Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Też kup! Bedzie Ci w niej tak ślicznie! A już jak postawisz te zające i odstroisz w nową kiecunie to...to po prostu se Hollywooda w domu bedziesz mieć:haha:

Jak zobaczysz moją sukienkę , to przestaniesz tak fikać :p zawiesisz się z tej zazdrości jak nic :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Na pewno jakościowo sa gorszejsze...Takie tanie?...Hmmm...Pewno z jakiej Akharty czy cóś? Kup te z Allusia, kup...To taki swojski portal. Dobry bo polski:p

Nic nie gorsze,,,tanie to nie znaczy że ma inny wygląd,wygląda na milion dolarów, a najlepiej kupić na starociach i samemu wymodelować ,renowacje zrobić jak się chce , @fioletowa.mysz czy Ty się obudziłaś? :szydera: wiem wiem ,że żartujesz :cmok: ale nie można tak kogoś namawiać do takich drogich zakupów:grzmotnąć:bo inaczek to tylko pałka pójdzie w ruch:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Nic nie gorsze,,,tanie to nie znaczy że ma inny wygląd,wygląda na milion dolarów, a najlepiej kupić na starociach i samemu wymodelować ,renowacje zrobić jak się chce , @fioletowa.mysz czy Ty się obudziłaś?  wiem wiem ,że żartujesz :cmok: ale nie można tak kogoś namawiać do takich drogich zakupów:grzmotnąć:bo inaczek to tylko pałka pójdzie w ruch:szydera:

Niech se kupi! Co se będzie załować? Zarabia, dorosla jest, niech se ma zające! I sukienke! I może jeszcze buty se wypatrzy. Oraz kurtke Alaski:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Niech se kupi! Co se będzie załować? Zarabia, dorosla jest, niech se ma zające! I sukienke! I może jeszcze buty se wypatrzy. Oraz kurtke Alaski:szydera:

A kurtka Alaska 900 euro,,,:szydera:że ja sobie fotki nie zrobiłam z tą kurtką,,wyglądała mi jak z Chin, pięknie leżała na mnie, puchata i błękit piękny i kaptur obszyty takim miniącym kotem,ja doczytalam się 90 euro i się grubo zastanawiałam nad kupnem ,bo po co mi taka ciepła kurtka, a tu do czego ta chińska w/g mnie kurtka kosztuje prawie 900 euro:szydera: szok:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj był dzien rozpusty i szaleństw,  urodziny na ponad 30 ludzisk, zgłodnialych ludzisk, mój bigos poszedł w mig, Chili con carne w mig, sałatka w mig, kanapeczki i pełne talerze wędlin w mig, otworzylam 3 konserwy , kiełbaski pieczone, , sałaty , wszystko żeżarli,zachwalali pod niebiosa,,,co za gwar byl u nas, nie wspomnę ile poszlo alkoholu,ale ogarnęłam wszystko, wszystkich nakarmiłam po polsku i napoiłam po polsku:szydera: nie ma  tego czy tamtego, ma być jak Blondi chce,,,fajny dzień, wyżarli wszystko i tak mi się podoba,,ja się cieszę jak smakuje gosciom ,moja mama zawsze mówiła, nakarmić trzeba głodnego"":tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...