Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

 

Tak wcześnie to tutaj nie wstawałam.

 

Dziś jedziemy z dziadkiem na badania, takie ogólne. Mamy być między 7:30 a 8:00. Taxi zamówiona na 7:20.

Umówiliśmy się, że wstajemy o 6:30, co i tak było dla mnie za wcześnie, bo wiadomo na czczo, to krótszy czas rano nam potrzebny , więc pomyślałam, że i tak sobie dłużej poleżę. Pdp samodzielny, więc ja mu rano nie potrzebna.

O 5 obudziło mnie światło w przedpokoju (nie zamykam u siebie całkiem drzwi, tylko przymykam).

Pół godziny później, w półdrzemce słyszałam, jak schodzi na dół.

Zebrałam się o 6 i zeszłam zrobić sobie kawę. On nie może przed badaniami, siedzi przy suchej gazecie ;)

To mnie zawsze zastanawia u starszych ludzi, ta przedwczesna gotowość do wyjścia.

Mistrzynią była "Helga", która już od 9 siedziała gotowa (wyszykowana w płaszczu, w butach), a wyjście było po 15.

I była totalnie fit umysłowo!

Dla mnie to niestety nie wszystko totalnie fit z glowa. Nie mam zamiaru nikogo obrazac, ale myslenie ,  leki, niepokoje siedza w glowie.

Ale na szczescie nie szykowal sie 2 tygodnie przed czasem, jak moja rekordzistka:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Dodzisława mnie nie chodzi o gest, bo wynagrodzenie oferowane jest o połowę wyższe niż  mam teraz, więc nie chodzi o pieniądze, tylko żeby ludzie byli normalni. Stan pdp znam i nie ma tragedii, jest pokój z osobną łazienką i internet, więc mnie pasuje.:sos:

Janeczka ...we Frechen u erotomana i jego Pszczólki też miałam swoją łazienkę . Kibelek był ..umywalka była ...zimna woda w kranie też była . Żeby dokładnie się umyć gotowałam 3-4 czajniki wody . Długo woda musiała się gotować , bo przykrywadełko popsute było i nie domykało się ...no to zanim woda zagotowała się w drugiej turze to ta pierwsza już letnia była . Ale jakby ktoś się pytał , czy łazienka jest ...no to jest ....a co , żeby ludzie może gadali , że Pszczółka łazienki opiekunce nie zapewniła ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@Baśka powtarzająca się dobre, teraz jestem mądrzejsza, dzięki zacnemu gronu koleżanek i kolegów forumowiczów i na pewno się nie pozwolę wykiwać, jak mi coś nie będzie pasowało to wracam do domku:tak2:

Noo...to też przerwałam w odpowiednim momencie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda wiosenna a nawet jakby letnia.

Kasieńka dzisiaj do koszyka włożyła jakieś doniczki z kwiatkami ale jej się nie podobało więc obcięła nożyczkami kilka plastikowych hortensji. :haha:

Ma trzy pasje : kwiatki ( wiecznie coś ścina byle było zielone ) , upychanie wszystkiego w torebki i czapki na głowie. Jak nie ma czapki to zawiązuje chustki. :haha:A w torebce poza zdjęciami, śmieciami, bielizną to ostatnio zaczęła upychać jedzenie. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Pogoda wiosenna a nawet jakby letnia.

Kasieńka dzisiaj do koszyka włożyła jakieś doniczki z kwiatkami ale jej się nie podobało więc obcięła nożyczkami kilka plastikowych hortensji. :haha:

Ma trzy pasje : kwiatki ( wiecznie coś ścina byle było zielone ) , upychanie wszystkiego w torebki i czapki na głowie. Jak nie ma czapki to zawiązuje chustki. :haha:A w torebce poza zdjęciami, śmieciami, bielizną to ostatnio zaczęła upychać jedzenie. 

damska torebka pomieści wszystko, nawet zapasy na ciężkie czasy:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Teresadd napisał:

To i ja idę się przeluftować.Wiosna , ciepło tylko ja w zimowej kurtce i krótkich kozaczkach.No innych nie mam.:mur:

Ja "skuli" tego zakupiłam sobie również kurteczkę, bo też wiosna całą gębą, zastała mnie w zimowym sorcie. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...