Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, anna5826 napisał:

O PATRIOTYZMIE - > nie masz ani bladego ani ZIELONEGO POJECIA !!!  CHWALA WIELKIEJ POLSCE !!!

Skąd w Tobie aż tyle złości i wręcz nienawiści ? Na jakiej podstawie oceniasz kto jest patriotą a kto nim nie jest ? Masz wyłączność ? To ciekawe...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Skąd w Tobie aż tyle złości i wręcz nienawiści ? Na jakiej podstawie oceniasz kto jest patriotą a kto nim nie jest ? Masz wyłączność ? To ciekawe...

Pogarda dla innych to cecha dominujaca TYCH patriotow.

Od pogardy do nienawisci tylko kroczek.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Dzien dobry piatkowo.

:serce::777_revolving_hearts: dziekuje za zyczenia ozdrowienia.

Maja cudowna moc, bo czuje sie duzoooo lepiej i noc byla spokojna, przespana.

Z tej radosci az mnie rozsadza.

No po prostu koffam was, i waszych nastepnych i zstepnych i tak do 7 pokolenia.

Dzis fryzjer,Musze ufarbowac wlosy,

normalnie to mama naklada mi farbe, ale mocno boje sie jeszcze o ocz moich lazur,nie chce brutalnie moczyc i trzec,

stad fryzjer,

Wczoraj poznalam cudownego samca  Bruno....

Matko jaki piekny,szerokie bary, waski zadek, brazowy, a jaki blyszczacy.

Olbrzymi Amstaff,

Oczywiscie pogadalam sobie z wlascicielem.

Bruno ma 7 lat i jest olbrzymi, a przy tym bardzo lagodny, kocha koty, 

ktore jego pancia znosi do domu i znajduje im domki.

No ideal!

Milego dnia!!

Witam pracujących opiekunów:)

zrobiłaś coś o czym ja marze od kilku lat,ukrywać nie będe że od momentu jak przeczytałam że sobie zrobiłaś oczy ,nie mogę myśleć o czymś innym

a tu trzeba pracowąć :)

jeśli to nie tajemnica to zdradz ile Cię to szczęście kosztowało i i gdzie robiłaś

sama nie bardzo jak mam ugryść ten temat

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta a wiec dzieki temu wpisowi zakupilam to cudenko z wielką promocją:oklaski:Kobieta po uslyszeniu o tych kozich odchodach poskladala sie ze śmiechu i powiedziala ze to dopiero rewelacja!:szydera:Czystej krwi marokanka i juz we wtorek mam zdac relacje z efektów bo twierdzi ze 3 dni wystarczy stosowac zeby efekt byl widoczny.Tak na marginesie to ja z tych co to i goownem sie wysmaruja byle zmarszczek nie mieć:hura:.Dzieki wielkie za ten wpis:dobrze:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Moni ...słoneczko Ty moje . Panie sprzedające bardzo ładnie potrafią mówić i zachwalać swój towar . Olejek arganowy kupowałam w Rossmannie ( u siebie ) , sklepie z ziołami i im podobnymi . Możliwe , że będzie różnica , ale tylko możliwe . Moja osobista fryzjerka sprzedawała mi , mojej córce maski do włosów ....cena 120-130 zł za 500ml . Cudownie rozczesywały się po nich włosy . Nie mam specjalnych problemów z jakimś wypadaniem , czy coś - córka ma długie włosy i bardzo dobrze rozczesywały jej się po nałożeniu na krotko tej maski ...Któregoś razu zakupiłam w DM-ie maski do włosów ....300ml za niecałe 3 i któreś za niewiele ponad 4 ojro ....Uwierz , czy nie , ale różnicy jako takiej nie zauważyłam pomiędzy tymi od fryzjerki a zakupionymi w DM . Jedynie cholerna różnica to cena , którą daje się odczuć  .

No nic dodac nic ująć.Dlatego nie kupie nic bez pezeczytania skladu bo za markę nie warto płacić.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moni.r napisał:

No nic dodac nic ująć.Dlatego nie kupie nic bez pezeczytania skladu bo za markę nie warto płacić.

Gdybym widziała , że będąc na miejscu w Maroku te kobiety urabiają to mogłabym się jeszcze  zdecydować na kupno takiego handarbeitu . Kupując gdzieś tutaj , czy w Pl i tak nie byłoby pewności , czy produkt nie jest tylko przelewany w jakieś pojemniki a kupowany np. w hurtowni . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Moni.r napisał:

Nie pamiętam ktore z was opisywały "olejek arganowy"wytrwarzany recznie przez Marokańskie kobiety ,nadal podtrzymujecie swoje zdanie ze to taka rewelacja??.Mam to cudo na oku a pani sprzedajaca wrecz rozplywala sie opowiadajac o dobrodziejstwach specyfiku.Kosztuje 30 euro za 100ml wiec jak ktos moze cos powiedziec to bede wdzięczna .

Jak nie wysmarujesz na fizys, czy na co innego: (to nie reklama, to informacja:))

https://horex.pl/blog/olejek-arganowy-w-kosmetykach/?gclid=EAIaIQobChMI3fDdnays4AIVEs53Ch0bhAYGEAAYASAAEgL8rfD_BwE

I jak Ci coś zostanie to możesz coś upichcić (z marokańską nutą:oklaski:) żeby się nie zmarnowało...

https://biooil.com.pl/category/przepisy-kulinarne/przepisy-z-olejem-arganowym/

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, anna5826 napisał:

O PATRIOTYZMIE - > nie masz ani bladego ani ZIELONEGO POJECIA !!!  CHWALA WIELKIEJ POLSCE !!!

Tu nie ma patriotów, to nie to forum. Tu są Opiekunowie, którzy pracują dla swojej Ojczyzny rękami, nie gębą. I już niech ci się tu nie czka.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anna5826 mam do Ciebie prośbę,siądź i zastanów się czy myślałabyś i mówiła podobnie jak teraz gdybyś była potomkinią tzw mniejszości narodowej.Czy pomimo tego,że urodziłaś się i wychowałaś tutaj nie czułabyś się Polką ? A może bolałoby gdyby Twoi sąsiedzi nawoływali do opluwania Ciebie,bo nie jesteś katoliczką? Pomyśl ilu ludzi cierpi przez takie postawy jak Twoja.Nikt sobie nie wybiera miejsca ani rodziny czy kręgu kulturowego w którym się rodzi.Na to nie mamy wpływu.Natomiast mamy wpływ,wręcz sami o tym decydujemy jakimi jesteśmy ludźmi.Jest mi Ciebie serdecznie żal,bo ktoś Cię straszliwie zatruł nienawiścią.Pamiętaj ,stąd już jeden krok do tego abyś stała się zgorzkniała ,nieszczęśliwa i samotna.Nawet w tłumie podobnych do Ciebie.Ratuj się póki nie jest za późno.:tak2:

I jeszcze jedna prośba.Jeśli koniecznie chcesz poruszać na tym forum tematy polityczne,to bądź tak miła i załóż nowy wątek.Osoby zainteresowane znajdą go.A my będziemy mogli spokojnie wypić kawę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...