Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie dzieciaki, za dobre sprawowanie wpuścili mnie na chwilę do waszego obozu. Miło tu macie, posprzątane, kawa na stole. Mordusie uśmiechnięte, niektóre zaspane, ale to nic. Pochmurnie, deszczowo, wilgotno. Grilla nie można odpalić, za to w kościach chociaż łupie i strzyka. To jak na dobrą matuchnę przystało już od rana bajkę wam opowiem: 

                             niedziela.jpg.9ed4a02d8cb9716de840fc620728f8ba.jpg

Jak ja lubię bajki...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Margaritka napisał:

Nie jestem zmotoryzowana -mam mieć rower ;),  a miejscówka moja to ścisłe centrum Neuss

Napisałam Ci w " kopertce" ... jakby tak nie doszło ,bo ja " sprawna inaczej" :haha:, to Twoją wiadomość otrzymałam .:d. Będziemy w gniazdku... znaczy się w kontakcie .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę jak na iglach ....Msza live w Köln ...dr przysypia a ja zaraz jaja zacznę znosić.....Jeszcze półtorej godziny i spotkam się z syneczkiem ...moim ...kochanym ....Dr śpi , ale jak zbiegalam na dół na cugasa to ....natychmiast oczy otworzył i ...on musi pipi ....Kto to słyszał , żeby dorosły człowiek przerywal uczestnictwo we mszy , bo musi siku ...żadnego uszanowania dla powagi mszy świętej ...ino kuźwa spać i....szczac .....Jeżu ...jak ten czas dzisiaj wolno leci . Już nawet w piłki nie chce mu się grać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Joy napisał:

Ale Wam zazdroszczę.Mieszkałam w D 10 lat,chętnie bym tam wróciła

To zrób tak ,żeby wrócić.Gdybym  była ze 20 lat młodsza i domu w kredycie nie miałą 5 minut bym się nie zastanawiała...tyle ,ze takie pomysły wtedy mi do głowy nie przychodziły a dziś to już troszke za późno:(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Siedzę jak na iglach ....Msza live w Köln ...dr przysypia a ja zaraz jaja zacznę znosić.....Jeszcze półtorej godziny i spotkam się z syneczkiem ...moim ...kochanym ....Dr śpi , ale jak zbiegalam na dół na cugasa to ....natychmiast oczy otworzył i ...on musi pipi ....Kto to słyszał , żeby dorosły człowiek przerywal uczestnictwo we mszy , bo musi siku ...żadnego uszanowania dla powagi mszy świętej ...ino kuźwa spać i....szczac .....Jeżu ...jak ten czas dzisiaj wolno leci . Już nawet w piłki nie chce mu się grać .

Mnie też się dziś czas wlecze jak flaki z olejem.....obiad na stole a babcia nie może oderwać się od serialu....ale mi to lotto...:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Siedzę jak na iglach ....Msza live w Köln ...dr przysypia a ja zaraz jaja zacznę znosić.....Jeszcze półtorej godziny i spotkam się z syneczkiem ...moim ...kochanym ....Dr śpi , ale jak zbiegalam na dół na cugasa to ....natychmiast oczy otworzył i ...on musi pipi ....Kto to słyszał , żeby dorosły człowiek przerywal uczestnictwo we mszy , bo musi siku ...żadnego uszanowania dla powagi mszy świętej ...ino kuźwa spać i....szczac .....Jeżu ...jak ten czas dzisiaj wolno leci . Już nawet w piłki nie chce mu się grać .

Jaknym na córkę to też by mnie wszystko irytowało. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

Mnie też się dziś czas wlecze jak flaki z olejem.....obiad na stole a babcia nie może oderwać się od serialu....ale mi to lotto...:szydera:

Za godzinę zabiorą nas , mnie  i Pdp na obiad - my  prawie od rana wyszykowane ( każda siebie sama) i czekamy. Dziwnie jest tutaj dla mnie , po tych stellach gdzie Pdp- ne były moimi ogonkami . Nadmienię przy tym, że pasuje mi to ogromnie  :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

Mnie też się dziś czas wlecze jak flaki z olejem.....obiad na stole a babcia nie może oderwać się od serialu....ale mi to lotto...:szydera:

No to mamy podobnie ...u mnie takie seriale od 10-tej rano w każdą niedzielę lecą , że niedługo habit zamiast spódniczki ,  czy spodni przywdzieje ...W Kölner Dom msza dobiegła końca ...teraz z Watykanu leci ....Za dawnych czasów gorzole można było kupić od 13- tej ....a ja czekam jak zamiłowania tej cudnej godziny , bo moje wolne ...i spadam ....Chociaż dzisiaj u siebie mogłabym siedzieć , bo pałeczkę szychty przejmuje Elka a ta zaraz tatusiowi kanał w tv zmieni ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze pitolą...:haha: Obiadek za pół godziny...chyba...:haha: A może za godzinę? :haha: Nic to...po południu idę na polskie ploty...co prawda na 16-tą, ale wrócę po 18-tej...:oklaski: Kolacyjka zostanie i luuuuuzik do następnego dnia...:hura: Czas przyspieszył po tej stronie Alp...:oklaski: Jeszcze 67 godzin do wzbicia się w powietrze...:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

To zrób tak ,żeby wrócić.Gdybym  była ze 20 lat młodsza i domu w kredycie nie miałą 5 minut bym się nie zastanawiała...tyle ,ze takie pomysły wtedy mi do głowy nie przychodziły a dziś to już troszke za późno:(

Może trafi mi się jakaś Pdp w Dus .A jak już tam będę to może i coś innego się trafi.Ale to tylko marzenia ,rzeczywistość jest taka,że siedzę na zabitej dechami wsi w Bajerach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...