Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Liczono już pampersy,rękawiczki-no, ale to odliczanie do zjazdu i jakby branżowa sprawa,co innego zupełnie :):)Jednak liczyć posty mhm.......Niby się nie głupieje a jak widać są przypadki:(

Pamiętam ci ja jedną taką, co to wielki zeszyt A 4 posiadała i tam wklejała posty osób,które ją w jakiś szczegolny sposób interesowały,he he he 

Sąna tym świecie rzeczy,któych się juz nie leczy:):):)

A  w tym zeszycie to obie bylysmy nacenzurowane i nie tylko my ;) :szydera::oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie irytują POWIADOMIENIA:( Raz,ze nie wiadomo kto komentuje a dwa ,że jak jedno otowrzę to całą reszta tez robi się jakby przeczytana,tzn.wszystkie się odznaczają z grubego druku na zwykły.Wkurzające to:(

Poza tym rozpacz mnie dopadłą bo mi jedna jedyna ostatnia gazetka do poczytania została:(Jakoś się zgapiłam i mało zabrałam polskiej prasy:(Buuuuuu A tu jeszcze tyle dni...  Koleżanka spacerowa nic do czytania nie posiada,bibliotekę koleżanki zza płota sczytałam do cna,ajajaj:(będę gazetki drugi raz lecieć :):):)Ha ha ha 

A w ogóle to jakaś zmęczona jestem,przesilenie wiosenne czy cuś,bym tylko spała i spała.Dobrze ,ze w domu na budzik wstawac nie trzeba,odbiję sobie:)

Wyczaiłam dziś działeczki nad samym morzem za śmieszne pieniądze,musimy się z tym przespać,ziemia to ziemia,niech sobie stoi i czeka na lepsze czasy:)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

Trochę mnie irytują POWIADOMIENIA:( Raz,ze nie wiadomo kto komentuje a dwa ,że jak jedno otowrzę to całą reszta tez robi się jakby przeczytana,tzn.wszystkie się odznaczają z grubego druku na zwykły.Wkurzające to:(

Poza tym rozpacz mnie dopadłą bo mi jedna jedyna ostatnia gazetka do poczytania została:(Jakoś się zgapiłam i mało zabrałam polskiej prasy:(Buuuuuu A tu jeszcze tyle dni...  Koleżanka spacerowa nic do czytania nie posiada,bibliotekę koleżanki zza płota sczytałam do cna,ajajaj:(będę gazetki drugi raz lecieć :):):)Ha ha ha 

A w ogóle to jakaś zmęczona jestem,przesilenie wiosenne czy cuś,bym tylko spała i spała.Dobrze ,ze w domu na budzik wstawac nie trzeba,odbiję sobie:)

Wyczaiłam dziś działeczki nad samym morzem za śmieszne pieniądze,musimy się z tym przespać,ziemia to ziemia,niech sobie stoi i czeka na lepsze czasy:)

wszystko gra ,tylko foczka-ziemia nie stoi to już kopernik stwierdził:d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

A tu się zaczynają bale przebierańców:szydera: a ja tylko z ostatnich przebieranców sukienkę zapakowałam, bo byłam pewna ,że tutaj sobie nowe szmaty kupię na takie bale, w tamtym roku było full a w tym ? ni ma,,tylko dla dzieci, ale ostatnia szansa była dzisiaj, Ja będę Kleopatrą :hura: , nowy strój, nie pełny, ale złota trochę mam z sobą to uzupełnię ,,a Słodziak fundnął sobie nowy strój ,,Winnetou" hahahha a do tego stroju długie czarne włosy sobie fundną,,myślalam ,że się z niego posikam w tym sklepie, jaja jak berety,ale on nie ma żadnych barier ,ubierze się tak i zadowolony ,że w ogóle coś znalezliśmy,, stare wariaty z nas:szydera::hura:

@Blondizeby pasowalo, to badz Pocahontas!

No bo jak to,Winnetou z Kleopatra?!;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Andreaa napisał:

Baura, Otto,imWalking,bonprix i inne tego typu to juz znam i zamawiam,ale tam ciuchy sa przewalkowane. Wszedzie prawie to samo,albo podobne.

Wczoraj byly corki i jedna miala super kurteczke i leciutenka taka. Pytalam ,gdzie kupila i podala mi ta stronke. 

Dlatego tak  kminilam te strone,ale Malina  przeszla sama siebie i sie tam dostala  a dzieki niej i ja :-)

@AndreaaPiekne rzeczy ma Peter Hahn i Madeleine

Ale ceny!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, foczka63 napisał:

Trochę mnie irytują POWIADOMIENIA:( Raz,ze nie wiadomo kto komentuje a dwa ,że jak jedno otowrzę to całą reszta tez robi się jakby przeczytana,tzn.wszystkie się odznaczają z grubego druku na zwykły.Wkurzające to:(

Poza tym rozpacz mnie dopadłą bo mi jedna jedyna ostatnia gazetka do poczytania została:(Jakoś się zgapiłam i mało zabrałam polskiej prasy:(Buuuuuu A tu jeszcze tyle dni...  Koleżanka spacerowa nic do czytania nie posiada,bibliotekę koleżanki zza płota sczytałam do cna,ajajaj:(będę gazetki drugi raz lecieć :):):)Ha ha ha 

A w ogóle to jakaś zmęczona jestem,przesilenie wiosenne czy cuś,bym tylko spała i spała.Dobrze ,ze w domu na budzik wstawac nie trzeba,odbiję sobie:)

Wyczaiłam dziś działeczki nad samym morzem za śmieszne pieniądze,musimy się z tym przespać,ziemia to ziemia,niech sobie stoi i czeka na lepsze czasy:)

Tylko się zorientuj jaki jest plan zagospodarowania przestrzennego i takie tam. Moi znajomi nakupili działek w KArwienskich Błotach za grosze i ani tam domku postawić, ani prądu pociągnąć. Nic a nic. Szukają teraz kupca.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Tylko się zorientuj jaki jest plan zagospodarowania przestrzennego i takie tam. Moi znajomi nakupili działek w KArwienskich Błotach za grosze i ani tam domku postawić, ani prądu pociągnąć. Nic a nic. Szukają teraz kupca.

No przecież,pierwsze  co to poszperam w necie,co i jak i jak wrócę to się przejedziemy osobiście wywiad przeprowadzić:)Bo dziwnie tanio.U mnie takie działki dochodza do 100tys /1000m2  z kanalizą.Jak za tanio to zazwyczaj jakiś zonk się czai,nie zawsze ale sprawdzić mus:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...