Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

na tej stronce trzeba konto klienta założyć i dostęp będziesz miała

Tak,ale tam jest cod do wpisania,bo bez tego nie da sie. No i problem w tym,ze ja nie wiem skad mam ten cod wziasc. 

W pomocy czytalam,ze ta stronka nie dla wszystkich ludzi jest.  Moze tez nie dla mnie ? :-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Tak,ale tam jest cod do wpisania,bo bez tego nie da sie. No i problem w tym,ze ja nie wiem skad mam ten cod wziasc. 

W pomocy czytalam,ze ta stronka nie dla wszystkich ludzi jest.  Moze tez nie dla mnie ? :-))))

nie znasz kodu miasta w którym jesteś?

to chodzi o kod pocztowy miejscowości w której jesteś i do której paczka ma dojść

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

nie znasz kodu miasta w którym jesteś?

to chodzi o kod pocztowy miejscowości w której jesteś i do której paczka ma dojść

hahhaaha....... no,zeby to bylo takie proste,to juz wczoraj bym na tej stronie byla.

Tam potrzebuje jakiegos PIN-CODE.  To nie kod miasta Janeczko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Andreaa napisał:

Doklanie....... Masz racje :-)

 

Dostalam nowa stronke ciuchowa.

Personalshop.de

Jak mi rozkminisz jak mam sie tam dostac,to ci obiad stawiam :-)

Wczoraj probowalam i nic z tego. 

 


Nie wszyscy mogą robić zakupy w sklepie dla pracowników. Tylko zakupy osoby uprawnione kręgów zawodowych i spółdzielczych zrzeszeń, związków zawodowych, długoletnich abonentów gazet i czasopism, grupa pracowników, freelancerów lub właścicieli i kadry kierowniczej firm uzyskać przywilej wolał zamówić wybrane marki w najlepszej cenie z wysokimi Ersparnis- i zniżkami korzyści. Z tego powodu, kod PIN jest wymagany do początkowego wejścia do sklepu internetowego. Po wysłaniu zamówienia możliwe jest osobiste zalogowanie się za pomocą adresu e-mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Gdzie to wpisalas. W to pierwsze,to jest juz dla stalych klientow,a w tym drugim dla nowych -trza Pin i kod podac.


Twój sześciocyfrowy kod PIN jest wydrukowany na kopercie nośnika oferty (formularz zamówienia, broszura, ulotka, wkładka do czasopisma). Wprowadź 6-cyfrowy kod (litera + 5 cyfr) w polu "Kod PIN", a następnie kliknij przycisk "Przejdź do Online-Shop". 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Malina 1 napisał:


Nie wszyscy mogą robić zakupy w sklepie dla pracowników. Tylko zakupy osoby uprawnione kręgów zawodowych i spółdzielczych zrzeszeń, związków zawodowych, długoletnich abonentów gazet i czasopism, grupa pracowników, freelancerów lub właścicieli i kadry kierowniczej firm uzyskać przywilej wolał zamówić wybrane marki w najlepszej cenie z wysokimi Ersparnis- i zniżkami korzyści. Z tego powodu, kod PIN jest wymagany do początkowego wejścia do sklepu internetowego. Po wysłaniu zamówienia możliwe jest osobiste zalogowanie się za pomocą adresu e-mail

>Wiem <Malinko. Tez to czytalam. 

Czyli nic z tego :-) Corka pdp-nej  w fajnej kurtce wczoraj przyszla. Kolor moj i taka leciutenka jak piorko. W tym sklepie kupila. Ale mnie nie jest to dane :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, salazar napisał:

Mam odmiennie zdanie na temat takiej jałmużny i z zasady żebrzącym na ulicy kasy nie daję nigdy. Mogę kupić coś do jedzenia, ale do ręki nic. Taka ze mnie zimna sucz :D.

To nas przynajmniej dwie:):):)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

To nas przynajmniej dwie:):):)

Trzy. Ja mam kolegę, suchego alkoholika. Jednego razu przyszedł organizować spotkanie u mnie w pracy. Opowiedział swoją historię, a ja się pochwaliłam, że zawsze daję coś miejskim żulikom. Jak mi się wtedy dostało nie zapomnę nigdy, chociaż mija 15 lat. Co człowiek to historia, w jednym i drugim przypadku można albo pomóc albo skrzywdzić. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

Ja kiedyś dawałam pieniądze, ale jak zobaczyłam co sobie ta osoba kupiła, to już więcej pieniędzy nie daję. Jeśli mnie ktoś poprosi o pieniądze, to mówię, że kupię chleb i coś do chleba, to mogę zrobić z czystym sumieniem:tak2:

A co , co sobie kupił ...może prezerwatywy ?! ...Oj ...to też bym nie dała :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...