Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja się przyznaję :oklaski: Sama je zrobiłam :szydera:

to się nie liczy, pączki mają być kupione w sklepie, dobre zaznaczam, sama bym nasmażyła pąków,ale w tym domu się nie piecze i nie smaży niczego słodkiego, jedenaste przykazanie brzmi, nie wychylaj się:trele:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, INEZ napisał:

@geronimo  tak od wtorku a w sobotę wracam  znów do pracy :) w inne miejsce całkiem nowe więc  znów czeka na mnie nie znane i nowe wyzwania i doświadczenia .Mam nadzieję ,że wszystko ułoży się dobrze :) 

A co ma sie nie ulozyc:)  Trzeba pamietac,ze jak cos nie bedzie pasowalo,to w tyl zwrot i w inne miejsce :-) :-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Janeczka1963 napisał:

to się nie liczy, pączki mają być kupione w sklepie, dobre zaznaczam, sama bym nasmażyła pąków,ale w tym domu się nie piecze i nie smaży niczego słodkiego, jedenaste przykazanie brzmi, nie wychylaj się:trele:

Może jestem inna nie wiem,ale ja też wolę te ze sklepuxd

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj tam ...niech już Ci będzie . Jedne proste ...drugie fachury z dyplomami... a doopa i tak doopą zostanie :haha:

Daj się rozwinąć innym, Ty to Zara na ziemię sprowadzasz. Może jaki lekarz np. seksuolog by się odezwał, może prawnik? 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Andreaa napisał:

Gdzie kupowalas? Ja tez mam problem z ,,przednim kapitalem"   Na C&A  stronie przemiezalam sie juz do kurtek,bo cena nicka,ale boje sie,ze sie nie dopne  na gorze. Musze jednak  w sklepie zakupic.

Jest tu taki sklep z markowymi ciuchami. Ta kurtka jest z Holandii.

Te tansze mi na zderzakach wlasnie nie lezaly. Mialam splaszczone jak kotlety.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

Se wypraszam podobne insynuacje,ja jestem dupomyjec wykształcony kierunkowo,z dyplomem dupomyjec,ha ha ha 

Praca jak praca........ W papierach jest,ze o higene osobista pdp-nych trzeba dbac.

Trzeba miec tez troche szacunku do samego siebie, i pewne okreslenia dla mnie to ,,patologia".

W zyciu bym tak o sobie nie powiedziala.!!!!

Moi rodzice na raka umarli, i oboje potrzebowali mojej pomocy  w pielegnacji ciala. 

To co?  w wyzej opisanym rozumieniu bylam ,,dupomyjcem mamy,czy taty?" W glowie sie nie miesci takie potraktowanie samej siebie.

Jak to brzmi wogole. Masakra jakas.!!! 

A pielegniarki w szpitalach w Pl? Tez wszystko juz wykonuja i nigdy nie slyszalam ,zeby ktoras wogole w taki sposob o sobie pomyslala. 

Mam wielki szacunek do personelu szpitalnego,czy do takich opiekunkek jak my,bo to nie jest lekka praca ,a przede wszystkim trzeba sie szanowac.

Dla mnie nie jestes zadnym ,,dupomyjem"!!!!  I nawet nie mysl tak o sobie :-)))) :cmok:

 Dodam jeszcze ,ze mnie to lotto ,kto co mysli na temat mojej wypowiedzi.

Kazdy moze sie nazywac jak chce ,,dupomyjec" ,,piz........myjec".,,gownomyjec".....jak woli i  jak chce,co mi do tego?

Moje zdanie jest takie,a nie inne. Kazdy moze miec odmienne,ale wypowiedziec sie moge,bo kto mi zabroni????

 

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Andreaa napisał:

Dla mnie nie jestes zadnym ,,dupomyjem"!!!!  I nawet nie mysl tak o sobie :-)))) :cmok:

Przecież wiadomo,że nie:)Nigdy tak nie myslę:)A jeszcze "prosty".Ale pośmiać się z czegoś trzeba:):)

Ze wszystkich określen jakie w swoim kierunku usłyszałam w D najbardziej podoba mi się "meine Asistentin"- określenie dziadeczka inżyniera budowlanego,który kazał mi zgadywać wysokość i kubaturę budynków na spacerach a tak właśnie przedstawiał mnie znajomym:)Ale to był bardzo kulturalny pan:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Przecież wiadomo,że nie:)Nigdy tak nie myslę:)A jeszcze "prosty".Ale pośmiać się z czegoś trzeba:):)

Ze wszystkich określen jakie w swoim kierunku usłyszałam w D najbardziej podoba mi się "meine Asistentin"- określenie dziadeczka inżyniera budowlanego,który kazał mi zgadywać wysokość i kubaturę budynków na spacerach a tak właśnie przedstawiał mnie znajomym:)Ale to był bardzo kulturalny pan:)

A...bo ja już taka chamówa jestem ...i nic , nikt mnie nie zmieni :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Przecież wiadomo,że nie:)Nigdy tak nie myslę:)A jeszcze "prosty".Ale pośmiać się z czegoś trzeba:):)

