Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Janeczka1963 Twój pomysł z kombinerkami nic nie zmienił,niestety,zamek się rozdwaja,wróćę to dam do wszycia nowy.Lubię tę kurtkę ,szkoda mi jej wywalać tylko z powodu zepsutego zamka.

A tak poza tym to się ciepło robi,chyba rzeczywiście będzie jutro zapowiadane 16stopni:)

Zupka się pyrkoli,zaraz Kulencję na spacerek wyciągnę,nie ma spania na fotelu,nu nu nu.

Do potem:)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, 1bozka napisał:

Dlatego  Niemki nie lubią Polek ,Uważam że niby sàsiadki:szydera: ale no dużo im dużo do nas i to pod każdym względem

Dwa razy mieszkałem tu w mieście, w Nadrenii. Münster, miasto uniwersyteckie i Ahlen, miasto przemysłowe. Więcej zadbanych kobiet niż na wsi, to fakt, większość ciężko ćwiczy w fitneszsztudiach i bliżej im mimo to do maszyn do zabijania, niż do sexmaszyn. Taka prawda.

A każda Półkę to aż się chce w pupę klapsa dać, ale wrodzona nieśmiałość mnie hamuje

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Życzę radosnej, słonecznej soboty, dziś witam się weekendowo i namawiam do Frühschoppen ;).

Na temat kobiecej urody się nie wypowiadam, o mężczyznach mam zdanie odwrotne : D..

Napijmy się, Książęce pszeniczne bez wątpienia najlepsze, a w krakowskim słońcu to już w ogóle mniam :D!

 

IMG-20190215-WA0001.jpg

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@foczka63 przykro mi, że się nie udało, może sam suwak wystarczy wymienić, w pasmanterii pani Ci dopasuje suwaczek za 4 zł.  po co cały zamek wymieniać, moze się uda:tak2:

Zaniosę mojej krawcowej,coś wymysli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Życzę radosnej, słonecznej soboty, dziś witam się weekendowo i namawiam do Frühschoppen ;).

Na temat kobiecej urody się nie wypowiadam, o mężczyznach mam zdanie odwrotne : D..

Napijmy się, Książęce pszeniczne bez wątpienia najlepsze, a w krakowskim słońcu to już w ogóle mniam :D!

 

IMG-20190215-WA0001.jpg

Juz lece, mniam, mniam:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d . Niektorzy to mają dobrze, piwko sobie piją pszeniczne w krakowskich klimatach, oddychają polskim powietrzem, a człowiek się musi dusić w niemieckich klimatach i w dodatku nawet piwka sobie strzelic nie może, bo zaruteńko na zakupki podąża :d .  Zgubiłam okulary przeciwsłoneczne, no szlag mnie trafi zaraz. Obszukałam chałupę wzdłuż i wszerz , torby i torebki, no kurła wsiąkły. Szkoda mi ich bardzo, bo po pierwsze dość drogie były, kupione u optyka, specjalnie do jazdy samochodem i ładne kurła mać, oraz twarzowe. Jak żyć?

Mimo wszystko, miłego dnia:serce:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.....

Późno , bo późno , ale przywitać się wypada ...kulturna mocno jestem :szydera:...Zmiana przekazana . Dziś głównym wykonawcą duszowania była zmienniczka , ja tylko pokazałam wjazd do kabiny ...i pomaluśku dzień leci ....Przed chwilą dzwonił kierowca i sprawił mi ogromną radość , bo nie jak wcześniej mnie informowano o 21-ej ...tylko po 19-tej JUŻ wyjeżdżam :szydera:Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ...o 16 skoki w Willinger jeszcze spokojnie obejrzę i będę " naszym " pod narty a " obcym " w plecy  dmuchała ...i nikt mi nie podskoczy :szydera:

Miłego reszty dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się  ja bym się nie cieszyła bo będziesz dwie godziny dłużej jechała. Na granicy na pewno będziecie o tej samej godzinie co inne busiki. :haha:

 

P.S. To dlatego jestem świnką. :szydera:

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Baśka powtarzająca się  ja bym się nie cieszyła bo będziesz dwie godziny dłużej jechała. Na granicy na pewno będziecie o tej samej godzinie co inne busiki. :haha:

 

P.S. To dlatego jestem świnką. :szydera:

Tylko na zdjęciu jesteś świnką :szydera:...To samo powiedział mi kierowca , że powinnam być dumna , bo w busiarni mnie lubią i dlatego chcą , żebym sobie z nimi pojeździła , rozstać się ze mną im przykro i ....wysiadam z busa jako ostatnia :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...