Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry pachnące kawą, kakałem°, rumiankiem, fenchelem czy Anatolem dla Lobby kotowego.:cmok:

Tylko dobro ustawi ten piątunio jak należy i da go godnie przeżyć.:)

Nowojorczycy szukają miejsc, w których mogą się ogrzać.

Ja szukam miejsc, w których nie ustanie wiara w dobrych ludzi. :cześć2:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maras1 napisał:

próbowalem się z tobą skontaktwać, ale lipa kim ty jesteś?

 

Oto jest pytanie? Podobno opiekunką, która miała setki nieciekawych przypadków po prostu beznadziejnych.

Edytowane przez MeryKy
x
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Szybciutko i króciutko przywitam się z niemieckiej ziemi  i spadam w objęcia obcego Morfeusza, gdyż parę godzin odgniatania tyłka jest jeszcze przede mną i mogę to wykorzystać w niecny sposób :szydera: Hoboczek w kufrze, więc nie mam czego do piersi przytulić i z czego posiorbać napoju ulubionego :smutek: Tę traumę muszę przespać :haha:Miłego dzionka życzę :oklaski:

dziewczyno to gdzie ty wyladowalas he?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.U mnie z tym śniegiem to jakaś klęska.Kubły ze śmiećmi zaciągniętę trochę niżej i od środy nie opróżnione.Może uda mi się zejść do sklepu.Jest dość ciepło ,to może roztopi ścieżkę asfaltową.Dwa dni na doopie siedzę ,a sanek brak.Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Szybciutko i króciutko przywitam się z niemieckiej ziemi  i spadam w objęcia obcego Morfeusza, gdyż parę godzin odgniatania tyłka jest jeszcze przede mną i mogę to wykorzystać w niecny sposób :szydera: Hoboczek w kufrze, więc nie mam czego do piersi przytulić i z czego posiorbać napoju ulubionego :smutek: Tę traumę muszę przespać :haha:Miłego dzionka życzę :oklaski:

Znaczy się jesteś w drodze.To szerokości i dobrego miejsca życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Wyspana , wypoczęta z resztką kawy i po kilku cugaskach ( bez nich ani rusz ! ) się witam . Nocka bardzo fajna , doktor obudził mnie przed 7 ...nawet nie słyszałam wcześniej  budzika . Powtórne budzenie usłyszałam jak schodziłam już  z kawą do siebie . Musi budzik też dzisiaj przyspał   :szydera:....Ogród zawalony śniegiem na którym widoczne są setki śladów ptasich pazurków ...Często pisałam o " wesołości jak szczygiełek " i dopiero tutaj , po jakimś hałaśliwym , szczebiocącym poranku luknęłam do wikipiedy i zobaczyłam , że te hałaśliwe , siedzące na bardzo wielkiej , starej magnolii ptaszyny ....to są szczygiełki . Jest ich tutaj mnóstwo , ale nic dziwnego skoro dziesiątki budek , karmników pozawieszanych jest w naszym i doktorowej siostry ogrodzie . Fajny widok ....jak jest ciepło w doopę :szydera:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...