Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, anna5826 napisał:

Jestem u znajomej POLKI mieszkajacej od 30 lat w Szwecji ...  Dalam jej ten Watek do przeczytania od dn 27.01.2019r ... Jej slowa to ; DNO ...DNA tak ocenila te wasze tu wpisy .... Zadajcie sobie ten trud i poczytajcie ... Milej lektury zycze ... ZZera was samotnosc ,nienawiscia to juz zioniecie .... a odwracacie sytuacje ze jest innaczej ... Proponuje wziac rozaniec do reki i pomodlic sie o jasnosc umyslu ... Jutro ze znajoma bede w Kosciele w Szwecji ... bo jest Katoliczka !!! Milych DNI zycze ... Poznajcie i wy roznych ludzi mieszkajacych w roznych zakatkach SWIATA ... Wtedy nabierzecie innego spojrzenia na SWIAT !!!  Znajoma jest tez POLKA i PATRIOTKA i nalezy do Ugrupowania tu POLSKIEGO !!! PODROZE KSZTALCA = PAMIETAJCIE !!!!

Zgłosiłem @anna5826 dla @Moderator Może uwolni nas chociaż na jakiś czas od tego bełkotu!>:(

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

Moja znajoma tak powiadała: w doopie była i goowno widziała :haha:

Zazdrości nam, bo niczego nie umie, jakby była taka patriotka, to by ojraski dla kraju zarabiała, przecież my je u siebie wydajemy, więc jak najbardziej patriotycznie, zabieramy zachodowi, wydajemy u siebie:897_ok:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

Zazdrości nam, bo niczego nie umie, jakby była taka patriotka, to by ojraski dla kraju zarabiała, przecież my je u siebie wydajemy, więc jak najbardziej patriotycznie, zabieramy zachodowi, wydajemy u siebie

Acz niektórzy szaleją na zachodzie na szopingu...:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

Zazdrości nam, bo niczego nie umie, jakby była taka patriotka, to by ojraski dla kraju zarabiała, przecież my je u siebie wydajemy, więc jak najbardziej patriotycznie, zabieramy zachodowi, wydajemy u siebie:897_ok:

Weszła tutaj żeby zamieszać albo ona z Hiltona albo szuka gorącego tematu?

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MeryKy napisał:

I potrzebują cięzarówki na powrót albo muszą paczki wysyłać a nie puste koperty :p

Na tym to polega,pieniądz musi być w obiegu, nie lubi leżakować:szydera:

Po to się pracuję, żeby mieć przyjemność z wydawania pieniędzy:tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Ja zgłaszałam już czterokrotnie i cisza w eterze, widać na tym forum głoszenie treści sprzecznych z prawem polskim jest nie respektowane. 

Ja taką próbę wczoraj zrobiłam i zgłosiłam skarpetkowy spam do usunięcia i zniknął, więc nie wiem o co biega?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiłam wydawać pieniądze na prezenty dla moich bliskich, cieszy jak ktoś się cieszy z upominku,to może być drobiazg i nie musi być:całus: drogi, ale liczy się to, że ktoś pamięta o nas.

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja też zawsze coś słodkiego przywożę dzieciakom a potem to leży i lezy i leży....:haha:

Pewnie, angebot na czekolady Milka? Jeb 20 w różnych smakach.:) A to "tylko" 2 kilogramy....>:( Bo zagraniczne to lepsze... A ja swoją drogą zawsze przywożę niemieckie masło...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Afryka napisał:

Ja zgłaszałam już czterokrotnie i cisza w eterze, widać na tym forum głoszenie treści sprzecznych z prawem polskim jest nie respektowane. 

 

@kris zgłosiłam już w tamten czwartek jak się to zaczęło...ponaglałam,nic:(Nie będę komentować co o tym myslę,załatwiam to po swojemu.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...