Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) :) 

Gdyby ktoś potrzebował dobrego humoru ,to chętnie się podzielę.Podładowałam dzisiaj akumulatory do pełna :) 

To był super dzień :) Mirelka jest niesamowicie zajefajna :tak2:!

A teraz zalegnę,bo przegoniła mnie nieźle:szydera: Swoją drogą skąd ona kondycję bierze? hmmm :haha:

Wszystkiemu winny nadmiar cukru :szydera: I nie przesadzaj z tą komplementacją mojej skromnej osoby :$:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Witam :d Wreszcie dotarłam do końca, dobrze, że nie było jakiejś nadprodukcji xd Ja dzisiaj święto mopa miałam i dodatkowo pdp godzinę wcześniej wstawała w związku z wizytą u lekarza. Też widzę wiosnę, a nawet o mało pierwszej pszczole (:o) nie dostałoby się bo coś mnie się czepiła >:( Na spacerze z pdp dwa klucze gęgaczy cięły niebo .., nie ...to już zimy nie będzie :oklaski::oklaski::oklaski: Zmeczona, padnięta jestem i tym dniem i tą zwariowaną pogodą, że nawet do sklepu Caritasu dziś nie poszłam, głowy na pauzie nie mogłam oderwać od poduszki :(

Serdeczne buziaki :cmok:na dalszą część dnia, mnie zaraz pdp będzie wołać do wspólnego oglądania telewizji :haha:dla mnie to będzie :spioch:

Gęgacze te same ,co u mnie leciały.Wiosna,ciepełko.Nad rzęką bazie zakwitły.Bobrze ,w tych buciorach myślałam ,że ugotuję się.Kurtkę na pół zdjętą miałam.Nic nie kupię ( kurtka,buty)bo nie mam gdzie ,a i potem jak to zabrać.Jakoś przetrzymam te trzy tygodnie.Ponoć 18 stopni w niedzielę ma być. A ja jak bałwan .:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Gęgacze te same ,co u mnie leciały.Wiosna,ciepełko.Nad rzęką bazie zakwitły.Bobrze ,w tych buciorach myślałam ,że ugotuję się.Kurtkę na pół zdjętą miałam.Nic nie kupię ( kurtka,buty)bo nie mam gdzie ,a i potem jak to zabrać.Jakoś przetrzymam te trzy tygodnie.Ponoć 18 stopni w niedzielę ma być. A ja jak bałwan .:mur:

Ja też nie mam gdzie kupić, choć kurtkę kupiłam w tym sklepie Caritasu xd Brat mój ma przyjechać do De i postanowiłam mu wysłać moje zimowe ciuchy na stellę bo on będzie samochodem. Myślę, że to taniej wyjdzie O.o Będę tu do 29 kwietnia to nie wiem czy mi jeszcze odzież letnia nie będzie potrzebna ??? Cholera wie co to w tej pogodzie się dzieje :o

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem zupełnym powrócił dziś temat naszej demencyjnej sasiadki.Na spacerku napotkałysmy pod jej domem panią z Pflegedienst.I okazało się ,ze ona owszem,codziennie u tej PDP  jest ...na 5 min,wpisać do książki ,że u frau Demencji wsio ok.Na wiecej ani sąsiadka ani jej dzieci nie chcą się zgodzić, bo to kosztuje....A juz o opiekunce to mowy nie ma.Żeby nie było to wypytałmą o wszystko i Kulka też.Sprawa jest nawet zgłoszona do jakiegoś ichniego urzędu.Wiadomo, te z Pflegedienst też jakoś zabezpieczyc się muszą.No to w pewnym sensie sprawę mamy u źródłą wyjaśnioną.A jak się ma co stać to się stanie:(

Po godzinnym spacerku z Kulką,po obiedzie nastepny spacerek 2 godzinny ,z koleżanką spacerową:)Poszłyśmy,gdzie jeszcze nie byłyśmy i wlazłyśmy w takie chaszczory ,że horror,niby ścieżka a nie ścieżka,nic ,idziemy.Ale jak zaczęło waniać dzikami,a rozryte wszędzie już wcześniej było,to stwierdziłyśmy ,że aż takich ekstremalnych przeżyć jak spotkanie dzikiego stopnia, to nam nie nada i tup tup tup ,grzecznie z powrotem:):)Ale po drodze wyczaiłyśmy jeszcze jedną dróżkę i jutro tam sie wybierzemy:)

Mokra jak szczur wróciłam,pogoda super,słonko cieplutkie ,ale wicherek lodowaty,więc i kurtałka zimowa i mycka na głowie,mokre wsio :(Nie lubie tej pogodowej przejściówki bo nie wiadomo jak się ubrac ,a znów porozpinasz się zgrzana i pozamiatane:(Efekt jest taki ,że zmęczona jestem nogi w włążą w doopę ,ale zadowolona:)Motomedzik też zaliczyłam oczywiście.Szkoda tylko ,że tego mojego poświęcenia na wadze nie widać :(Może się franca popsuła?:(

Popołudnie zleciało na maratonie telefonicznym i kolejny dzien bliżej do domeczku:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@Hillary machnij oczy jak bedziesz miec przerwe.

Zaplacilam 3.600zl.

Plus wczesniejsza konsultacja 100 zl.

Namiary moge podac na priv.

Namawiam, widze lepiej jak czytam, no i inaczej wygladam.

 

Mnie nie trzeba namawiać,jestem od dawna zdecydowana ,tylko zawsze jakieś wydatki mi wyskoczą i odkladam na zaś:)Myślałam że to więcej kosztuje,bardzo mnie pocieszyłaś:)cos mi sie widzi że na lato będe piękna :)

Dzięki

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hillary napisał:

Mnie nie trzeba namawiać,jestem od dawna zdecydowana ,tylko zawsze jakieś wydatki mi wyskoczą i odkladam na zaś:)Myślałam że to więcej kosztuje,bardzo mnie pocieszyłaś:)cos mi sie widzi że na lato będe piękna :)

Dzięki

jak chce się być pięknym pieniądze -nie ważne,spójrz na siostry godlewskie:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umęczyłam się dzisiaj okrutnie :haha:Ale zdobyłam też nowe doświadczenia :tak2: Nie zgubiłam się w "wielkim świecie", trafiłam z punktu A do punktu B i z powrotem :oklaski: Nawet przeszłam kontrolę graniczną, jednakże żaden młody, przystojny celnik nie zechciał zrobić mi rewizji osobistej, choć nie rozumiem, dlaczego :haha:Po tylu ekscesach dnia dzisiejszego mogę powiedzieć, że jestem z siebie dumna :haha: Ale bez bicia się przyznam, że stracha miałam :haha: Autobus się spóźniał i nie byłam pewna, czy aby przyjedzie :haha:Ale, jak to w bajkach bywa, wszystko dobre, co się dobrze kończy :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...