Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podjelacham z fasonem moim ujeban..m "merolem" z pedalami zakupy poczynic jakowes i widze czlowieka przy koszach..grzecznie sobie stal przygladal sie kupujacym ale nie lazil nie zaczepial nie prosil....czysty schludny zadbany ale z pewnoscia nie byl to czysty aryjczyk...raczej ze tak sie wyraze cera sniada ..bardzo nawet bym powiedziala:szydera:

zapakowana po brzego wszelakimi dobrami wyjechalam z koszem potem moje szare komroki intesywnie myslaly jak mam to zapakowac...no dobra koniec koncow rozmiescilam ladunek rownmiernie zeby mojego podwozia nie znosilo jak na promie w czasie sztormu ....podjechalam wozkiem i poporstu wskazalam reka zeby ze czlowiek wzial te 50 centuszy....skinal glowa a ja chyba poczulam sie odrobine lepiej...

pewnie powiecie ze to nic takiego i zgadzam sie z tym ale...czulam ze tak wlasnie powinnam zrobic...chyba mnie bu gniotlo to COS gdybym udala ze nie zuwazylam tego goscia

a tak poza tym  to zafundowalam sobie w edece paste waniliowa nie wiem co to jest ale napisane ze 100% itd wiec moze sie mi przyda jak w kwietniu bede probowala z maka walczyc zeby ciasto jakowej poczynic ..okazja sie pojawila bo czlowiek nowy na swiat przybedzie na jesieni :oklaski:i na wysokosci zadania trzeba stanac...patrz...ciasta nauczyc sie piec masci wszelakiej:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

@lucyna.beata  pasta waniliowa to "cudo" do wszystkiego:do deserów,kawy lodów i innych etceterow. To jest produkt,który obok chemii i kremów Alterry targam z D!

eeeeee????

no t musze jeszcze ze dwie tubecki przykukac cena wprawdzie wrazenie robi bo cale 3 euraski ale....skoro tak chwalisz...to zainwestuje zamiast w tic tac

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

podjelacham z fasonem moim ujeban..m "merolem" z pedalami zakupy poczynic jakowes i widze czlowieka przy koszach..grzecznie sobie stal przygladal sie kupujacym ale nie lazil nie zaczepial nie prosil....czysty schludny zadbany ale z pewnoscia nie byl to czysty aryjczyk...raczej ze tak sie wyraze cera sniada ..bardzo nawet bym powiedziala:szydera:

zapakowana po brzego wszelakimi dobrami wyjechalam z koszem potem moje szare komroki intesywnie myslaly jak mam to zapakowac...no dobra koniec koncow rozmiescilam ladunek rownmiernie zeby mojego podwozia nie znosilo jak na promie w czasie sztormu ....podjechalam wozkiem i poporstu wskazalam reka zeby ze czlowiek wzial te 50 centuszy....skinal glowa a ja chyba poczulam sie odrobine lepiej...

pewnie powiecie ze to nic takiego i zgadzam sie z tym ale...czulam ze tak wlasnie powinnam zrobic...chyba mnie bu gniotlo to COS gdybym udala ze nie zuwazylam tego goscia

a tak poza tym  to zafundowalam sobie w edece paste waniliowa nie wiem co to jest ale napisane ze 100% itd wiec moze sie mi przyda jak w kwietniu bede probowala z maka walczyc zeby ciasto jakowej poczynic ..okazja sie pojawila bo czlowiek nowy na swiat przybedzie na jesieni :oklaski:i na wysokosci zadania trzeba stanac...patrz...ciasta nauczyc sie piec masci wszelakiej:haha:

Wiesz Lucy, masz jeszcze kupę czasu, zanim ten nowy ludź, który to pojawi się na jesieni, zacznie szamać ciasto. Także naumiesz się piec do tej pory. :haha:. A tak w ogóle to mam gratulować przyszłej babci? Że tak powiem in spe? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lucyna.beata napisał:

podjelacham z fasonem moim ujeban..m "merolem" z pedalami zakupy poczynic jakowes i widze czlowieka przy koszach..grzecznie sobie stal przygladal sie kupujacym ale nie lazil nie zaczepial nie prosil....czysty schludny zadbany ale z pewnoscia nie byl to czysty aryjczyk...raczej ze tak sie wyraze cera sniada ..bardzo nawet bym powiedziala:szydera:

zapakowana po brzego wszelakimi dobrami wyjechalam z koszem potem moje szare komroki intesywnie myslaly jak mam to zapakowac...no dobra koniec koncow rozmiescilam ladunek rownmiernie zeby mojego podwozia nie znosilo jak na promie w czasie sztormu ....podjechalam wozkiem i poporstu wskazalam reka zeby ze czlowiek wzial te 50 centuszy....skinal glowa a ja chyba poczulam sie odrobine lepiej...

