Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A wcale nie ciasto ! Głód jutro cierpieć będę :smutek:...Doktor mi wręczył ...coś miękkiego . Mocno nie naciskalam , bo jakby jakiś bożonarodzeniowy Mikołajek to bym se zgniotla . Doktor ciekawy , zmienniczka Ania też ...bo razem wzruszalysmy się i łzy ronilysmy ...Doktor powiedział " otwórz ! " ...szepnelam do Ani " jezuuu kolczasty ..może tym razem krem do rąk , bo myciem i dezynfekowaniem bardzo je zniszczyłam ?" ....Ludzieeee ...jasnowidz jestem !!!! Krem do rąk made in Australia !!!! Elka za młodu , podczas studiów tam jakieś praktyki pół roku miała ...może jej został ten jeden ? xd ...No ...a teraz kuźwa nie myslta se , że byle kto jestem ! Prezent jest ? ....Jest ! :trele:...Pa , do jutra . Za 10 minut wychodzę przed dom , już jadą :d

moja Elka studiowała w Anglii... bobrze najsłodszy, jak dobrze że nie przyszło jej do głowy podarować mi jakiegoś puddingu w proszku z czasów studenckich :p Szerokości. zazdroszczę Ci że jutro zobaczysz kominy

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz B napisał:

moja Elka studiowała w Anglii... bobrze najsłodszy, jak dobrze że nie przyszło jej do głowy podarować mi jakiegoś puddingu w proszku z czasów studenckich :p Szerokości. zazdroszczę Ci że jutro zobaczysz kominy

i będzie wdychać cuchnące powietrzexd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Elka zaczęła interesować się Polską. już wie kto to był Korczak, którego pomnik jest na Starym Mieście w Gunzburgu, wie że Polacy przynajmniej dwa razy w historii uratowali Europę, choć ja jej powtarzam, że gdyby nie my, to ona mieszkała by teraz w mongolskiej jurcie; kupiła nawet jakieś płyty Chopina, bo dawniej myślała że on Francuz... i takie tam. zna Kaczyńskiego i PiS. ale to z fanzinu każdy Niemiaszek zna.

do rzeczy; wracamy z Ulm w nocy, po tej wizycie na pogotowiu, mroźno, mgła, trochę magicznie. nagle Elka mówi:

- te drzewa to takie jakby malował je Be#%*&szki...

- kto??? - pytam nieco zaintrygowany

- Be#%%%*&szki - Elka wyraźnie się stara ;)

jeżu najsłodszy, jak dobrze że ja jestem taki błyskotliwy i zajebiaszczo inteligentny,

- BEKSIŃSKI - dopytuję

Genau, mówię przecież Be^&*$#szki ;)

kurtyna

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Janeczka1963 napisał:

i będzie wdychać cuchnące powietrzexd

mhmmm, no więc kominy mają ponad 300 m wysokości i nawet przy najniższym niżu i mgle gęstej jak kisiel, smrody nasze wdychają w Warszawie, albo tam gdzie akurat wiatr zawieje :cześć3: a my to mamy kryształ nie powietrze 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@Grzegorz B zgadzam się, tu nikt nie pali śmieciami w piecu:$

no właśnie u mnie nie. Kleszczów moja kochana, każda nawet drewniana chałupa ma ogniwa fotowoltaiczne, pompy ciepła i takie tam ustrojstwa :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba masz demencję. :haha:

Ja już od dwóch godzin mam wolne a Kasieńka śpi.

 

Moją wreszcie przekonałam do robótek ręcznych . W ciągu dnia za mną biega więc pomyślałam sobie , że dobrze byłoby ją czymś zająć , no i po kilka minut miałam nawet spokój , ale nie trwało to długo  :( A teraz śtrykuje zawzięcie od ponad godziny  i ani nie myśli o spaniu O.o Myślałam , ze jestem cwana , a obawiam się , że ona jest cwańsza ode mnie i teraz pobija mnie moją bronią :haha:Ja się kurna zastrzelę :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Moją wreszcie przekonałam do robótek ręcznych . W ciągu dnia za mną biega więc pomyślałam sobie , że dobrze byłoby ją czymś zająć , no i po kilka minut miałam nawet spokój , ale nie trwało to długo  :( A teraz śtrykuje zawzięcie od ponad godziny  i ani nie myśli o spaniu O.o Myślałam , ze jestem cwana , a obawiam się , że ona jest cwańsza ode mnie i teraz pobija mnie moją bronią :haha:Ja się kurna zastrzelę :rozpacz:

Wyłącz prąd :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

@Grzegorz B u mnie tak dobrze nie ma, sąsiedzi palą czym popadnie, widziałam jak jeden zbiera ze śmietnika wszystko co się tylko da spalić, zresztą to czuć w powietrzu-.-

wiesz co, zabiłbym gada na miejscu i ciało wystawił na widok publiczny. przecież to nowotwór w sprayu 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Grzegorz B zgadzam się, tu nikt nie pali śmieciami w piecu:$

jak by nie bylo zakazane to by palili z oszczędności,mój profesorek jak posmarował tylek dziedka kremem i nabrał ciut za dużo a do tubki nie mógł z powrotem wcisnąć:d ,to powiedział zu viel,i wyobrazcie sobie cały dzień podśpiewywał po cichutku zu viel,zu viel:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maras1 napisał:

jak by nie bylo zakazane to by palili z oszczędności,mój profesorek jak posmarował tylek dziedka kremem i nabrał ciut za dużo a do tubki nie mógł z powrotem wcisnąć:d ,to powiedział zu viel,i wyobrazcie sobie cały dzień podśpiewywał po cichutku zu viel,zu viel:d

przynajmniej masz wesoło :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Grzegorz B u mnie tak dobrze nie ma, sąsiedzi palą czym popadnie, widziałam jak jeden zbiera ze śmietnika wszystko co się tylko da spalić, zresztą to czuć w powietrzu-.-

Takie rzeczy zgłasza się do straży miejskiej-przyjada ,kontrolę przeprowadzą ,mandat wlepią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...