Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

sie obudzilam poprzeciagalam i do kuchni sune...kto do kawusi sie przylaczy???

poszlam na bogato i zakupilam szarlotke w malej domowej piekarence tu w na przedmiesciach ...maja obledne ciacha ..komu komu...bo sama zjem:p

Chętnie:)Dorzucę lody czekoladowe z Rote Grutze:)Kawkie mam:)Siorb siorb:)

 

Edytowane przez foczka63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popoludniowo.....dziś wszystko do poludnia na piątym biegu i nie było sposobności się przywitać...:d

Sobota, dzień kąpielowy a więc robota podwójna bo nie dość, że babcie trza oporzadzic to łazienkę dokładnie posprzątać.....ale wszystko poszło gładko i nawet obiad gotowy na stole a babci brak mnie dziś nie wzruszył.....bo babcia ma wtedy ważniejsze sprawy na głowie niż jedzenie....:szydera:

Jeszcze tydzień przede mną a pozniej wolność.....niech żyje wolność i swoboda.....:d

Życzę wszystkim fajnego, sobotniego popołudnia.....:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, awe59 napisał:

Witam popoludniowo.....dziś wszystko do poludnia na piątym biegu i nie było sposobności się przywitać...:d

Sobota, dzień kąpielowy a więc robota podwójna bo nie dość, że babcie trza oporzadzic to łazienkę dokładnie posprzątać.....ale wszystko poszło gładko i nawet obiad gotowy na stole a babci brak mnie dziś nie wzruszył.....bo babcia ma wtedy ważniejsze sprawy na głowie niż jedzenie....:szydera:

Jeszcze tydzień przede mną a pozniej wolność.....niech żyje wolność i swoboda.....:d

Życzę wszystkim fajnego, sobotniego popołudnia.....:oklaski:

Niech żyje....:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pozazdrościłam @Barbara48 duszowania....po bardzo długim namyśle stwierdziłam, że zabiję nudę doszowaniem się...:haha: Czasu uszczknę z dzisiejszego popołudnia ocipinkę i może szybciej będzie leciał...:szydera: 

@Mirelka1965 zrob sobie manicure i pedicure....czs szybciej zleci i lepiej sie poczujesz....:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu jak zimno >:( Nic mi się nie chce , miałam w planach odwiedzić koleżankę ale chyba rozpalę w kominku i będę zalegiwać w cieple . Wiedziałam , że jak wrócę do domu to zamiast afrykańskich upałów będę miała deszcz ale nie przypuszczałam , że będę chodzić w grubych swetrach >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, awe59 napisał:

@Mirelka1965 zrob sobie manicure i pedicure....czs szybciej zleci i lepiej sie poczujesz....:oklaski:

To zrobiłam wcześniej...:haha: I czas nie zaczął szybciej lecieć...:haha: Teraz się wyduszowałam i też nie zaczął szybciej lecieć...:haha: Ale i tak mordka mi się cieszy, bo wlazłam na wagę i zobaczyłam....nie, nie....nie wielorybka...:haha: Waga pokazała PIĘKNĄ rzecz...a mianowicie, że zjechałam w dół dwa kilo więcej założonego wyniku...:hura: Teraz to czas będzie zapierniczał...zrobi wszystko, żebym już więcej nie schudła...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A teraz idę na jednego...:papieros: i sprawdzę, czy mnie na zewnątrz nie ma...:cześć3:

Byłam,nie ma Cię i kurna piździ jak na Giewoncie:( A w ogóle to dziś w Tatrach pośnieżyło jakby kto chciał wiedzieć......

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Byłam,nie ma Cię i kurna piździ jak na Giewoncie:( A w ogóle to dziś w Tatrach pośnieżyło jakby kto chciał wiedzieć......

No pewnie, że mnie nie ma...:haha: Byłam ponad pół godziny temu...:haha: I u mnie nie pizga...ani nie śnieży...śnieg to ja widzę na szczytach Alp...i już mi się zimno robi...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, foczka63 napisał:

Prysznic......mhm.....prawdziwe wychodne,ha ha ha A nie tam włóczenie się po sklepach:)hi hi hi

Kasiu z racji tego ze pracuję tylko do poludnia ( bo potem tylko towarzyszę) po obiedzie zawsze biorę prysznic , nie wazne czy wychodzė czy nie, lubię czuć świeżość :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Barbara48 napisał:

Kasiu z racji tego ze pracuję tylko do poludnia ( bo potem tylko towarzyszę) po obiedzie zawsze biorę prysznic , nie wazne czy wychodzė czy nie, lubię czuć świeżość :hura:

Eeeeee,a już liczyłam na jakąś sensację a tu tylko czyścioszka:(Tyż piknie ,ale tak zwyczajnie....Coś by się podziało,a tak nic tylko sztelowa nuda:(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tu tak cały czas ? Nie wylogowałem się ostatnio :szydera:

Niemcy dzis walczą ze Szwedami a ja walczę dziś z Niemcami:szydera: Widac takie nasze przeznaczenie,albo potop szwdzki albo głupota Niemców.Dziś bitwe można powiedzieć,że przegrałem:szydera: lecz wojne wygram na 100% i niemiecka głupota oraz butność dostanie za swoje.Idziemy więc na wojne :szydera: Już zyskałem sobie sojuszników więc ból Niemca z porażki będzie dotkliwy :szydera:.Nie lubie jak ktoś sobie robi ze mnie jaja i chce pokazywać kto tu rządzi. Rządzić to może bedzie ( tak mu się wydaje) ale ........................no zobaczymy bo już mam plan kolejnych bitew i całej wojny :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Ja pierdziu jak zimno >:( Nic mi się nie chce , miałam w planach odwiedzić koleżankę ale chyba rozpalę w kominku i będę zalegiwać w cieple . Wiedziałam , że jak wrócę do domu to zamiast afrykańskich upałów będę miała deszcz ale nie przypuszczałam , że będę chodzić w grubych swetrach >:(

No i nie dogodzi.Dopiero było za gorąco,teraz za zimno.Kurczę ,żeby deszcz popadał ,to reszta obleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ORIM napisał:

A ja tu tak cały czas ? Nie wylogowałem się ostatnio :szydera:

Niemcy dzis walczą ze Szwedami a ja walczę dziś z Niemcami:szydera: Widac takie nasze przeznaczenie,albo potop szwdzki albo głupota Niemców.Dziś bitwe można powiedzieć,że przegrałem:szydera: lecz wojne wygram na 100% i niemiecka głupota oraz butność dostanie za swoje.Idziemy więc na wojne :szydera: Już zyskałem sobie sojuszników więc ból Niemca z porażki będzie dotkliwy :szydera:.Nie lubie jak ktoś sobie robi ze mnie jaja i chce pokazywać kto tu rządzi. Rządzić to może bedzie ( tak mu się wydaje) ale ........................no zobaczymy bo już mam plan kolejnych bitew i całej wojny :szydera:

Strach się bać. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...