Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

U mnie wiosna na całego i powiem Wam, że wcale to nie jest komfortowe dla organizmu. On jeszcze śpi snem zimowym, a tu bucha słońcem i ciepłym wiatrem. Do bani.

Póki co wiosna na Bajery nie ma zamiaru zawitać, prognozy wciąż wieszczą zimę na nadchodzący tydzień.

Cieszmy się słońcem, a termometry zewnętrzne omijajmy szerokim łukiem.:d

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Meryjka nie wie co dobre i nie powinno się zmarnować  :szydera: Zawsze , przed wyjazdem kupuję jakieś łakocie , czekolady przede wszystkim . Młodzi bardziej oglądają się na jakieś żelki ...gumisie wszelkiego kalibru . Czekolady też , ale zawsze niechcący kupię jakieś , które młodzieży zbytnio nie leżą ...I leżą sobie te bidulki w szafce ...no i po co ? Przeca mogą na ważności spożycia stracić i co wywalać mam do śmieci ? Nigdy !:szydera:

No, racja....wobec głodu na świecie nie powinno marnować się produktów żywnościowych :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Naiwnych i złaknionych męskiego ramienia nie brakuje :(

No wiem, ale żeby zaraz za to płacic? :d i to takie duże sumy? Ale ludziom, czytaj kobietom, to faktycznie często oczy mglą zachodzą. Byłam kiedyś swiadkiem, jak grupka kilku panów grała w trzy karty. No wygrywał jeden za drugim. Dołączyli się gapie, a niektorzy spróbowali swych sił. Przegrali sporą sumkę. Temu wszystkiemu przyglądali się ludzie z bliska i daleka, w tym jedno małżenstwo. Ludzie komentowali, że to lipa i oszustwo i takie tam, w tym szczegolnie głosno komentował mąż od wspomnianego małżenstwa. Zona jednak wiedziała lepiej i jak tylko mąż ulotnił się na siusiu, to żona przystapiła do gry. Przegrała oczywiscie, a ten jak wrócił z tego siusiu, jak babę za łapę chwycił , to ledwo nózkami przebierała, tak ciągnął do domu. Reasumując, czy gra w 3 karty, czy inne oszustwa sa ogłaszane, napiętnowane, komentowane a i tak ciągle znajdują się chętni do wystrychnięcia na dudka. Nie pojmuje tego.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Czyżby jakiś generał a Hameryki?:):):)

Takich zaproszeń dostaję na pęczki.Po dochodzeniu okazuje się ,że nasza forumowa koleżanka jest jedyną znajomą tych panów i wszystkkie zagramaniczne chłopy,genarały i te inne gady ciapate tam nas wyszukują w jej profilu 

Star ,durna baba miłości szuka czy problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Nie lubię sobót na tym zleceniu. Nie dość, że kąpanie, sprzątanie i inne takie, to jeszcze niektórzy mają wolną sobotę. Jaka ja się pracowita robię :haha:, żeby się nie wku...rzać  bez powodu. Ale dzięki temu pralka już pierze, łazienka wypucowana, reszta w trakcie, a podopieczna śpi i zostałyśmy same :oklaski:. Miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

No błagam cię...nie ściemniaj :szydera: Sto gram, to do nacierania na reumatyzm :haha: A 0,7 l to nic na dwulitrowy ryj :szydera: Teza obroniona...Finlandia jest bezpieczna :oklaski:

Ja chciałam tak delikatnie zasugerować, że to, że tamto, a Ty z grubej rury i sprawa się rypła! No ma się ten łebczur nie od parady. Ale to wina przodków po mieczu, górale z dziada pradziada i jak to mówią, genów nie oszukasz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Ja chciałam tak delikatnie zasugerować, że to, że tamto, a Ty z grubej rury i sprawa się rypła! No ma się ten łebczur nie od parady. Ale to wina przodków po mieczu, górale z dziada pradziada i jak to mówią, genów nie oszukasz :szydera:

Walnęłam w stół, a nożyce same się odezwały :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, kris napisał:

Zgłosiłem @anna5826 dla @Moderator Może uwolni nas chociaż na jakiś czas od tego bełkotu!>:(

Ze względu na liczbę zgłoszeń dotyczących postów @anna5826, proszę @anna5826 o założenie własnego klubu z polityką. Poruszenie tematu polityki, a także patriotyzmu w niniejszym wątku będzie skutkowało karami. Dotyczy to wszystkich Forumowiczów..

Przypominam jednocześnie o możliwości ignorowania Forumowiczów. Zgłoszenia od poniedziałku będą służyły wyłącznie ukrywaniu postów.

Pozdrawiam,

Anna

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dodzisława napisał:

A może Panie Szanowne do miasta Łodzi przyjadą? Blisko, ładnie i biało :d :d :d . Też urlopik mam w kwietniu.

Kto w Łodzi nie był, ten świata nie zna :d :d :d .

Nie mam nic przeciwko. Obgadamy sprawe. Teraz musze troche popracowac :|

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Przeca wim:)Ale mnie idzie w bandzioch jak już ,ani w doopę ,ani w cukier:)Jestem w nieuleczalnej ciąży spożywczej:):):) Trudno.Za to zawsze dobry humor bo poziom endorfin mam podwyższony:)

Insulina i kortyzol idą w brzuch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

Takich zaproszeń dostaję na pęczki.Po dochodzeniu okazuje się ,że nasza forumowa koleżanka jest jedyną znajomą tych panów i wszystkkie zagramaniczne chłopy,genarały i te inne gady ciapate tam nas wyszukują w jej profilu 

Star ,durna baba miłości szuka czy problemów.

To chyba jej nie mam w znajomych. Bo zaden general sie na mnie nie rzucił :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Źle odczytałąś :):)Ja się chwalę, nie marudzę:)Na szczęscie w doopę nie pójdzie nigdy, bo w mojej rodzinie kobitki genetycznie wąskie w tym miejscu:):):)

W doopie szeroka a w barach wąska to jest baba śląska :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...