Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry jak nie wiem co :) :) :) 

Doszłam dzisiaj do przewrotnego wniosku ,że szczęśliwi żyją krócej :haha: Mój wolny piątek tak szybko śmignął :( dopiero co się zaczął a już późne popołudnie.Pozostałe sześć dni w tygodniu mają normalne godziny,takie 60 minutowe:tak2:

I już sama nie wiem co lepsze,długo i niełatwo czy szybko i przyjemnie?:szydera:

Dzisiaj stawiam na szybkość,więc życzę Wam szybkiego i udanego popołudnia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Dzień dobry jak nie wiem co :) :) :) 

Doszłam dzisiaj do przewrotnego wniosku ,że szczęśliwi żyją krócej :haha: Mój wolny piątek tak szybko śmignął :( dopiero co się zaczął a już późne popołudnie.Pozostałe sześć dni w tygodniu mają normalne godziny,takie 60 minutowe:tak2:

I już sama nie wiem co lepsze,długo i niełatwo czy szybko i przyjemnie?:szydera:

Dzisiaj stawiam na szybkość,więc życzę Wam szybkiego i udanego popołudnia :) 

Najlepiej byłoby długo i przyjemnie, to tak jak z seksem:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry jak nie wiem co :) :) :) 

Doszłam dzisiaj do przewrotnego wniosku ,że szczęśliwi żyją krócej :haha: Mój wolny piątek tak szybko śmignął :( dopiero co się zaczął a już późne popołudnie.Pozostałe sześć dni w tygodniu mają normalne godziny,takie 60 minutowe:tak2:

I już sama nie wiem co lepsze,długo i niełatwo czy szybko i przyjemnie?:szydera:

Dzisiaj stawiam na szybkość,więc życzę Wam szybkiego i udanego popołudnia :) 

Zdecydowanie przyjemnie ,ale z tą szybkością bym polemizowała:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu juz prawie 3 tyg. Wszedzie jezdzilam autem z dziadeczkiem.

Dzisiaj chcialam sie przejsc do Rewe. Bylam pewna ,ze droge znam. No to sobie poszlam.

Szlam ,szlam i szlam,az sie droga skonczyla i miasto tez. Kurcze,,tylko sie zlazlam.

Dobrze,ze nie zabladzilam w powrotnej drodze i do domu dotarlam.

Jutro pojde  w druga strone. Kiedys wrescie trafie :-)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

@Andreaa Żeby tylko w jaki las nie wlazła, bo jak nic zaginiesz i helikoptery cię będa szukały:):):):)Włącz sobie GPS w telefonie:):):)

A tu w lasach są różne zwierzątka, ja spotkałam liski, zajączki i sarenki na spacerze.:żółw:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

@Andreaa Żeby tylko w jaki las nie wlazła, bo jak nic zaginiesz i helikoptery cię będa szukały:):):):)Włącz sobie GPS w telefonie:):):)

Mam tego Yanosika. wbijalam. Podalam kod miejscowosci i Rewe i doooopa....... ;)

Dobrze,ze sie chodnik skonczyl,bo bym dalej szla :-)

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tylko płuca trzeba mieć mocne do tego pompowania  :haha:

To się ma, przecie w szkole od najmłodszych lat uczyli dmuchać... do fletu, ale to były czasy. Pamiętam jak dziś te lekcje muzyki,przydało się na zaś. Umiem trzymać flet, ba nawet wydmuchac jedna melodie, ale tylko jedna, kurde chyba nawet słowa były jakie, ale kto by pamiętał je. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

To się ma, przecie w szkole od najmłodszych lat uczyli dmuchać... do fletu, ale to były czasy. Pamiętam jak dziś te lekcje muzyki,przydało się na zaś. Umiem trzymać flet, ba nawet wydmuchac jedna melodie, ale tylko jedna, kurde chyba nawet słowa były jakie, ale kto by pamiętał je. 

Samogłosek nie połykaj!:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kris napisał:

Krym też nasz! A co!xd

O KRYM juz dawno pewna nacja sie upominala ...  Stalin zrobil wiec porzadek ...kolejny raz zaczeli probowac a Putin -> STOP powiedzial i paluszkiem pogrozil ....  Oj MADRY ten PUTIN MADRY - wie co robi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, foczka63 napisał:

Tak sobie rozmyślam i zastanawiam się-taka patriotka  z pani A. .....To  co ona robi w Opiekunkowie???Powinna przecież zgodnie z zasadami "wielkiej Polski"'pomnażać polskie dobro ,może się mylę?Co dziewczyny i chłopaki?ATyle się naczytałąm o okropnych miejscach pracy pani A.- taka patriotka a wychodzi na to że  ,niemieckich seniorów ogarnia ,za euro ogarnia,ku chwale niemieckiej ziemi ogarnia.....

Niech no się tylko "wielka Polska" dowie ...... Toż to jawna zdrada owych szczytnych ideałów.

A jaka hipokryzja,prosze ja was!Na ustach hasełka a w doopie niemiecka miotełka:)Nooo,ewentualnie pampersik, ale nie do rymu mi było:):):)

Nie dobry Niemiec ,niedobry!Polska dla Polaków!

Ale jak Niemeic w euro płaci to juz dobrze.

Och ty babonie fałszywy, paskudny :(

Ty sobie Polską  i patriotyzmem ust nie wycieraj bo nie warta tego jesteś:(

:zwyciezca::cześć2::cześć3::dobrze::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

@anna5826 mam do Ciebie prośbę,siądź i zastanów się czy myślałabyś i mówiła podobnie jak teraz gdybyś była potomkinią tzw mniejszości narodowej.Czy pomimo tego,że urodziłaś się i wychowałaś tutaj nie czułabyś się Polką ? A może bolałoby gdyby Twoi sąsiedzi nawoływali do opluwania Ciebie,bo nie jesteś katoliczką? Pomyśl ilu ludzi cierpi przez takie postawy jak Twoja.Nikt sobie nie wybiera miejsca ani rodziny czy kręgu kulturowego w którym się rodzi.Na to nie mamy wpływu.Natomiast mamy wpływ,wręcz sami o tym decydujemy jakimi jesteśmy ludźmi.Jest mi Ciebie serdecznie żal,bo ktoś Cię straszliwie zatruł nienawiścią.Pamiętaj ,stąd już jeden krok do tego abyś stała się zgorzkniała ,nieszczęśliwa i samotna.Nawet w tłumie podobnych do Ciebie.Ratuj się póki nie jest za późno.:tak2:

I jeszcze jedna prośba.Jeśli koniecznie chcesz poruszać na tym forum tematy polityczne,to bądź tak miła i załóż nowy wątek.Osoby zainteresowane znajdą go.A my będziemy mogli spokojnie wypić kawę :) 

:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...