Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Schodziłam już z zaparzoną kawą jak usłyszałam dźwięki mojego budzika . Czujna gadzina ....Wyspałam się .Doktorową łazienkę do duszowania przygotowałam wieczorem . Teraz spokojne siorbanie kawki z przerywnikami na cugaska i aby do 8 z minutami ...a ogólnie do soboty w następnym tygodniu . Życie jest piękne ...czasem :d

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień Milusińscy. 

Podczytywałam z wieczora do momentu aż mnie spanie zmogło, niby spałam dobrze a wyspana nie jestem, niech mnie ktoś przytuli O.o. Albo jeszcze lepiej, zamienię ciężki kawałek chleba na bułkę z masłem :d

Mimo przeciwności losu i wbrew naturze wrednej, dobrego dnia Rybionki. :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Dzisiaj spotkanie opiekunowe u koordynatora mam.Miesiąc od ostatniego spotkania szybciorem minął.Po tych butach tutaj ,to jakaś odmiana.Coś widzi się ,że pogoda będzie.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Będzie pogoda Tereniu . Zawsze jest :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, foczka63 napisał:

Odnośnie ogłoszenia na ściance za 1635...Doczytałąm gdzieś na grupach wczoraj ,ze ta firma jest w stanie upadłości a w KRS ma wpisane -w likwidacji.Ale doczytałam,nie sprawdzałam.Tak więc ostrożnie jakby kto się pokusił!

To zaskoczona jestem ,że ta firma w likwidacji jest.To jeszcze rekrutuje ludzi do pracy.?no masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

Kawa i papieros zaliczone.....można się za robotę brać. Wczoraj zamówiłam kuriera, niech mi zabiera ten ekspres do domu....zapłaciłam połowę wartości ekspresu  :szydera: :szydera:

Dziś dzień kąpielowy wiec będzie wesolutko....:haha:

Miłego dnia  :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Teresadd napisał:

To zaskoczona jestem ,że ta firma w likwidacji jest.To jeszcze rekrutuje ludzi do pracy.?no masakra jakaś.

Coś jest na rzeczy bo na kilku grupach dziewczyny o tym pisały,ale nie sprawdzałąm .To ponoć dawne My C 24.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Teresadd napisał:

To zaskoczona jestem ,że ta firma w likwidacji jest.To jeszcze rekrutuje ludzi do pracy.?no masakra jakaś.

Firm o tej nazwie jest kilka. Jedna się likwiduje i powstaje kolejna. Myślę że to asekuracja na wypadek kontroli ZUS. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Dobry dzień Milusińscy. 

Podczytywałam z wieczora do momentu aż mnie spanie zmogło, niby spałam dobrze a wyspana nie jestem, niech mnie ktoś przytuli O.o. Albo jeszcze lepiej, zamienię ciężki kawałek chleba na bułkę z masłem :d

Mimo przeciwności losu i wbrew naturze wrednej, dobrego dnia Rybionki. :cmok:

Tulę serdecznie, poimieninowo, serwuję delikatny omlecik z brokułą i szczypiorkiem, chrupiącą sznytką z masełkiem śmietankowym, i doskonałą herbatą z cytryną, i jeszcze raz szybko tulę na dobry dzień.
Dzień dobry nieutulonym i smutnym.:hura::tak2::hura:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LACH napisał:

Tulę serdecznie, poimieninowo, serwuję delikatny omlecik z brokułą i szczypiorkiem, chrupiącą sznytką z masełkiem śmietankowym, i doskonałą herbatą z cytryną, i jeszcze raz szybko tulę na dobry dzień.
Dzień dobry nieutulonym i smutnym.:hura::tak2::hura:

 

Omlecik, ach omlecik... poproszę, a za bułeczkę dziękuję, bo się kuźwa odchudzam... no przynajmniej tak mi się wydaje :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Omlecik, ach omlecik... poproszę, a za bułeczkę dziękuję, bo się kuźwa odchudzam... no przynajmniej tak mi się wydaje :haha:

Będzie leżała obok niego i robiła dobre, chrupiące wrażenie. Pozostanie nieskonsumowana.:hura::szydera::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Dobry dzień Milusińscy. 

Podczytywałam z wieczora do momentu aż mnie spanie zmogło, niby spałam dobrze a wyspana nie jestem, niech mnie ktoś przytuli O.o. Albo jeszcze lepiej, zamienię ciężki kawałek chleba na bułkę z masłem :d

Mimo przeciwności losu i wbrew naturze wrednej, dobrego dnia Rybionki. :cmok:

@Afryka przytulam cię :cmok: Ja wyspalam się do bólu. Jak koło 22 zaległam to obudziłam się po 6 rano.

Nerwy trochę puściły bo u siostrzeńca lepiej. Gorączka opadła ale nadal walczy z bakterią ropy błękitnej pod respiratorem.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Coś jest na rzeczy bo na kilku grupach dziewczyny o tym pisały,ale nie sprawdzałąm .To ponoć dawne My C 24.

Veritas, Mycare i Ostina mają tego samego prezesa. Można to sprawdzić w KRS. 

Oni tak mają jedną zawiązują a drugą rozwiązują np. Grupa Veritas, Alfa Veritas czy Beta Veritas.... ot....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

To zaskoczona jestem ,że ta firma w likwidacji jest.To jeszcze rekrutuje ludzi do pracy.?no masakra jakaś.

To taka ucieczka przed wyższymi podatkami (często gęsto).... Zakłada się firmę - siostrę i przenosi się powoli aktywa .., a poprzednie likwiduje :|

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :dJeszcze się nie obudziłam xd ide robić sobie drugą kawę bo coś mi się ładnie zaspało :szydera: Toć to dla mnie środek dnia, a ponownie oczy otworzyłam o 8,11 ...  :o Wstałam po pdp !!!, na szczęście zamarudziła długo w łazience, a ja zdążyłam przygotować co trzeba xd 

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...