Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Na końcu jeszcze było ..." kochajcie się ....i rozmnażajcie " . Tak fachowo było :d

baśka darek mnie zle zrozumiał ,chociaż nie wiem dlaczego?może jest spięty i myśli ,że kazdy chce mu szpilę wkleić,a ja naprawdę dobrze mu życzę i ciesze sie jak komuś sie układa:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maras1 napisał:

baśka darek mnie zle zrozumiał ,chociaż nie wiem dlaczego?może jest spięty i myśli ,że kazdy chce mu szpilę wkleić,a ja naprawdę dobrze mu życzę i ciesze sie jak komuś sie układa:d

Przepraszam, że źle odczytałem Twoje intencje..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 Dzię:serce:kuje.Mam nadzięje że moja trudy nie poszły na marne. Nie skarciłam ani razu , chwaliłam i to ją motywowało.Dużo rozmawiałyśmy wieczorami.  tego tez nam brakowało. .Nasze forum zna z moich opowieści i wie też jak bardzo pomagacie w doli i niedoli.buziaczki:cześć:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maras1 napisał:

baśka darek mnie zle zrozumiał ,chociaż nie wiem dlaczego?może jest spięty i myśli ,że kazdy chce mu szpilę wkleić,a ja naprawdę dobrze mu życzę i ciesze sie jak komuś sie układa:d

Ja też życzę jemu /im jak najlepiej , ale skoro Marta chce , żeby była niespodzianka to będzie niespodzianka i na pewno będzie fajnie . Niech się dostosuje ...a taki dreszczyk emocji , niepewności  też jest wskazany . Przynajmniej nudą w związku nie wieje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michasia 1959 napisał:

@sayonara 52 Dzię:serce:kuje.Mam nadzięje że moja trudy nie poszły na marne. Nie skarciłam ani razu , chwaliłam i to ją motywowało.Dużo rozmawiałyśmy wieczorami.  tego tez nam brakowało. .Nasze forum zna z moich opowieści i wie też jak bardzo pomagacie w doli i niedoli.buziaczki:cześć:

Przykre , że tak  szybko ten koniec nastąpił , ale dałyście radę i tylko to się liczy ....Michasia ...też byłam na szteli ( wiedziałam jadąc , że długo nie potrwa ) gdzie po trzech dniach ja musiałam pilnie zjechać , wróciłam po dziewięciu i ...po następnych dziewięciu moja PDP-na odeszła . W sumie byłam dwanaście dni a samo podziękowanie, premię  od rodziny dostałam dużo większe niż moje pierwsze zarobki w " największej na P " ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

nie ma sprawy i tak jestesmy kolegami :d

Wiele Bardzo Miłych komentarzy, szczególnie ze  strony "forumowiczek"

i wiele bardzo nie miłych komentarzy - szczególnie ze strony forumowiczów - spotkało mnie,

że piszę o "Swojej Kobiecie" na forum - , że wyrażam swoje uczucia. 

Ja nie wstydzę się tego i mogę przed całym światem to ogłaszać - bo tak czuję.

Mnie to nie zraża - bo i tak nikt nie zmieni moich - myśli - uczuć- marzeń i wrażeń.

ale jestem trochę uczulony - szczególnie na komentarze "opiekunów"

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Darekr napisał:

Wiele Bardzo Miłych komentarzy, szczególnie ze  strony "forumowiczek"

i wiele bardzo nie miłych komentarzy - szczególnie ze strony forumowiczów - spotkało mnie,

że piszę o "Swojej Kobiecie" na forum - , że wyrażam swoje uczucia. 

Ja nie wstydzę się tego i mogę przed całym światem to ogłaszać - bo tak czuję.

Mnie to nie zraża - bo i tak nikt nie zmieni moich - myśli - uczuć- marzeń i wrażeń.

ale jestem trochę uczulony - szczególnie na komentarze "opiekunów"

nie bądz uczulony,nie przejmuj si e ,a życie będzie lepsze ,pozdrawiam:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Darekr napisał:

Wiele Bardzo Miłych komentarzy, szczególnie ze  strony "forumowiczek"

i wiele bardzo nie miłych komentarzy - szczególnie ze strony forumowiczów - spotkało mnie,

że piszę o "Swojej Kobiecie" na forum - , że wyrażam swoje uczucia. 

Ja nie wstydzę się tego i mogę przed całym światem to ogłaszać - bo tak czuję.

Mnie to nie zraża - bo i tak nikt nie zmieni moich - myśli - uczuć- marzeń i wrażeń.

ale jestem trochę uczulony - szczególnie na komentarze "opiekunów"

ja kocham swoją żonę ponad wszystko,ale to ni przeszkadza mi sobie żartować z innymi:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

ja kocham swoją żonę ponad wszystko,ale to ni przeszkadza mi sobie żartować z innymi:d

Ja moją Martę ( nie żonę) też ponad wszystko. We wtorek (za tydzień) wysiądzie po 16 godzinach podróży z Sindbada i mamy jechać dalej - nie wiem gdzie, ale na koniec świata z Nią pojadę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Darekr napisał:

Ja moją Martę ( nie żonę) też ponad wszystko. We wtorek (za tydzień) wysiądzie po 16 godzinach podróży z Sindbada i mamy jechać dalej - nie wiem gdzie, ale na koniec świata z Nią pojadę

i kuzwa dobrze ,masz ja a ona ciebie ,co jest więcej potrzeba?:d:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michasia 1959 napisał:

Witam.Niestety Pdp zmarła i zjezdzamy w srodę z siostrą do domku.Siostra dawała radę, starała sie jak mogła.Dobrej nocki życzę.Łatwo nie było bo  stan Pdp był cięzki od początku i wiadomo było,że nie wykaraska się z tego.

no to teraz oby dalej i do przodu...bedzie dobrze a pierwsze doswiadczenie juz zdobyte..bedzie git:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...