Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Andreaa napisał:

Tutaj co chwila mnie cos zaskakuje.  Niby tyle lat juz na tym dojczlandzie pracuje,niby takie doswiadczenie z rodzinami pdp-ch mam ,a okazuje sie ,ze to wielkie nic!

Na poczatku przygodzily corki,a to  mame wykapaly,a to glowke umyly i walki zakrecily. 

Myslalam,ze to tak na poczatku,a potem wszystko na mnie spadnie,ale zle myslalam.

Jestem tu prawie miesiac. Corki nadal wpadaja i kolo mamy robia. Poscielowe biora do prania,bo tu suszarki nie ma,tatusia  ubranka zabieraja i piora (to akurat nie moj pdp-ny),ale upralabym dziadeczkowi,on dobry dla mnie,to czemu nie?-Nie wychylam sie ,zeby nie bylo!

Dziadeczki lofruja po rodzinie,a w niedziele dziadeczek juz zapowiedzial,ze nie ma gotowania,bo jedziemy do restauracji na obiad. 

Moze komus wyda sie to dziwne,ale ja nigdy nie mialam takiego miejsca,zeby z pdp-na gdzies po restauracjach jezdzic. To cos nowego dla mnie.

Do tego dziadeczek  jak przed obiadem po recepte dla zony pojechal,to go nie bylo dosc dlugo,az pdp-na zaczela sie martwic,a dziadeczek przyjezdza z pakunkami . 

Zobaczyl co do domu kupowalam,to przywiozl mi dodatkowo plyny do prania,czekoladki,nawet zajaczki z jajkami  w czekoladzie.  hahahaha.....I dwie Grappy,bo mialam dla meza kupic ,to dziadeczek juz wszystko pozalatwial.

No taki ,,wariatek" z tego dziadeczka. Jak pisalam,tylko  by jezdzil na zakupy!

W nastepna niedziele znowu jada na urodziny do ziecia . Normalnie zarabiste miejsce !!!

 

Fajnie, nie opuszczaj tego miejsca, na stałe sobie zaklep

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

tu się tyle ciekawych rzeczy działo, akurat jak mnie nie było,no:(. Język to najważniejszy ludzki organ, oprócz 21 palca, alt to tylko gatunku męskiego się tyczy:trele:

21 jak kobiece piersi ,ciąży ale bez niego zycie było by do doopy:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maras1 napisał:

tak miałem na pierwszym wyjezdzie,po kilu latach wsadziłem dziadka do samochodu/wcześniej nie wyjeżdzał bo podobno nie można go było zapakować do auta/ale jak mi się udało to kilka razy w tygodniu jezdziliśmy po restauracjach,a babcia szczęśliwa kupowała mi łyskacze,to były czasy:d

Zawsze mialam demencyjne osoby na chodzie. A tu juz drugi raz  pod rzad mam mobilne bez demencji.

Powiem ci,ze troche obawialam sie tu jechac,bo czytalam  jak to dziewczyny jezdzily do pdp-ych z bonusami,czyli mezem,czy zona. Tym bardziej ,ze tu byla jakas opiekunka,a potem kilka miesiecy nie bylo. Myslalam,ze moze na jakas mine wejde,ale zaryzykowalam,bo moja siostra niedaleko mieszka i jak cos  nie tak,to do siostry wyjazd i po robocie.

Co do jakis podarunkow,to akurat nie jest dla mnie nowoscia,bo moich siostr chyba juz zadna rodzina pdp-nych nie przebije.  

Ale tu ten dziadeczek jest bardzo dobrym czlowiekiem. Jak on do zony sie odnosi(sa razem 70lat). Jaka kulture tu widze,jaki szacunek wzajemny. Tyle milosci,ze sam czlowiek od tego patrzenia i obcowania z takimi ludzmi , usmiecha sie i taki pozytywny jest.

Taki spokoj ma ten dom. Bardzo dobrze sie tu czuje.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...