Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, anna5826 napisał:

Zaczne od tego ze nie ma panstwa zydowskiego ... Rumun mieszka w Rumuni ..Niemiec w Niemczech Polak w Polsce a wg Ciebie kochana Zyd mieszka w Zydowku???  5x skrobnelas to sprawdz i odpowiedz ??/ Nie siej wiec propagandy od razu o kiju bejsbolowym .... 

image.png.e8dd99943f9d14147fe95cb53816bade.png Kurła, Żydzi mieszkają w IZRAELU, kurła!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, anna5826 napisał:

Byli z nami i byli wiezniowie i rodziny najblizsze osob zamordowanych ...to oni zwrocili sie m in do Rybaka i Grup patriotycznych o wsparcie ... Coz widze ze nadawala bys sie na KAPO a byla to policja zydowska pejczem i kolba poganiajaca wspolbratyncow ....

image.png.ad986b3ee8e385c07a462bfb3ee106c8.png

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, anna5826 napisał:

Byli z nami i byli wiezniowie i rodziny najblizsze osob zamordowanych ...to oni zwrocili sie m in do Rybaka i Grup patriotycznych o wsparcie ... Coz widze ze nadawala bys sie na KAPO a byla to policja zydowska pejczem i kolba poganiajaca wspolbratyncow ....

Już za ten post to masz ode mnie :grzmotnąć:Ty chora z nienawiści kobieto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Niestety, alkoholizm jest dany dożywotnio. To jak z ogórkiem. Zrobisz z zielonego kiszonego, ale z kiszonego zielonego ni chu chu. Może być w abstynencji z jakiegoś powodu, co ni jak nie czyni go trzeźwiejszego. Współczuję. Często suchy alkoholik potrafi być stokroć gorszy niż pijący.  Agresja to jedna z form takiego stanu

mi nikt prawdy nie powiedział,zmienniczka po całości okłamał,oczy po 1wszej nocy sama otworzyłam i już wiedziałam,że to mnie chyba przerasta,dzień potem była còrka to mi też oczy dobrze mydliła jak tu luksus jest,syn odp od 20 do 22 każdego prawie popołudnia,agresja około 17,potem trochę wyładowuje się przed gazetą a wieczorem to już cyrk,zmiana pampersa graniczy z cudem...całe noce aktywny,rolety w gòrę i rolety w dół,mam pokòj obok,po sąsiedzku z sypialnią,25 nocy źle spałam..   

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ania39 napisał:

mi nikt prawdy nie powiedział,zmienniczka po całości okłamał,oczy po 1wszej nocy sama otworzyłam i już wiedziałam,że to mnie chyba przerasta,dzień potem była còrka to mi też oczy dobrze mydliła jak tu luksus jest,syn odp od 20 do 22 każdego prawie popołudnia,agresja około 17,potem trochę wyładowuje się przed gazetą a wieczorem to już cyrk,zmiana pampersa graniczy z cudem...całe noce aktywny,rolety w gòrę i rolety w dół,mam pokòj obok,po sąsiedzku z sypialnią,25 nocy źle spałam..   

Horror -informuj Firme ... znajoma pracujaca obok zagrozila zjazdem po 2ch tyg ...znalazly sie tabletki ..przez te 2 tyg nawet nie byla rozpakowana bo przychodzil i ciagle ja wyrzucal z domu ... po tabletkach facet lepszy od aniolka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, foczka63 napisał:

@Baśka powtarzająca się nie sądzę ,ze to pomyłka....

Takich" Rybaków i patriotów" wystarczyłoby nago zamknąć w komorze gazowej Auswitz i puścić suchy lód...W minutę połowa by się zesrałą ze strachu a druga zeszłą na zawał.

Szkoda,że się @anna5826  nie zapytała   przebywających na tych obchodach żyjących jeszcze więźniów obozu ,jak im podoba się demonstracja i okrzyki "Rybaka i patriotów"Ich nikt fałszowanej historii nie musiał uczyć ,oni są żywą ,,prawdziwą historią tamtych potwornych czasów.

Dla @anna5826  3km robi bardzo ważną różnicę ,bo do @anna5826 do dziś widać nie dociera ,ze tam zginęli po prostu LUDZIE. 

