Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kris napisał:

Poczytałem czego nie wolno. A co wolno?:)

Kleik ryzowy na wodzie z niewielka iloscia soli, sucharki, herbatka ziolowa gorzka.Pysznosci:haha:

 Warzywa i rybka gotowana na parze, bez tłuszczu. Mniam:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Witajcie małolaty.  Mama wyruszyła stronę PL do słodkiego  domu.  Nie wariować mi za bardzo na robotach, domów  PoP nie podpalić,  papierosów po kątach nie  chować,  gumy do życia nie przyklejać do parapetów . Co rono  wydzorowac zęby i twarze pezyozdobic w uśmiech  od ucha do ucha. Powiadomię was kiedy wrócę spowrotem.  Buziaki smarkacze:cmok:

Szerokiej drogi :cmok: i wysmaruj się tym kurczakiem ile wlezie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Szerokiej drogi :cmok: i wysmaruj się tym kurczakiem ile wlezie :haha:

Już to w DE  kupilam chrupiącą sztukę  i zżarłam na oczach "złej córki  " razem z chrupiącą bułką. Muszę wymtskuc jakus inny chwyt na powitanie z Krokodylem. Może poproszę szaniwbe grono o jakieś sugestie:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Już to w DE  kupilam chrupiącą sztukę  i zżarłam na oczach "złej córki  " razem z chrupiącą bułką. Muszę wymtskuc jakus inny chwyt na powitanie z Krokodylem. Może poproszę szaniwbe grono o jakieś sugestie:haha:

Pomysły mam wszelakie , ale pora zbyt wczesna na pisanie o tych rzeczach :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Już to w DE  kupilam chrupiącą sztukę  i zżarłam na oczach "złej córki  " razem z chrupiącą bułką. Muszę wymtskuc jakus inny chwyt na powitanie z Krokodylem. Może poproszę szaniwbe grono o jakieś sugestie:haha:

Szerokości i na prawdę, przywitanie dużo "słodkości" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Nugatka napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo, 

za oknem wiosna...niebo błękitne, słoneczko świeci...po prostu piękny dzień nam dziś nastał...tylko mi zdjęć nie dodawać bo znów zajdzie :d

Miłego....

Witajcie dobra kobieto:)Ja to myslałam,że sama jakieś fajne fotki zapodasz,a tu nic:(

A te wczorajsze ,to były tzw.memy .B.fajnie zrobione obydwa:)Wesoło było:):p

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

Tak, wiem, ale mimo wszystko badanie do przyjemnych nie należy:(

Przecież śpisz to co cię obchodzi co się z tyłu dzieje?:):):):)Wolęchyba to niż gastroskopię albo bronchoskopię,to druge to dopiero okropne jest:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...