Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, foczka63 napisał:

A czy ja coś takiego powiedziałam?:)Nie,nie broń cię bobrze,jednak mądrość Janeczki jakoś bardziej do mnie przemawia:):)Szczególnie do moich wałeczków:):):)

E tam wałeczki, kochanego ciałka nigdy za wiele, jest więcej do całowania:trele:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zagrypiona. 

Leczylam się Żenichą Kresową,  ale chyba za późno wdrożyłam leczenie,  lub za małą dawkę zaaplikowałam. 

Leżę w łóżku i się kurrruję podwójną dawką wapna,  witaminy C, i Gripex. 

Będę żyć. 

Buziole dla Wsiech!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

A ja zagrypiona. 

Leczylam się Żenichą Kresową,  ale chyba za późno wdrożyłam leczenie,  lub za małą dawkę zaaplikowałam. 

Leżę w łóżku i się kurrruję podwójną dawką wapna,  witaminy C, i Gripex. 

Będę żyć. 

Buziole dla Wsiech!

Hurra, będzie żyć,no to kamień z serca mi spadł, na podłogę:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Magdzie napisał:

.Jeszcze z kasy wyskoczy, bo wnuczka zdała egzamin na prawo jazdy, no i zapowiedział, że musi rzucić kasa _5ojr:haha:Drugiej wnuczce da pewnie zaś 2ojro, mówiąc :dziadek nie ma kasy :oklaski:

Witam serdecznie wszystkich :cmok: Magdzie mój mądrala był taki sam, chytry na medal, wnuczkom 5 euro itd, albo 2  euro jak piszesz, a ja przeżyłam szok:szok: jak wyjezdzałam, czekoladki i 150 euro:szydera: chyba był w jakimś amoku:szydera: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heidi napisał:

Już to w DE  kupilam chrupiącą sztukę  i zżarłam na oczach "złej córki  " razem z chrupiącą bułką. Muszę wymtskuc jakus inny chwyt na powitanie z Krokodylem. Może poproszę szaniwbe grono o jakieś sugestie:haha:

@Heidi Ty moje kochane wytrwałe słoneczko:cmok: będzie dobrze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Witam serdecznie wszystkich :cmok: Magdzie mój mądrala był taki sam, chytry na medal, wnuczkom 5 euro itd, albo 2  euro jak piszesz, a ja przeżyłam szok:szok: jak wyjezdzałam, czekoladki i 150 euro:szydera: chyba był w jakimś amoku:szydera: 

Może mu oczy mgłą zaszły i nie widział dokładnie :haha:

Swoją drogą, cieszcie się, bo tu gdzie jestem nie dostałam niczego, a kobieta, którą zmieniałam dostała czekoladę i dwa jabłka tak zwiędnięte, że trudno je było obrać:grzmotnąć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nugatka napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo, 

za oknem wiosna...niebo błękitne, słoneczko świeci...po prostu piękny dzień nam dziś nastał...tylko mi zdjęć nie dodawać bo znów zajdzie :d

Miłego....

:oklaski: nie będę nic dodawać,,spokojna główka ,pozdrawiam Was łobuzy,,Ciebie i Wazę,,3 czy 5 .nischt zu tragisch,,ale wielkiego:szydera: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Magdzie napisał:

Już po imprezie. Przyjechali po nas, odwiezli, jeszcze ciasto zapakowali :d

Jutro na 11termin do dentysty, córka kazała zamówić taxi, ale dziadek się ociaga :(Najpierw mówił, że zamówi wieczorem dziś, a teraz ze jednak zamówi jutro o 10,no bo może padać nie będzie, to się z buta pójdzie i zawsze to się zaoszczędzi :mur:

:przekleństwa: czy oni zawsze      muszą tak myśleć? zaoszczędzić? ale kochają to szparowanie, a z buta jak co ,to tylko zedrze trochę podeszwy:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Może mu oczy mgłą zaszły i nie widział dokładnie :haha:

Swoją drogą, cieszcie się, bo tu gdzie jestem nie dostałam niczego, a kobieta, którą zmieniałam dostała czekoladę i dwa jabłka tak zwiędnięte, że trudno je było obrać:grzmotnąć:

jak zjeżdżałem przed świetami dostałem rafaello dla mie i żony po 3 sztuki,a w ogole cześć wszystkim:d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

Szporują, szporują, i po co, :( do grobu niczego ze sobą nie zabiorą O.o

Ale to już taki nawyk, tego się nie zmieni, patrzeć i akceptowac ,co wymysli PDP, śmieszne nieraz ,ale zawsze mowilam ,to nie mój dom i nie moje rządy,,jestem tylko tutaj trochę a potem baj baj,,:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Może mu oczy mgłą zaszły i nie widział dokładnie 

Widział i to dobrze, myślalam że szykuje prezent dla bardzo ważnej osoby , wsadził stówę a potem po namyśle jeszcze 50 euro, chyba spojrzal na mnie :szydera: oj mądrala był jeden z fajnych furiatów,,nerwowy i z nawykami, ale ja to wszystko remisowałam szybko,że z nerwusa przechodził w fajnego faceta,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Widział i to dobrze, myślalam że szykuje prezent dla bardzo ważnej osoby , wsadził stówę a potem po namyśle jeszcze 50 euro, chyba spojrzal na mnie :szydera: oj mądrala był jeden z fajnych furiatów,,nerwowy i z nawykami, ale ja to wszystko remisowałam szybko,że z nerwusa przechodził w fajnego faceta,,,

I dobre, na pewno nie zbiedniał :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...