Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, 1bozka napisał:

Ooo....byłam i widziałam:szydera: i powiem Ci całkiem całkiem:szydera:

Chwalidupa Pietrek:tak2:, narcyz:szydera: i sobek :szydera:a i samosia:tak2:(chyba najobrzydliwsze!!@), ," se patrzę tak na siebie i wytwory mojej wyobraźni, i jakie to wszystko ładne..."". Pozostawię bez komentarza i jak pisała nasza koleżanka, przestaję nabijać ci poczytalność. I nie trzep już tym enterem.:szydera::hura::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LACH napisał:

Chwalidupa Pietrek:tak2:, narcyz:szydera: i sobek :szydera:a i samosia:tak2:(chyba najobrzydliwsze!!@), ," se patrzę tak na siebie i wytwory mojej wyobraźni, i jakie to wszystko ładne..."". Pozostawię bez komentarza i jak pisała nasza koleżanka, przestaję nabijać ci poczytalność. I nie trzep już tym enterem.:szydera::hura::szydera:

Miło z twojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Hmmm....ma to sens:haha:

Pieniądze nie lubią leżeć, przynajmniej ja nie lubię jak leżą i mnie aż ręce świerzbią żeby je wydać, to sama przyjemność iść na zakupy i sprawić komuś radość:694_gift:

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LACH napisał:

Chwalidupa Pietrek:tak2:, narcyz:szydera: i sobek :szydera:a i samosia:tak2:(chyba najobrzydliwsze!!@), ," se patrzę tak na siebie i wytwory mojej wyobraźni, i jakie to wszystko ładne..."". Pozostawię bez komentarza i jak pisała nasza koleżanka, przestaję nabijać ci poczytalność. I nie trzep już tym enterem.:szydera::hura::szydera:

A!!! i żadnego lajeczka. :hura::dobrze::hura:

:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Pada sobie deszczyk, pada sobie równo. A sobotę ma ponoć u mnie wiać. Wyspałam się dzisiaj i dobrze mi jest :oklaski:Śniadanko zjedzone, dziadek pracuje w gabinecie, tydzień pobytu za mną. 

Miłej pracy wam życzę.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LACH napisał:

Chwalidupa Pietrek:tak2:, narcyz:szydera: i sobek :szydera:a i samosia:tak2:(chyba najobrzydliwsze!!@), ," se patrzę tak na siebie i wytwory mojej wyobraźni, i jakie to wszystko ładne..."". Pozostawię bez komentarza i jak pisała nasza koleżanka, przestaję nabijać ci poczytalność. I nie trzep już tym enterem.:szydera::hura::szydera:

Po tym poście uważam że do poczytalności ci daleko ale to twój problem nie mój.Uwazasz że kobieta powinna chodzić ze wzrokiem wbitym w ziemię bo co?? pan i władca twojego pokroju uważa że nie może znać swojej wartości. Że żart zarezerwowany jest tylko  dla cwaniakow. .Coś się epoki pomyliły ,a co sobie myślisz pod sufitem to twój problem. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Po tym poście uważam że do poczytalności ci daleko ale to twój problem nie mój.Uwazasz że kobieta powinna chodzić ze wzrokiem wbitym w ziemię bo co?? pan i władca twojego pokroju uważa że nie może znać swojej wartości. Że żart zarezerwowany jest tylko  dla cwaniakow. .Coś się epoki pomyliły ,a co sobie myślisz pod sufitem to twój problem. 

Żyłam 30 lat z takim panem i władcą, dziękuję, to już wolę być sama:grzmotnąć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Po tym poście uważam że do poczytalności ci daleko ale to twój problem nie mój.Uwazasz że kobieta powinna chodzić ze wzrokiem wbitym w ziemię bo co?? pan i władca twojego pokroju uważa że nie może znać swojej wartości. Że żart zarezerwowany jest tylko  dla cwaniakow. .Coś się epoki pomyliły ,a co sobie myślisz pod sufitem to twój problem. 

Nie pierwszy raz tak odczytujesz moje intencje. Nie w tą stronę, zapewniam.:tak2:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczne dzień dobry.Od rana wydzwaniam  w poszukiwaniu miejsca pracy.I….czy ja mam napisane na czole idiotka?!

W ofertach wypisane są jakieś bzdety a gdy zadaję konkretne pytania pt.:czy jest wstawanie nocne albo jaka jest tygodniowa kwota na zakupy to:słyszę bla,bla bla nie na temat:słabo:

Kurde-to do poskarżyjek.       Sorki.         Słońca w serduchach:cmok:

                      Trzymajcie za mnie kciuki abym znalazła przyzwoite miejsce.Amen.

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1bozka

No dobra. Dzisiaj paraduję w różowej marynarce, błękitnym polo, białych spodniach i czarnych kroks'ach. I nie gniewam się. Nawet za Cwaniaka. Serio, serio.
Rozumiem, że są takie dni w miesiącu tfu, tfu, tfu w tygodniu.
Ja mam takie raz w roku i wtedy coś nieprzemyślanie palnę.
Ułaskaw

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LACH napisał:

@1bozka

No dobra. Dzisiaj paraduję w różowej marynarce, błękitnym polo, białych spodniach i czarnych kroks'ach. I nie gniewam się. Nawet za Cwaniaka. Serio, serio.
Rozumiem, że są takie dni w miesiącu tfu, tfu, tfu w tygodniu.
Ja mam takie raz w roku i wtedy coś nieprzemyślanie palnę.
Ułaskaw

Pffff.... pomyśle...ale foch i juz

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

Pffff.... pomyśle...ale foch i juz

Z wrażenia zapomniałem o załączniku do tego posta:

@1bozka

No dobra. Dzisiaj paraduję w różowej marynarce, błękitnym polo, białych spodniach i czarnych kroks'ach. I nie gniewam się. Nawet za Cwaniaka. Serio, serio.
Rozumiem, że są takie dni w miesiącu tfu, tfu, tfu w tygodniu.
Ja mam takie raz w roku i wtedy coś nieprzemyślanie palnę.
Ułaskaw

 

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LACH napisał:

Z wrażenia zapomniałem o załączniku do tego posta:

@1bozka

No dobra. Dzisiaj paraduję w różowej marynarce, błękitnym polo, białych spodniach i czarnych kroks'ach. I nie gniewam się. Nawet za Cwaniaka. Serio, serio.
Rozumiem, że są takie dni w miesiącu tfu, tfu, tfu w tygodniu.
Ja mam takie raz w roku i wtedy coś nieprzemyślanie palnę.
Ułaskaw

 

Hihi hi....ja sie nie zamykam w pokoju a Ty jak masz takie dni to ...haha chodz idziemy na zakupy......:szydera::haha::haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani - służąca już sobie pauzuje od 12.15 do wieczorka i pasuje mi to bardzo . Doktor już wykazuje objawy zmęczenia , podsypiał w fotelu , ale za kilkanaście minut musi być rześki i całkowicie fit , bo zapowiedziana jest" ratuszowa " wizyta . I w związku z tym Elka dała mi już wolne , żebym się pod nogami nie kręciła . Mądra kobita ...czasem :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pani - służąca już sobie pauzuje od 12.15 do wieczorka i pasuje mi to bardzo . Doktor już wykazuje objawy zmęczenia , podsypiał w fotelu , ale za kilkanaście minut musi być rześki i całkowicie fit , bo zapowiedziana jest" ratuszowa " wizyta . I w związku z tym Elka dała mi już wolne , żebym się pod nogami nie kręciła . Mądra kobita ...czasem :d

Dobrze zauważyłaś, że tylko :szydera:czasem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...