Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Heidi napisał:

Wracając z Gran Canaria firma mnie i mój bagaż zlekceważyła. Rodzina PoP również. Do dziś nie śmie właściciel zaproponować mi następnego zlecenia. I dobrze, bo mam już jego agencję w koszu. 

i tez usunelam telefon agencji z mojej karty sim...a zreszta pan R nie tylko ciebie na mine wsadzil..moja znajoma zreszta mireli tez....mial w d....kiedy dziewczyna prosila o reakcje ze musi dzwigac 100kg przy swoim wzroscie 150 w kapeluszu...

za zlecenie na ktore skierowal kogos od sibie do dzisiaj nie zobaczylam nawet zlotowki bo jak to stwierdzil..on bardzo malo zarobi na tym kontrkacie i wpoem ci ze wtedy juz na starcie ten pan dla byl spalony bo nie od tego zaczyna sie rozmowe z kims kto daje mu robote ustawiona stele...zenada...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michasia 1959 napisał:

Witam po obiadku jajecznym /waga 5 kg w dół/jeszcze tydzień, na jaja juz patrzec nie mogę/ . Spokojności życzę i słoneczka.

Ja również na jaja patrzec już nie mogę

Jednego Pod miałam z jajem do kolan , a drugiego bez jajek

Dobry wieczór moi mili. :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Ja również na jaja patrzec już nie mogę

Jednego Pod miałam z jajem do kolan , a drugiego bez jajek

Dobry wieczór moi mili. :oklaski:

Oj tam oj tam, ja mowie o jajach od kury:hura:a na te inne to bym i moze popatrzyła ale takie coby zbukiem nie zalatywały

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, foczka63 napisał:

Czyżby mowa o słynnym Robercie S>????Tym,za którym list gończy wystawiono i za którym jedna z opiekunek poleciała jak ćma?ten sam?

 

22 minut temu, Basiaim napisał:

Nie jestem w temacie, nie wiem czy coś ogólnie pisała...

 

Ma jakieś problemy?

przebukowala bilet troche doplacila i bedzie o czasie w gdansku tyle wiem ale glos nie brzmial optyistycznie

tyle wiem na ten moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, foczka63 napisał:

Czyżby mowa o słynnym Robercie S>????Tym,za którym list gończy wystawiono i za którym jedna z opiekunek poleciała jak ćma?ten sam?

ten pan to robert b...nie znam pana roberta na s...ale wyglada na to ze nie on jeden zrobil w ch...a opiekunke

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale nie bedziemy przeciez tu na forum autoreklamy panu robic..ja w kazdym badz razie usunela kontakt z te i adres poczty...dla mojej zdrowotnosci bo o ile siebie znam drazylabym temat az...pozamiatalbym...nie trafil na mnie wprost mialam okazje posredniczyc w innym zleceniu i w szukaniu zmiany na moj krotki wypad do kraju i...polegl...niestey nie pokazal sie z tej lepszej strony a tak milo przez telefon brzmial..no coz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

no ale nie bedziemy przeciez tu na forum autoreklamy panu robic..ja w kazdym badz razie usunela kontakt z te i adres poczty...dla mojej zdrowotnosci bo o ile siebie znam drazylabym temat az...pozamiatalbym...nie trafil na mnie wprost mialam okazje posredniczyc w innym zleceniu i w szukaniu zmiany na moj krotki wypad do kraju i...polegl...niestey nie pokazal sie z tej lepszej strony a tak milo przez telefon brzmial..no coz...

takie to one są te pośredniki szemrane:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foczka ale zobacz...kazda z tych agencji nawet tych najlepszych ma cos za uszami...ZAWSZE...jak w jednym jest super to w drugim daja ciala...albo nie placa jak nalezy albo wcale, albo unikaja bezposrednich kontaktow albo zostawiaj czlowieka samego sobie ..nie pomagaja porblemow rozwiazywac a wrecz zoadaja od piekuna zeby sam sobie poradzil

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na minę zawsze można trafić ale jeśli agencja mnie olewa i nie reaguje to jest do odstrzału i koniec. Oczywiście jeśli jadę jako pierwsza opiekunka. Jeśli wsadzi mnie na minę wiedząc o niej to zrywam umowę i wracam bo skoro oni byli nieuczciwi to mnie też nic z nimi nie wiąże. Wolę nawet stracić trochę kasy niż zdrowie.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

a nie masz wrazenia ze obecna firma ktora kolezanke na to zlecenie skierowala zachowala sie podobnie??? a tyle o tej szwajcarskiej dokladnosci sie mowi...do bani to ...jaki kraj by ne byl agencje sa mile do czasu...grunt zeby kasa im na konta wplywala a opiekun niech radzi sobie sam a najlepiej dooopy niech nie zawraca

bo to jest tak:  jesteśmy dla Ciebie mili dopóki czas zlecenia jest i wszystko gra. 2 minuty po zakończeniu zlecenia już nas nie chcą znać. Jesteśmy jak wolne szpadelki: jak sobie ukopiesz, tak masz. Ta agencja podobnie jak moja już "była" mogą sobie ręce podać. 

I tu znowu:" umiesz liczyć, licz na siebie".

Co za gnojstwo, nawet telefonu od niej  nie odbierali w sprawie organizacji zjazdu. KICHA nie Agencja

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lucyna.beata napisał:

foczka ale zobacz...kazda z tych agencji nawet tych najlepszych ma cos za uszami...ZAWSZE...jak w jednym jest super to w drugim daja ciala...albo nie placa jak nalezy albo wcale, albo unikaja bezposrednich kontaktow albo zostawiaj czlowieka samego sobie ..nie pomagaja porblemow rozwiazywac a wrecz zoadaja od piekuna zeby sam sobie poradzil

Moja,gdyby składki płaciła od 4400zł byłaby  idealna ,ale narzekać też nie mogę.Pośredników różnych dziwnych z internetu unikam.Wystarczy poczytać jak opisuja inne opiekunki swoje niemiłe przygody z nimi.Tylko jedną brałąbym pod uwage bo już wyjeżdżałam i znam kobietę,jest ok.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...