Ze wszystkich określen jakie w swoim kierunku usłyszałam w D najbardziej podoba mi się "meine Asistentin"- określenie dziadeczka inżyniera budowlanego,który kazał mi zgadywać wysokość i kubaturę budynków na spacerach a tak właśnie przedstawiał mnie znajomym:)Ale to był bardzo kulturalny pan:)

Wyspalas sie dzisiaj? Ja juz o 6.00 sie wybudzilam i tak ok 5 min na lozku siedzialam i zastanawialam sie co robic. Papieros wygral,to musialam sie ubrac,bo to na zimnie wypalane jest:-)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andreaa napisał:

Wyspalas sie dzisiaj? Ja juz o 6.00 sie wybudzilam i tak ok 5 min na lozku siedzialam i zastanawialam sie co robic. Papieros wygral,to musialam sie ubrac,bo to na zimnie wypalane jest:-)

No właśnie wyspałam:)Tak mnie głowa wczoraj bolała,padłam po 23ej a dziś jak skowronek:)Miałąm w planie podrzemać ,ale coś mnie nie bierze spanko.To ubieranie się jak na Syberię ,żeby jednego papieroska zapalić....palę od razu 2:):):)Co się będę 2x ubierałą:):)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

No właśnie wyspałam:)Tak mnie głowa wczoraj bolała,padłam po 23ej a dziś jak skowronek:)Miałąm w planie podrzemać ,ale coś mnie nie bierze spanko.To ubieranie się jak na Syberię ,żeby jednego papieroska zapalić....palę od razu 2:):):)Co się będę 2x ubierałą:):)

Ty wiesz,ze ja tez po dwa pale,bo nie chce mi sie tak czesto wychodzic.

:-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Magdzie napisał:

Daj się rozwinąć innym, Ty to Zara na ziemię sprowadzasz. Może jaki lekarz np. seksuolog by się odezwał, może prawnik? 

Prawniczkę już mieliśmy,zapomniałaś?:)Seksuologów amatorów też mamy,ha ha ha ,tabuny całe:)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andreaa  okreslenie "dupomyjec" uzyl ktos, zeby nas ponizyc i wysmiac.

To o tamtym czlowieku mowi bardzo zle, to on jest ta patologia, jak slusznie kojarzysz.

Moge o sobie powiedziec zartem, ze jestem  "dupomyjcem" , to tylko znaczy, ze nie wstydze sie pracy, ktora wykonuje i mam zlewke na to jak ktos to nazywa. Swoja wartosc znam i takie pi....nie mnie nie rusza. Tak samo jak to, ze Niemcom usluguje. 

Przeciez to nie sa te uslugi , ktorych wstydzic sie trzeba.

Moja babcia uczyla mnie, ze trzeba sie wtydzic krasc i z doopy spasc.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hawana napisał:

@Andreaa  okreslenie "dupomyjec" uzyl ktos, zeby nas ponizyc i wysmiac.

To o tamtym czlowieku mowi bardzo zle, to on jest ta patologia, jak slusznie kojarzysz.

Moge o sobie powiedziec zartem, ze jestem  "dupomyjcem" , to tylko znaczy, ze nie wstydze sie pracy, ktora wykonuje i mam zlewke na to jak ktos to nazywa. Swoja wartosc znam i takie pi....nie mnie nie rusza. Tak samo jak to, ze Niemcom usluguje. 

Przeciez to nie sa te uslugi , ktorych wstydzic sie trzeba.

Moja babcia uczyla mnie, ze trzeba sie wtydzic krasc i z doopy spasc.

:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hawana napisał:

@Andreaa  okreslenie "dupomyjec" uzyl ktos, zeby nas ponizyc i wysmiac.

To o tamtym czlowieku mowi bardzo zle, to on jest ta patologia, jak slusznie kojarzysz.

Moge o sobie powiedziec zartem, ze jestem  "dupomyjcem" , to tylko znaczy, ze nie wstydze sie pracy, ktora wykonuje i mam zlewke na to jak ktos to nazywa. Swoja wartosc znam i takie pi....nie mnie nie rusza. Tak samo jak to, ze Niemcom usluguje. 

Przeciez to nie sa te uslugi , ktorych wstydzic sie trzeba.

Moja babcia uczyla mnie, ze trzeba sie wtydzic krasc i z doopy spasc.

Zgadzam się. Jeśli bym kiedyś o sobie powiedziała "dupomyjec" to jako żart, ale gdyby o mnie ktoś tak powiedział to ... :grzmotnąć:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, hawana napisał:

@Andreaa  okreslenie "dupomyjec" uzyl ktos, zeby nas ponizyc i wysmiac.

To o tamtym czlowieku mowi bardzo zle, to on jest ta patologia, jak slusznie kojarzysz.

Moge o sobie powiedziec zartem, ze jestem  "dupomyjcem" , to tylko znaczy, ze nie wstydze sie pracy, ktora wykonuje i mam zlewke na to jak ktos to nazywa. Swoja wartosc znam i takie pi....nie mnie nie rusza. Tak samo jak to, ze Niemcom usluguje. 

Przeciez to nie sa te uslugi , ktorych wstydzic sie trzeba.

Moja babcia uczyla mnie, ze trzeba sie wtydzic krasc i z doopy spasc.

Sama nie umiałabym tego lepiej ująć :dobrze::cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...