym usiadłem nad PITem.  Uwielbiam. W Niemczech rozliczy mnie agentura. Już mi popsuli nastrój, bo pi razy drzwi wiem ile podatku przyjdzie mi zapłacić. Ale z naszymi nie jest lepiej. Kuźwa mam im wykazać dochody po przeliczeniu € na PLN z dnia poprzedzającego wpływ kuźwa numer buta dziadka jeszcze może... kto już to robił? Ktoś z Państwa dołączał do polskiego PIT-36 wpływy z Gewerbe? Jest tu jakiś skrót? Bo to bez sensu żebym szukał teraz średniego kursu NBP z 39 lutego 2018 r. i każdego innego dnia kiedy pieniądze wpływały na konto

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

Ja się cieszę, że już bliżej jak dalej mam do zjazdu....jeszcze 2 tygodnie i będę miała twarz wylizaną do bólu....brakuje mi mojego pieseła najbardziej.....zięć ma kłopoty na spacerach z moją sunią bo zwiewa mu do domu....I dotąd szczęka aż corka ruszy cztery litery i wyjdzie z nią....uparty jamnik, toleruje tylko dwie osoby....mnie i córkę.

Miłego dnia  :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Drugi kubeczek kawy, którą sączę przez słomkę, bo robiona jest na podobieństwo kawy latte  :d Zaraz idę gotować obiad bo na 11-tą idę z pdp do dentysty i czasu po powrocie nie będzie na nic więcej niż na odgrzanie. Trochę też nie podoba mi się moja pdp., jakoś tak spowolniała i dużo szybciej się męczy O.o W piątek będzie córka to zgłoszę to, nie wiem jak z ciśnieniem bo wszyscy moi demencyjni  pdp w jakimś momencie mieli kłopoty z ciśnieniem (zaczynało być zbyt wysokie). Nie mam tu ciśnieniomierza, a jak się pytam pdp jak się czuje i czy wszystko ok. to mówi, że czuje się dobrze... O.o 

Ale byle do przodu, słoneczko może wyjdzie, na niedziele zapowiedzieli mi tu flohmarkt (:oklaski:), z czego się bardzo cieszę i trzymam kciuki żeby pogoda dopisała :d Buziaki dla Was :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...