Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Darekr napisał:

Czy kobieta zrozumie faceta,.

Moje myśli, marzenia, wspomnienia, jeszcze dwa tygodnie temu w rzeczywistości, a teraz w sferze marzeń.,

gdy wychodzi z wanny, godzinę mogę ręcznikiem wycierać jej ciało,

jak położy się w łóżku, włączam ogrzewanie na ful i wyrzucam kołdrę na podłogę,

Pragnę, podziwiać jej ciało, - ten ósmy cud świata.(nie jestem pewien, ale chyba Horacy tak określił swoją Kobietę)

Teraz jestem sam, moje myśli, pragnienia, marzenia, są tylko przy jednej, jedynej Kobiecie.

Troche dziś wkur...ny jestem. 

Musiałem się wyżalić.

przepraszam.

ty chłopie po prostu wyposzczony jestes,zrób coś z tym bo to nie zdrowe,najlepiej jedz do domu,przytul ,pokochaj i nie będziesz wierszy układał:dobrze::d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, foczka63 napisał:

Kto to widział,żeby o tej godzinie takie puchy tu były!Zgroza!Oj,starzeje się forum,z kurami spać chodzi:(Jeszcze chwila a o 21ej nie będzie z kim pogadać:(

Wszyscy zmęczeni po ciężkim dniu pracy a ja się nauczyłam oglądać filmy na laptopie. :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, 1bozka napisał:

Dokładnie Nie wiem dlaczego ale zawsze ale to zawsze gdy wracam z za granicy czuje ogromną radość ,nie to że urlop ale to że Polska:d

No ja nigdy nie mogę się opanować i zawsze muszę zatrąbić jak mijam tą niebieską tablicę w Zgorzelcu..aż kiedyś mandat zapłacę  a co tam..radość po 4-5 mcach BEZCENNA

 

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, scarlett napisał:

No ja nigdy nie mogę się opanować i zawsze muszę zatrąbić jak mijam tą niebieską tablicę w Zgorzelcu..aż kiedyś mandat zapłacę s co tam..radość po 4-5 mcach BEZCENNA

 

Uff .a już myślałam że tylko mnie taki patriotyzm lokalny dopada:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, foczka63 napisał:

@Janeczka1963 Twój pomysł z kombinerkami nic nie zmienił,niestety,zamek się rozdwaja,wróćę to dam do wszycia nowy.Lubię tę kurtkę ,szkoda mi jej wywalać tylko z powodu zepsutego zamka.

A tak poza tym to się ciepło robi,chyba rzeczywiście będzie jutro zapowiadane 16stopni:)

Zupka się pyrkoli,zaraz Kulencję na spacerek wyciągnę,nie ma spania na fotelu,nu nu nu.

Do potem:)

Kasiu u mnie w mieście jest szewc, co za parę groszy wstawia nowy suwak , zwykle obywa się bez zmiany całego zamka...może poszukaj u siebie takiego fachmanna

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guggy.gifiscie po krolewsu dzien dobry mowie 

wlasnie wlaczylam sky krimi...a tam nasza  WATAHA!!!! niestety w niemieckim przekladzie ale jak milo bylo zobaczyc znajome twarze lichoty topy czy siostr poplawskich:oklaski:...

cudowny napoj :kawa:z kazdym lykiem dodaje mocy w walce z kolejnym dniem swistaka ale zostalo ich o cale 20 dni mniej niz na starcie:dobrze: 

zycze uplywu czasu z predkoscia swiatla i wam i sobie 

zapowiada sie kolejny sloneczny dzien oby tylko bialego puchu i deszczu nie bylo az do wiosny :haha:

jeszcze raz dobrego dnia

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam :oklaski: I nawet kawkę zrobiłam :haha: A teraz się delektuję aromatem i smakiem napoju z ziaren kawowca :tak2: Ciemno za oknem i zimno, ale w sercu już maj :szydera: Zatem, moi drodzy...1083727015_dziedobryniedziela2.jpg.cdca6f719d768c2aae5460c1ae9db45a.jpgKosteczki rozruszamy, ze światem za bary się weźmiemy i będziemy wiedzieli, że żyjemy :szydera: Życzę wszystkim miłego leniuchowania, lub lekkiej pracy...od wyboru do koloru, ale szczerze i od serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam wszystkich i życzę po prostu spokojnej, słonecznej, wiosennej niedzieli. I tym w domkach i tym w pracy, Ja już się za bary ze światem wzięłam  o 4, 30 przy współudziale mojego demencyjneg  Pdo. No cóż .... Niech moc będzie z nami.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki!

Kawa na tapecie jak zwykle. Trochę poczytałam zaległości.

@foczka63 alarmuje, że nikt nie siedzi do północy ale ona podsypia notorycznie w dzień i dlatego daje radę.

Ja przerwy zawszę wykorzystuję i latam po okolicy, więc wieczorem padam na buzię.

Czasem siedzę do około 23 ale na forum cisza, więc mam inne zajęcia :)

OtZL-YaBp_aJIMMgwNaoo5hawBGxrIiSajUxbG1r

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...