Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Barbara48 napisał:

Meryjko w takim właśnie zielonym kolorze mierzyłam ostatnio, ale nie mogłam na górze się zapiąć.

Bardzo ładny kolorek. 

Żonka sobie kupiła podobną żarówę, tylko z suwakami pod pachami. Niby taki a la wywietrznik, taki pic na wodę fotomontik a zameczek doskonale zamyka galante i piękne piersi.

:szydera::hura::szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeszcze godzina pauzy ...ciśnienie lekuchno podniesione ....sie zobaczy ;) Wczoraj wieczorem Elka zameldowała mi , że po kiego grzyba mam spać na kanapie w salonie , kiedy ona może przyciągnąć materac do pokoiku . Przemyślałam jej superanckiego pomysła i rankiem powiedziałam , że ok . materac może być , ale nie pierwszej nocy , tylko drugiej . Jak ona sobie wyobraża , że dziewczyna przyjedzie w środku nocy i co ...mamy nie spać obie , bo akurat doktorowi uprzytomni się , że zmiana nadchodzi i jeśli zacznie góralskie tańce (bo mogą być ) to wtedy obie , zmienniczka i ja nie będziemy spały , więc , gdzie jest sens ? ...Przyznała mi rację ...do przybycia na moją pauzę , podczas którego to z radosnym uśmiechem oznajmiła " nie będzie materaca ...będzie łóżko polowe ...pożyczę od przyjaciela...to najlepsze rozwiązanie  ! " ....Ręce mi opadły ...a już , już miałam wymazać z pamięci jej niektóre , szalone pomysły . Jednak się nie da ....A niech se przynosi i dwa i pięć łóżek polowych ...mienia wsio rawno ...tylko niech zapomni o tym , że pierwszą , jutrzejszą noc spędzę w pokoju ze zmienniczką . Dziewczyna będzie się tłukła busikiem 20 , czy nawet ponad 20 godzin i ma spokojnie wypocząć . Czy to będzie się Elce podobało , czy nie to mi zwyczajnie wisi koło pióropusza :szydera:

Obyś zdrowa była a resztę, to o dupę potłuc :hura::tak2::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LACH napisał:

Kici, kici, czy tam kace, kace a gdzież ten fioletowy kotek???:hura::szydera::hura:

żadne kace, tylko kiciuś, niech się niemce nauczą ludzkiej mowy:szydera:

jak na taras przyjdzie kotek, to dziadek woła, kace, kace, a ja go zawsze poprawiam, że kaine kace nur  kiciuś

Edytowane przez Janeczka1963
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

Posłuchaj, jak oni dźwiękonaśladują inszą faunę a o szterlingu już nie pomnę. :szydera::zwyciezca::szydera:

 

 

Fakt, brzmi to śmiesznie, ale kto powiedział że z nich niewolno się śmiać?:szydera:

Po za tym, jak się człowiek śmieje, to się dwunastnica masuje, :haha:tylko bez chichotów mi tu, :szydera: bo to udowodnione naukowo:tak2:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

Fakt, brzmi to śmiesznie, ale kto powiedział że z nich niewolno się śmiać?:szydera:

Po za tym, jak się człowiek śmieje, to się dwunastnica masuje, :haha:tylko bez chichotów mi tu, :szydera: bo to udowodnione naukowo:tak2:

Lepiej się śmiać, niż płakać :tak2:

Nawet nasi zachodni przyjaciele mają takie przysłowie. :hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Mój tekst mi ukradłaś :lanie::szydera: Aczkolwiek, ja bym użyła określenia "grzbiet" :haha:

Wiedziałam , że czyjś tekst podkradam , ale za cholerę nie wiedziałam czyj . Teraz wszystko jasne ...boszszeee....co ja narobiłam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie już w zasadzie po robocie, miałam plana postać trochę przy żelazku, ale pranie jeszcze mokre. Pauza upływa na snuciu się z kąta w kąt i pogaduchach na komunikatorach. :haha:. Pogoda piękna, wręcz wymarzona na spacer, ale tu nie ma gdzie iść... Wszystkie drogi prowadzą do centrum handlowego :szydera:, a obiecałam sobie, że tym razem nie pojadę jak" przysłowiowa " Grażyna, więc na dupie siedzę, ale jak najbardziej zażywam świeżego powietrza... jak na fajkę wychodzę. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Afryka napisał:

A u mnie już w zasadzie po robocie, miałam plana postać trochę przy żelazku, ale pranie jeszcze mokre. Pauza upływa na snuciu się z kąta w kąt i pogaduchach na komunikatorach. :haha:. Pogoda piękna, wręcz wymarzona na spacer, ale tu nie ma gdzie iść... Wszystkie drogi prowadzą do centrum handlowego :szydera:, a obiecałam sobie, że tym razem nie pojadę jak" przysłowiowa " Grażyna, więc na dupie siedzę, ale jak najbardziej zażywam świeżego powietrza... jak na fajkę wychodzę. :haha:

I prawidłowo ....powietrze zażyte podczas wyjścia na fajkę może nie jest czystsze , ale przynajmniej tańsze :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Afryka napisał:

A u mnie już w zasadzie po robocie, miałam plana postać trochę przy żelazku, ale pranie jeszcze mokre. Pauza upływa na snuciu się z kąta w kąt i pogaduchach na komunikatorach. :haha:. Pogoda piękna, wręcz wymarzona na spacer, ale tu nie ma gdzie iść... Wszystkie drogi prowadzą do centrum handlowego :szydera:, a obiecałam sobie, że tym razem nie pojadę jak" przysłowiowa " Grażyna, więc na dupie siedzę, ale jak najbardziej zażywam świeżego powietrza... jak na fajkę wychodzę. :haha:

Bo świeże powietrze trzeba z umiarkowaniem łapać, żeby nie przedawkować, jeszcze na płuca zaszkodzi i co? :trele:kłopot gotowy:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mycha napisał:

Kiedyś to mydłem się "naprawiało". 

Zamek przy kurtce,plastikowy,gruby,ani świeczką ani mydłem,próbowałam:(Zapina się ,ale od razu się rozdwaja,ząbki wszystkie ma,suwaki ok.nie wiem co mu się porobiło:(Buuuuuuu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

Zamek przy kurtce,plastikowy,gruby,ani świeczką ani mydłem,próbowałam:(Zapina się ,ale od razu się rozdwaja,ząbki wszystkie ma,suwaki ok.nie wiem co mu się porobiło:(Buuuuuuu

czasem tak się dzieje jak suwak jest za luźny, miałam tak kiedyś, kombinerkami delikatnie wystarczyło zgnieść suwak i gitara

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, awe59 napisał:

Pogoda cudna....normalnie aż się chce żyć i chęć do roboty jest....taka chęć mnie złapała, ze umylam dwa okna bo jak słońce zaświeci to widać jakie są brudne....:d 

No to już jak masz tak wielka ochotę i nosi Cię energia, to zapraszam tu do dziadka, jutro na 10ta.Przygotuje jakieś ściereczki, no i jakaś szmacianke znajdę dla Ciebie :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...