Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

@Krista -I co?i co? Piekny jest ten nasz kawałek kraju.C'nie?! Z górami jak najbardziej w punkt.Siadaj-6:)

Kokieteryjnie z tą geografia, wiem gdziem jeździłaxd

Fakt, pięknie, góry piękne bo ja górska kozica, Wałbrzych to tylko Książ, wrocławska starówka może zauroczyc.

Żal bylo na płaszczyzny wracac ale za to na Mazury blisko, to może rekompensowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krista napisał:

Nie, nie tajemnica bo niby czemu? Listy gończe za mną nie fruwaja:haha:Ja mieszkam w Mławie, tj 120km od Wawy a w ^stolycy jestem hiper często i poruszam się w niej jak ^^stolyczaniec hihihi bo od wieków, o pardon od pół wieku to jakby moje drugie środowisko, takie dowartosciowanie c'nie?:pzaaaaaaart, ja malomiasteczkowa, o ktorej Podsiadło śpiewaxd

 

Ja wprawdzie nigdy nie byłam w Mławie, ale niejaki Jerzy Dąbczak tam jeździł, do niejakiej Korbaczewskiej... Znasz może!? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krista napisał:

Kokieteryjnie z tą geografia, wiem gdziem jeździłaxd

Fakt, pięknie, góry piękne bo ja górska kozica, Wałbrzych to tylko Książ, wrocławska starówka może zauroczyc.

Żal bylo na płaszczyzny wracac ale za to na Mazury blisko, to może rekompensowac.

Komary?!

Ja z kuchennego okna mam widok na Ślężę. No i rzut beretem w wymienione przez Ciebie góry.No i do kurortów pod tytułem:Polanica,Kudowa,Lądek.Duszniki,że o Szczawnie Zdroju nie wspomnę.Aaaaa i jeszcze Cieplice Zdrój.Jednym słowem:dla każdego coś dobrego:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Ja wprawdzie nigdy nie byłam w Mławie, ale niejaki Jerzy Dąbczak tam jeździł, do niejakiej Korbaczewskiej... Znasz może!? :haha:

:haha:a to może aluzja, że zdradzilam miejscowość? A wśród 30 tys może i się trafili, ch.. ich wie a i kartotek mieszkańców, gości, wrogów, patriotów i pomazancow nie sposób zinwigilowac:p:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krista napisał:

:haha:a to może aluzja, że zdradzilam miejscowość? A wśród 30 tys może i się trafili, ch.. ich wie a i kartotek mieszkańców, gości, wrogów, patriotów i pomazancow nie sposób zinwigilowac:p:szydera:

Tak zażartowałam, Jerzy Dąbczak to kultowa postać z filmu "Nie ma róży bez ognia". Dobrowolski go grał. :szydera:. Jedna z moich ulubianych komedii. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BabaJagusia napisał:

Komary?!

Ja z kuchennego okna mam widok na Ślężę. No i rzut beretem w wymienione przez Ciebie góry.No i do kurortów pod tytułem:Polanica,Kudowa,Lądek.Duszniki,że o Szczawnie Zdroju nie wspomnę.Aaaaa i jeszcze Cieplice Zdrój.Jednym słowem:dla każdego coś dobrego:tak2:

Całą Dolinę Kłodzka  zjechałam tyle, że o kurortach nie myślałam bo ^szczaw byłam, też w Szczawnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Tak zażartowałam, Jerzy Dąbczak to kultowa postać z filmu "Nie ma róży bez ognia". Dobrowolski go grał. :szydera:. Jedna z moich ulubianych komedii. :d

Ja też jako żart potraktowalam:szydera:, sama z poczuciem humoru na zartach się wyznaję:trele:

Film widziałam a bohaterów nie skojarzylam hihihi, jeszcze parę dużo lat a będę pewnie w szczegółach pamiętać młodość a terazniejszy pojdzie w maliny:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, BabaJagusia napisał:

@beatrix+ -Ty to masz zdrowie! Po takiej podróży -miałaś siłę stać przy garach?:szok:.Szacun!!!

Na siedząco rosół nastawiłam i tą pierś zrobiłam. 

I właśnie rzutem na taśmę ległam. 

Nic dziś nie robię. 

Po prostu NIC. 

No może siusiu...;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

Tak zażartowałam, Jerzy Dąbczak to kultowa postać z filmu "Nie ma róży bez ognia". Dobrowolski go grał. :szydera:. Jedna z moich ulubianych komedii. :d

"Nie ma róży bez miłości ..

tralala " ...piosenka a film " Nie ma róży bez ognia " też jeden z moich ulubionych " ....Yogi ...Buuuuu  xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@Krista teraz już jesteś duża to i może czas o sanatorium w dolnośląskim kurorcie pomyślęć?!:tak2: Tylko uprzedzam:w większości z nich siedzi niemiecka geriatria.Ta z DDR:haha:

No jestem duża ale nie pogodzona z tym:haha:a już do towarzystwa geriatria? Aaaa owszem, do towarzystwa też ino, że za ojro a do wydatku to nalezy mnie się nagroda, jak rządzącym, w postaci starszej młodzieżówki hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