Czyz to nie MOWA NIENAWISCI ????  Kobieto puknij sie w czolko >>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Alina 1 napisał:

I tu się mylisz.  Izrael, którego 75% populacji stanowią Żydzi  nazywane jest także państwem żydowskim . Tak samo Polskę nazywa się państwem polskim. Powstało pierwotnie jako Mandat Palestyny pod protektoratem brytyjczyków, a jego celem było stworzenie żydowskiej siedziby narodowej. Po II-giej  Wojnie Światowej ogłosiło niepodległość.

To jest TWOR utworzony bodajze w 1956r ... Ile to lat jest do dnia dzisiejszego i od tylu lat Niszcza i Gnebia Palestynczykow - dlaczego spokojnie nie osiedlili sie na wyznaczonym terenie ??/

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, anna5826 napisał:

Horror -informuj Firme ... znajoma pracujaca obok zagrozila zjazdem po 2ch tyg ...znalazly sie tabletki ..przez te 2 tyg nawet nie byla rozpakowana bo przychodzil i ciagle ja wyrzucal z domu ... po tabletkach facet lepszy od aniolka ...

od 3 tyg walczę o tabletki,wczoraj powiedziałam,że bez tabletek to zjeżdzam,firma na to przystała...biznes musi się kręcić,tak więc jadę do domu a firma szuka innej opiekunki na to miejsce

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za bardzo w temacie, ale czy nie lepiej dać pdp tabletki? Przecież ten człowiek też się męczy, nie tylko opiekunka cierpi.

Lekarz powinien zostać poinformowany o stanie pacjenta i przepisać mu coś na uspokojenie.

Edytowane przez Janeczka1963
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

Nie jestem za bardzo w temacie, ale czy nie lepiej dać pdp tabletki? Przecież ten człowiek też się męczy, nie tylko opiekunka cierpi.

Lekarz powinien zostać poinformowany o stanie pacjenta i przepisać mu coś na uspokojenie.

Janinko ja to wiem,rodzina beton,nic tu od 2 lat nikt nie wskòrał i nikt tu 2 razy nie był. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Basiaim napisał:

O to, to! O to mi chodzi, żeby wrzucić do torebki.

Też wolę pisać na klawiaturze, dlatego zakupiłam dodatkową, bo tablet kupowałam jako tablet, bez klawiatury.

Widzę, że chyba to normalne, że i po ekranie się palcuje ;) 

 

@Mirelka1965, też wolę większy ekran laptopa, ten tablet niby większy, ale nie aż tak.

 

Cóż...sama sobie problem robię.

 

Właśnie ta podróż mnie zawsze wkurza. Mam osobną torbę na niego, którą traktuję jak podręczny. Ale wiadomo, w busikach nie ma żadnej półki na podręczny i te torby albo pod siedzeniem się walają, albo między nogami.

A jak jeszcze siedzi się przy drzwiach i trzeba na postojach wychodzić, by przejście zrobić, to też z torbą w ręce.

Ty chyba autkiem swoim jeździsz?

 

*******************************************************************************************************

 

Ale marudzę ;) :p 

Wybaczcie, to objaw Reisefieber :haha:

Często autkiem jeżdżę, fakt. Teraz autobusem mknę i lapka mam w podręcznym. Zdarzyło się busikiem, to w bagażu głównym był pięknie majtasami opatulony :haha:Jak widać, dostosowuję troskę o sprzęt w zależności od warunków podróży :haha:I marudź nam dalej...my "wimy i rozumimy" :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Ja jeżdżę busikami i lapka mam w torbie. Dodatkowo wkładam kilka ciuszków żeby zabezpieczyć i daję do bagażnika. Ale busiki to tylko kilka osób, do Sindbda wzięłabym lapka na kolanka. :haha:

I tak zrobię, jak tylko znajdę się w docelowym autobusie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

@anna5826 po raz pierwszy będę mocno niemiła. Spadaj stąd. Nie ma w Tobie żadnego dobra, wiecznie narzekasz, piszesz bzdury i odzywasz się tylko po to by pomalować świat na czarno. 

Nie jesteś tu mile widziana. 

Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...