pewnie powiecie ze to nic takiego i zgadzam sie z tym ale...czulam ze tak wlasnie powinnam zrobic...chyba mnie bu gniotlo to COS gdybym udala ze nie zuwazylam tego goscia

a tak poza tym  to zafundowalam sobie w edece paste waniliowa nie wiem co to jest ale napisane ze 100% itd wiec moze sie mi przyda jak w kwietniu bede probowala z maka walczyc zeby ciasto jakowej poczynic ..okazja sie pojawila bo czlowiek nowy na swiat przybedzie na jesieni :oklaski:i na wysokosci zadania trzeba stanac...patrz...ciasta nauczyc sie piec masci wszelakiej:haha:

masz dobre serduszko:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Afryka napisał:

Wiesz Lucy, masz jeszcze kupę czasu, zanim ten nowy ludź, który to pojawi się na jesieni, zacznie szamać ciasto. Także naumiesz się piec do tej pory. :haha:. A tak w ogóle to mam gratulować przyszłej babci? Że tak powiem in spe? :d

noooo...siwy leb mloda duchem ale babcia ani chybi bede 

troche inna kolejnosc ale kto teraz na takie detale  zwraca uwage??? oby zdrowko bylo afryczko, maja gdzie mieszkac na czym jesc na czym spac i to sie liczy ze nie wynajmuja a na swoim 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

masz dobre serduszko:cmok:

wiesz...ja poprostu czulam ze tak musze ot co...mnie te 50 centow moze i na bulke sie by przydalo ale.pamietam ze jak w czarnej dooopie bylam ktos do mnie tez reke wyciagnal bez proszenia..i dal tyle zebym przezyla z dzieciakami kilka dni do nastepnego razu...to chyba taka troche splata dlugu wobec tamtego czlowieka 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

u siebie w domu nie mam takiego czystego powietrza, zawsze coś śmierdzi, a to palonymi flaszkami w piecu,:( albo innym badziewiem służącym za opał:grzmotnąć:

U mnie to samo. Jakby opony sie palily. Dlatego przezimowalam w złotej klatce :p

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Myszeńko,plastikowy?kombinerkami?Se ne da bo se kaput zrobi:(

Na cholerę ci kurtka.Na pauzy nie chodzisz ,na zakupy jak jedziesz ,to zasuwać nie musisz.Z resztą te trzy tygodnie z ogonkiem opękasz.Wiosna idzie.Na fajeczkę suwaczek nie koniecznie.A ty wiesz ile kosztuje wszycie zameczka do kurtki.? Czasami ,tyle ile kurtka kosztowała.Jedż do MTC i se kup nową.:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Afryka a jak koleżanka nie ogarnie do tego czasu pieczenia to złoży zamówienie u koleżanek i też będzie!

no zwlaszcza ze mirelka niedaleko stacjonuje wiec wiesz...moja byla tesciowa tez ladnie w tej branzy sobie radzi a obecna zona ojca moich dzieci tez nienajgorsza...pod tym wzgledem...wiec...wiesz...jakby cos...mam sztab dookola 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

noooo...siwy leb mloda duchem ale babcia ani chybi bede 

troche inna kolejnosc ale kto teraz na takie detale  zwraca uwage??? oby zdrowko bylo afryczko, maja gdzie mieszkac na czym jesc na czym spac i to sie liczy ze nie wynajmuja a na swoim 

Jednym słowem, głowa siwieje, d**a szaleje:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

no zwlaszcza ze mirelka niedaleko stacjonuje wiec wiesz...moja byla tesciowa tez ladnie w tej branzy sobie radzi a obecna zona ojca moich dzieci tez nienajgorsza...pod tym wzgledem...wiec...wiesz...jakby cos...mam sztab dookola 

Cudzymi "rencami" chcesz "babkowe" odpękać? :lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...