Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie szastaj tak tym częstowaniem Lucy , bo będziesz musiała kupować za ciężko zarobione ojrasy ...Znam to z autopsji ...Przyjechałam z zapasem na jakieś 5 tygodni , bo miałam być 4 ...Niestety na wtorek ..ten co nadejdzie już mam przygotowane cugaski za ojro . Przeliczyłam się ....oj jak to bardzo boli :szydera:...

Choooo...też zapalę , ale swojego ...nie będę opalać ciężko pracujących koleżanek :papieros:

nawiozlam wiec z serca daje bierz dziewczyno...nawet dwa...ja wiesz musze przyznac bez bicia sie ze wioze sobie najwyzej 5-6 paczkow a potem kupuje...paczke mam na 2-3 dni wiec....daje rade 

ja wiem wiem..taniej wychodzi z heimatu zabrac ale zawsze mnie jakies wydatki nieplanowane przychodza to raz a dwa ...jakos glowy nie mam do tego ot co...taka jestem niepraktyczna..

za to zabieram sobie oleje masci wszelakiej do salatek bo nie o to mnie idzie tu kupic nie mozna bo to sie da ale o to ze nie mam przekonanai do ich przechwywania sposobu...i tak mam na skladzie  ostropestowy, lnianki, lniany a teraz nawet ogorecznika zabralam...i niczym babajagusia czynie uroki na tygielkiem i mieszam te cudownosci

podeslac ci ze dwia paczucie fajkow?? ale ja cieniasy pale ...dodaja powagi :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Dzień Dobry szanownemu gronu klepaczek i klepaczy.:cmok:Niedziela słoneczna ,a że wieje to trudno, do torebki parę cegłowek włożę coby mnie nie zwiało na spacerze z sierscuchem i da się przeżyć:cześć:Milego dnia

mnie kamieni noszenie nie gorzi..moj srodek ciezkosci umiejscowiony ponizej plecow skutecznie hamuje zapedy wiatru zeby mnie...posu..o sorki...przesunac :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, MeryKy napisał:

Zastanawiam się, czy ten NUgatek to rodzaj męski czy żeński? :haha:

Pamiętam ,że była Nugat w Hiltonie ,a potem zrobiła się Nugatka.I to chyba żeńska forma.

 

Kto pamięta topik Ciemny las czy tak coś na podób.?Harry Potter przy fantazji naszej wysiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

nie wiem jak wy ale mnie spaaaaaac sie chce pewnie to wina ...nie wiem czyja cos mnie musialo skutecznie w wyspaniu przeszkadzac

ide zas jeszcze kofeinowa walnac....teraz na bogato znow se plujke zrobie

buziaki i spadam na dluzej do dzidziolandi

@lucyna.beata to wina tego wina

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek w ten niedzielny pochmurny poranek. U mnie tylko piździ, że tak powiem. Sniegu, czy tez deszczu, ani widu ani słychu. Zastanawiam się czy zima do nas przyjdzie w tym sezonie :d . Póki co , nie zanosi się.

Miłego wszystkiego, smacznej kawki z papieroskiem, humoru i wyśmienitego samopoczucia:serce:.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...