Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

leniwe popoludnie...wiatr pizga wprawdzie niemilosiernie ale przynosi odrobine wiosennego luftu ...w lesie pachnie juz wiosna widzialam dzisiaj klucz kranow czyli faktycznie cos w trawie piszczy

witam serdecznie ...szurajac kapcia przemieszczam sie w kierunku kuchni a moze ktos jeszcze ze na do kawy zasiadzie?

dzisiaj nicnierobienie  za to jutro dzien kapieli...zas dwie godziny jak bicza pojda sie rypac razem z moja przerwa no ale...jakos nikt weny nie mial zeby ablujce babce poczynic podczas mojego niebytu na zleceniu...tia...

szogun nadal nie moze wskoczyc w rytm dnia :ostrzegam:chyba innego argumentu musze uzyc zeby trafilo do play ze juz w pracy jest...nastepne wolne kwiecien...teraz czas czas czas

no to jeszcze sie raz witam i zyczac milego popoludnia spadam kawusie siorbac:cześć:

 

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mycha napisał:

Dzień dobry.

Wieje u mnie że strach wyjść na spacer. Chyba do podusi skręcę O.o bo nie wyspałam się. Tłukło się w nocy wszystko przez to wietrzysko a że mam czekoladę to sadełko na tym tylko zyska. 

w nocy bylo spokojnie ale teraz swiszcze po calym mieszkaniu...moze my po siasiedzku co?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

w nocy bylo spokojnie ale teraz swiszcze po calym mieszkaniu...moze my po siasiedzku co?

To może ktoś jest nie daleko mnie, bo wieje tak, że strach głowę z domu wychylić, tylko u mnie już nad ranem mocno wiało.:345_cloud_tornado:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Teresadd napisał:

Jak można akceptować  na FB zaproszenie od mężczyzny w mundurze amerykańskich wojsk lub podobnych ciapatych.Potem taki przegląda twoich znajomych i wirusy rozsyła lub inne oferty matrymonialne.I tak raz w tygodniu.Kobita w bardzo słusznym wieku nie wypominając.Stara a głupia.Ukradzione od Foczki : ostatnie podrygi konającej ostrygi:

Ufffff....przeleciałam samą siebie , bo tak jakoś napisałaś , że zaczęłam zastanawiać się , czy aby to nie ja tą ostrygą podrygującą nie jestem :szydera:...Na szczęście generała , czy innego komandosa zagranicznika  nie mam w znajomych , bo ich z  marszu wywalam , ale ponieważ ja z tych zdolnych inaczej to przez jakąś pomyłkę mogłabym kogoś na siebie wciągnąć ....że tak się brzydko wyrażę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Gdzie jesteś ? :d

Cichaj ...nie płakaj ...tutaj jestem :szydera:...Pomyłeczka , bo to chyba nie do mnie , ale na wszelki wypadek ...na wszelki wypadek to i ksiądz co nieco posiada ...nie zawsze mu potrzebne , ale często się przydaje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

enia1 Przed łódzkim spotkaniem z pewnoscią zdązysz. Ma się odbyć w 2 połowie kwietnia. Daleko masz do miasta Łodzi?

Kiedyś pracowałem w dolnośląskim uzdrowisku. Kuracjusze byli z całej Polski. Ale swoje ośrodki badawcze miały AM z Białegostoku, Łodzi, Warszawy i Wrocławia. Ja pytałeś kuracjusza skąd przyjechał to było "z Warszawy, Białegostoku, Wrocławia i z miasta Łodzi " Tak jakby ten głupi personel nie wiedział, że Łódź jest miastem!>:( Uważaliśmy to za ostatnie buractwo i tak też do tych "miejskich" kuracjuszy podchodziliśmy!;)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lucyna.beata napisał:

w nocy bylo spokojnie ale teraz swiszcze po calym mieszkaniu...moze my po siasiedzku co?

U mnie w nocy wiało tak mocno, że myślałam że pociąg po dachówkach zasuwa :szydera: Ja jestem na zadupiu 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kris napisał:

Kiedyś pracowałem w dolnośląskim uzdrowisku. Kuracjusze byli z całej Polski. Ale swoje ośrodki badawcze miały AM z Białegostoku, Łodzi, Warszawy i Wrocławia. Ja pytałeś kuracjusza skąd przyjechał to było "z Warszawy, Białegostoku, Wrocławia i z miasta Łodzi " Tak jakby ten głupi personel nie wiedział, że Łódź jest miastem!>:( Uważaliśmy to za ostatnie buractwo i tak też do tych "miejskich" kuracjuszy podchodziliśmy!;)

może jest wieś Łódź, skoro tak bardzo zaznaczali,że z miasta Łodzi są:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kris napisał:

Kiedyś pracowałem w dolnośląskim uzdrowisku. Kuracjusze byli z całej Polski. Ale swoje ośrodki badawcze miały AM z Białegostoku, Łodzi, Warszawy i Wrocławia. Ja pytałeś kuracjusza skąd przyjechał to było "z Warszawy, Białegostoku, Wrocławia i z miasta Łodzi " Tak jakby ten głupi personel nie wiedział, że Łódź jest miastem!>:( Uważaliśmy to za ostatnie buractwo i tak też do tych "miejskich" kuracjuszy podchodziliśmy!;)

Byliśmy kiedyś nad jeziorem i mój nastoletni jeszcze syn stwierdził ,że będzie ryby łowił i poszedł pozwolenie jakieś załatwić.Na pytanie pana z WOPR  z łodzi ,czy brzegu moj syn odrzekł ,że  z Płocka.Taka sobie gra słów.he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ufffff....przeleciałam samą siebie , bo tak jakoś napisałaś , że zaczęłam zastanawiać się , czy aby to nie ja tą ostrygą podrygującą nie jestem :szydera:...Na szczęście generała , czy innego komandosa zagranicznika  nie mam w znajomych , bo ich z  marszu wywalam , ale ponieważ ja z tych zdolnych inaczej to przez jakąś pomyłkę mogłabym kogoś na siebie wciągnąć ....że tak się brzydko wyrażę :szydera:

To nie Ty,spokojnie:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...