Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Darekr napisał:

Wiem z Kim!, wiem po co! tylko nie wiem gdzie??? mam dowiedzieć się dopiero jak wyjedziemy z Kielc, a ja wolę wcześniej mieć opracowaną trasę

powiem ci tak ,jechac z ukochaną wiedzieć gdzie ,ale po co ?robiłbym tak jak czesto bym mógł:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marta B napisał:

@Dodzisława no wiem i dziwi mnie to gdyż twoje autko wprawdzie małe i figlarne ale jedną wiosenną kurtkę dałabyś radę upchać:)

 

No własnie :d . Jeżdzac przez 8 lat jak rumun, nie obrażając Rumunów, postanowiłam zastosować powściągliwość, albowiem wszystkie te ciuchy ktore woziłam w te i nazad , wielosezonowe, w sumie mało przydatne były, a dzwigania od cholery. No to teraz się okazało, że to był błąd :d .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 dzięki za fotki, jesteś odważna kobitka, wszystko zejdzie co złe, będzie dobrze:cmok: abyś Ty była zadowolona z wyczynu jaki zrobiłas,ja nie wiem czy bym się odważyła ,bo ja to taka jestem trochę starodawna może, albo się podobam jaka jestem albo nie!!! a jak nie podobam się komuś to olewka równa, ,żadnego stresu nie mam zamiaru mieć,,Ale Tobie kochaniutka życzę zadowolenia ze zmian jakie dokonałaś,,:oklaski:

@Blondija nie dla kogos ,aby sie podobac, (zeby sie podobac to tu i tam bym sie nastrzyknela;))))

Powieki byly ciezkie, wisialy na pol oka, gorzej widzialam.

Wlasnie byl dzis u PDP dentysta ,wyciagnac jej szwy,

Tez sobie robil powieki, bo nie mogl pracowac pochylony nad pacjentami.

Obwislo mu i to w oczach :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Dziękuje bardzo.Bałam sie tego wyjazdu , Języka juz łapie ,zobaczyła jak wygląda opieka i to przy osobie leżącej..Nie powiem,że było łatwo dla mnie bo przez okres naszego pobytu /20 dni / przez dom przewineło się około 15 osób i nie było nocki bez noclegu dzieciątek /7 ich miała Ppd/.i językiem musiałam ja nadrabiać a siostra kubki smakowe im uruchomiła, Podziękowanie dzisiaj dostałysmy w kopertach i referencje.:cześć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@Blondija nie dla kogos ,aby sie podobac, (zeby sie podobac to tu i tam bym sie nastrzyknela;))))

Powieki byly ciezkie, wisialy na pol oka, gorzej widzialam.

Wlasnie byl dzis u PDP dentysta ,wyciagnac jej szwy,

Tez sobie robil powieki, bo nie mogl pracowac pochylony nad pacjentami.

Obwislo mu i to w oczach :haha:

w sumie dobrze ,że w oczach:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Dodzisława napisał:

Skarpet ci u mnie dostatek, spodni tez. Nie dalej jak wczoraj kupiłam czarne dzinsy za całe 10 ojro :d , więc się wcale nie przeinwestowałam. Kurtki tylko brak, ale nie dam się pokusie i jakoś się przemęczę do konca marca :d . Moze zima wróci?

@Dodzisławawypluj to slowo!

Przez lewe ramie.

Mniemam ,ze jestes w wiekszym miescie, idz nawet na targ i kup u Hindusa jakies wdzianko z jesiotra.

Tez sie poce w puchowce, a zakiet: za zimno.

Kurteczke przejsciowa zapomnialo sie w Pl:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...