"Nie ma róży bez miłości ..

tralala " ...piosenka a film " Nie ma róży bez ognia " też jeden z moich ulubionych " ....Yogi ...Buuuuu  xd

Oczynawiście i jakby co to jest posag Lusi, a pracujemy w charakterze. :szydera:, a nie ot tak sobie. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Afryka napisał:

Tak zażartowałam, Jerzy Dąbczak to kultowa postać z filmu "Nie ma róży bez ognia". Dobrowolski go grał. :szydera:. Jedna z moich ulubianych komedii. :d

A przypomniałam sobie scenkę, wsiadali do niebieskiego jelcza czy sana i do Mławsi jechali, hahaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Krista napisał:

Witaj Mirelko, o tym samolotku chciałam: ja mogła bym bo z Wawy do Hamburga, proste, szybkie, wygodne ale...nigdy nie wiem w jakim terminie dokładnie a na ostatni moment kupic bilet, przepłacać /ja szparowna jestem/ to już wybieram hihihi bez wyboru sindbada, nie jest zle zwłaszcza, że wysiadam na ZOB, zjeżdżam w dół schodami na metro, co 20 min zug leci do celu ok 20 km.

Samolotem miałabym chyba bardziej pod górkę, mimo że szybciej. No tak nieraz jest c'nie?

Mnie się samolotki podobają, bo zajeżdżasz na kontrakt wypoczęta :haha: Ale minusy są niestety, te które wymieniłaś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie odbiłam  dziś, tyle czasu na forum, albo mi odbiło i omal zdominowałam tematy.

To może zjem coś, upiore się, "co tam panie w polityce"obejrzę i spacku pójdę.

Do miłego, a jak za dużo piszę to mówcie, wstydu oszczedzcie:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No i stało się ....

Wracałam z małych zakupów . Mijałam je dwie ...jedna prowadziła rower . Usłyszałam słodką , najmilszą mowę , więc powiedziałam ' dzień dobry ' . Myślałam , że może jakieś nasze mieszkanki tutaj , ale mnie mile zaskoczyły . Obie dziewczyny tutaj pracują w naszym fachu i to jedna z nich przy sąsiedniej ulicy ma sztelę ...Umówiłyśmy się na poniedziałek ...w Galerii ..noo...spotykałam tutaj  ludzi z Polski , ale to byli mieszkańcy . Wreszcie trafiłam na koleżanki po fachu . Jedna z Torunia a druga to ziomalka jak nasz @Grzegorz B z Bełchatowa . Ojejku ...cieszę się jak mała dziewczynka ...nooo !:oklaski:

Zaje....fajniasto :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Pod domem wykiprowano mnie po 18h podróży o 4rano. 

Na przesiadkę czekaliśmy 1.5 h na busa. 

Ludzie z całej Polski...szok!

Gdzie Krym, gdzie  Rzym!

Pelna obsada w NIEMCZECH i Polsce. 

Wracaliśmy przez Katowice i Kraków. 

A potem się wracaliśmy na jakąś podkrakowską wieś,  bo paniusia jedna (właścicielka  bardzo słusznego pesela,  baaaaaardzo!) zapomniala walizki!

Kierowcy z Radzynia Podlaskiego,  spokojne chlopaki,  ale do czasu!

Babka musiała z kasy wyskakiwać za 40 km przejazdu.

Mnie już było wszystko jedno,  bylam nieprzytomna z bólu. 

I o mały włos jedną nogę założyć chciałam na łeb jednemu kierowcy,  a drugą drugiemu..

Ale mnie taka młoda ubiegła. 

Na dodatek jedną że współpasażerek była moja ziomalka że Skarżyska. 

Borze ciemny! Aż mi wstyd było...że można tak się wyrażać o ludziach w ogóle,  a o starszych tym bardziej. 

No,  taka ryczące 50 tki bywają niebezpieczne,  i wcale nie myślą,  że one kiedyś będą starsze,  i też  kiedyś ktoś o niej będzie się tak  wyrażać...

 

Piesy zalizaly mnie,  i chodzą krok w krok za mną. 

Rwa nadal czymie..

Co za torba!

Chyba wyrwę z korzeniami!

Już poczyniłam pierwsze kroki,  bo zatrudnilam  domowego masaża ....

Skutek mizerny.

Buziole!

P.s.

Oo, ja durna!

Efekt byłby, gdybym zaangażowała młodego masaRZystę do rwy...nędzy!

A nie starego pryka,  który ew. Moze mnie tylko zapeklować!xd

Nadal jestem malo przytomna,  mimo to dałam mężusiowi pomemlać cycusie. :p

Kacze cycusie,  bo w Biedrze byla promo po 7.99 za kg.ptaka

Avec,  kaczusiowe pierwsiątka z klementynkami i winogronem w soku pomarańczowym.

Uprzednio zamacerowane w ziolach do dziczyzny. 

Orgazm kulinarny...och!

 

870833e8b062.jpg

:szydera: udanego wypoczynku i wycałuj  piesunie ode mnie :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...