Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Barbara48 napisał:

@hawana daj instrukcje

https://www.blablacar.pl/search?fn=Soest%2C Niemcy&fc=51.5711476%2C8.105754&fcc=DE&formatted_from=Soest&tn=42-200 Częstochowa%2C Polska&tc=50.8118195%2C19.1203094&tcc=PL&formatted_to=Częstochowa&db=undefined&departure_location_id=eyJpIjoiQ2hJSnY0THg5TFZpdVVjUnJ0cUEtSUpSNFMwIiwicCI6MSwidiI6MSwidCI6W119&arrival_location_id=eyJpIjoiQ2hJSnI2Z3NUc1cxRUVjUk5vSVhHazBOVDRVIiwicCI6MSwidiI6MSwidCI6W119&departure_city=Soest&arrival_city=Częstochowa&searchOrigin=search

Jak wejdziesz to otworza Ci sie przejazdy z Twojej okolicy.

Przejazdy zobaczysz, ale nie zarezerwujesz , musisz zalozyc konto.

Jak juz masz, robisz rezerwacje i dogadujesz sie z kierowca, zeby po ciebie podjechal, jak nie zgadza sie, lapiesz nastepnego.

Mozna sie dogadac, wezmie Cie z adresu i zawiezie na adres.

Troche to trwa, ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walentnki i...po walentykach tu i owdzie w bioderkach zostaje ale...co tam zyje sie raz:oklaski:

basienko48 zycze udanego weekendu w rodzinnym gronie ..odpocznij sobie totalnie i zresetuj sie:dobrze:

prezent naszego kolegi cudny ...slicznosci takie ze hej

no dobra

zawinelam sie w koc siorbe kawe i .....ziiiiiimno......pogoda szaleje..wczoraj wiosenne slonce dzisiaj minus 2....ale gegaje mnie tu ptaszyska i jakies drobizagi niesmialo kwilia na drzewach wiec czuj ze juz zielone nadchodzi

sie toranadze autko popsulo:$, piechta cale 3 kilomtery z warsztatu do domu zrobil wczoraj....wymiety wrocil lykna winka i znikl w czelusciach sypialni...wstal nietomny nieobecny niedorobiony...przy wieczornej toalecie babci kompletnie byl wylaczony ..powtarzalam mu krok po kroku co ma robic.....ale udalo sie i tak w miare skonczyc....

tylko bez auta to on mi juz nie wybedzie na kilka godzin qwaO.o..a takie plany na weekend mialam...zas wanne zajac ponurzac sie w pianie i legac przy dzidzi na sofie nicnierobiac...wrrrr

jak kropla skale drazylam od jakich 4 miesiecy temat przesuniecia pan nibyfachowych w temacie caritasu ...koniec koncow....mam pol godziny luzu przed i po poludniu....teraz czekam az szogun dojrzeje do sprawy porannej wizyty pan wyzszej rangi czyli pflegedinstu...chce maksymalnie skrocic dzien do 21ej a nie jak do tej pory do 22giej....

we wtorek szoku doznalam kiedy zobaczylam jak pani nibyfachowa zmienia opatrunek na brzuchu ...:kopara:...nie wiedzialam ze zacisk trzymajacy zglebnik mozna ulozyc odwrotnie ...czlowiek uczy sie cale zycie:mur: a serio....nie poprawialam bo chcialam zeby szogun sam ocenil prace caritasu no i ze tak powiem drugi raz jak dlugo tu jestem widzialam go naprawde wkurwio..go....natentychmiast zadzwonil do centrali i....biuro przyslalo w ramach reklamacji kogos ekstra do poprawienia na wlasny koszt ...ta osoba zlozyla odpowiedni podpis pod wyjasnieniem ktory szogun przygotowal do kasy chorych...tym sposobem nie musi placic dodatkowych 60 euro za wizyte caritasu po tzw godzinach...

od tej pory mam kazdorazowo robic zdjecia wykonanego opatrunku i panie wykonujace te czynnosc musze na oddzielnym blankiecie pod data skladac czytelne podpisy kto i co.....a co ciekawe caritas w trybie pilnym taki druk przygotowal...

z boku patrzac pomyslec mozna ze to upierdliwe jest ale...bedac na jego miejscu i placac gruba kase mimo tego ze jego zona ma 5 grupe nie szczypalalbym sie chcac zeby zona byla dogladana naprawde dobrze...sie mi tak wydaje...ma szczescie ze go na to stac...

sie rozpisalam ..sorki

milego piatki kochani ...moj stelomierz pokazal mi 5tke juz z przodu ....cudnie co nie?

jak sie ktos pisze to ide zaparzyc kawe na druga konczyne...komu komu?

fajeczka tez sie znajdzie 

zapraszam i ...jeszcze raz milego dnia

 

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...