Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Dodzisława napisał:

Szklarenka stoi w pokoju, gdzie jest wyłączone ogrzewanie, a słonko przygrzewa. Stoi rzeczona na parapecie. No to odsunę te okienka :d No nie mogłam czekać Kasiu na kwiecien, bo mnie jak się w doooopie zapali to musi być juz :d . Bardzo jestem ciekawa co to wyrosnie i czy się przyjmie do gruntu w kwietniu.

Jak nasiona wzejdą to musisz obniżyć temperaturę. Tylko do wschodu nasion powinna być temperatura około 20 stopni. Dni są krótkie i mało słońca więc siewki będą słabe i powyciągane. Obniżając temperaturę spowolnisz ich wzrost ale światła dostarczaj im jak najwięcej.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że wstałam, chociaż wcale nie chciałam :szydera: Budzik nie zadzwoniła, tylko moja czujność rewolucjonisty uchroniła mnie od nerwicy o poranku :haha:SPojrzałąm na kalendarz, a tu.... 1590263159_dziedobryniedzielarano.jpg.4065dec7b05ae3de6783f864e814b320.jpg Nie wiem, czy powinnam się cieszyć :haha: Ale skoro już wstałam, zrobiłam kawusię, zafajurkowałam, to mogę życzyć wszystkim pięknego dnia i poczytać zaległości :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Za tydzień będę mogła śpiewać " Ta ostatnia niedziela " ...dziś nie będę gardła zdzierać , bo i nie ma po co . Wyspałam się nawet , nawet , ale gdyby nie mój budzik to lulałabym jeszcze . Już przy kawce , po cugasku ....zaraz następny . Przy kieliszku dobry śledzik ...a przy kawie papieros ...mmmm...jak wtedy smakuje . Właśnie nadszedł czas , kiedy wszystko u mnie woła ...zapal , sztachnij się , sprawdź , czy się  przypadkiem nie oduczyłaś ...

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)  Melduję się całkowicie gotowa do porannego kawusiowania :haha:Obudziliśmy się równocześnie ja i mój dobry humor ,malkontent jeszcze śpi więc powinno być dobrze:szydera:.Mój wewnętrzny palacz też już obsłużony :) więc  spokojnie Witam Wsiech :) i dobrej niedzieli życzę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Joy napisał:

Przełam,warto.Ja pierwszy raz leciałam na lekkim rauszu.Przespałam lot i ok :) Teraz uwielbiam siedzieć w samolocie,ten ryk silników pod (****) ,super jest:haha:. Zresztą statystycznie więcej ludzi ginie na drogach niż w wypadkach samolotowych.Wskakuj i leć jeśli tylko czujesz,że tam będzie lepiej :) .

43935250-freehand-drawing-cartoon-flight-of-airplane-from-urban-island-to-tropical-island-rainbow-with-banner.jpg

he he, ja to jestem z tych wierzących inaczej, np. w chemię wierzę :d więc albo farmakologią jakąś, albo choć C2H5OH... dzień dobry, pięknie się z Państwem witam, i o zdrówko pytam. wczoraj wiosna a dziś chyba zima, śnieg z deszczem, ale ma być w ciągu dnia sam śnieg. miłego dnia

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

Gdyby nie budzik to bym dalej spala....:haha:a tu trzeba było odwłok podnieść z ciepłego lozka...jak żyć ?

Dziś nic nie gotuję....nogi w górę  :d idziemy z Pdp na urodziny.....i to się nazywa św. niedziela  :haha:

Miłego dnia  :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzegorz B napisał:

he he, ja to jestem z tych wierzących inaczej, np. w chemię wierzę :d więc albo farmakologią jakąś, albo choć C2H5OH... dzień dobry, pięknie się z Państwem witam, i o zdrówko pytam. wczoraj wiosna a dziś chyba zima, śnieg z deszczem, ale ma być w ciągu dnia sam śnieg. miłego dnia

Uważaj żeby cię grypa nie dorwała przez tą farmakologię :haha:

1259503669_by_SaLMoN_600.jpg

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem w tę pierwszą niedzielę lutego :cześć2:

Samopoczucie do bani, ból nie daje o sobie zapomnieć, z niewielkimi przerwami O.o. No nic trzeba się wziąć za bary z życiem i odwalić kolejny dzień na projekcie. 

Dobrego dnia Milusińscy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Wcale mi to nie na rękę....siedzę jak na tureckim kazaniu :haha:

Łoj ...czy to ważne w jakim języku ? Niedziela , więc ja będę siedziała na niemieckim kazaniu ...później w języku włoskim ...i tak do samej wolnościówki ...do 13-tej . Idzie przywyknąć , dasz radę  Aweniu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Łoj ...czy to ważne w jakim języku ? Niedziela , więc ja będę siedziała na niemieckim kazaniu ...później w języku włoskim ...i tak do samej wolnościówki ...do 13-tej . Idzie przywyknąć , dasz radę  Aweniu :szydera:

Też masz ciężkie życie....jak ja  :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława swojego czasu wysiewałam nasionka różne ,różniste.W lutym zawsze ,żeby było co pikować na wiosnę.Oczyywiście w zwykłych doniczkach i tylko folią przykrywałam.Stało to w ciepłym miejscu.Mój ojciec dawno temu trzymał na piecu kaflowym w domu.Zawsze wszystko pięknie rosło.Spryskiwaczem delikatnie zraszałam te swoje roślinki.

Ale to było przed epoką De.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj lapek spadł mi z łóżka.Akurat miałam otwarte forum.Wystraszyłam się czy nikomu nic się nie stało,ale widzę że wszyscy mają się dobrze :szydera:

Tytlko klawiatura trochę mi szwankuje,nie wybija niektórych liter .Ale z tym da się żyć,może samo się naprawi?:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja z Wami :d Przez wczorajsze odwiedziny córki pdp nie pożegnałam się z tutejszą kolezanką :smutek: kawki latte też dzisiaj nie będzie bo sama do kawiarni nie pójdę :smutek:Muszę się przeorganizować O.o Och, a było tak fajnie :(

Idę się organizować, żeby się móc przeorganizować xd Miłego dzionka i :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cholera ! :szydera:...A już najlepiej mam jak doktor mnie próbuje przepytywać " co biskup ( Kolonia ) powiedział ? " . Wyłapuję jakieś pojedyncze słówka , ale nie żebym się wsłuchiwała , żeby pojąć co autor (b. ) miał na myśli . Dobrze , że nie robię wielkich oczu jak mi doktor grabę podaje w trakcie " przekażcie sobie znak pokoju " ...pierwszy raz nie wiedziałam o co mu biega , bo mówi bardzo niewyraźnie , ale pomogła mi moja wrodzona inteligencja :szydera:...On do mnie grabę ...no to ja też sruuuu ...i swoją podałam . Skapnęłam się później . W następną niedzielę nawet lekuchno przy tym ( z "godnościom i powagom":szydera: ) głową skłoniłam . Sie ma kulture ...nie ma to tamto :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...