Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry się z Wami.

 

Powoli mój urlop dobiega końca.

Bardzo długo (jak na mnie) byłam w domu- ponad 7 tygodni.

Jak patrzę na stan konta, to ciągnie do roboty, ale nie ukrywam, że z wielką niechęcią.

Nowe miejsce, nowe zadania.

 

Hmmmm...jakie rzeczy spakować....Zima trzyma, powiadacie?

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Teresadd napisał:

@NNNdanuta furtchbar ,to co babcia mówi ,to strasznie , okropnie.Wszystke tak mówią.No prawie.

Oj ! Dzięki, dzięki :cmok::cmok:teraz to nawet w słowniku znalazłam xd W wielu miejscach się z tym spotkałam i nie wiem czego nie poprosiłam o napisanie. O.o Trochę nadużywają tego słowa bo w sytuacjach, które je słyszałam to dla mnie to byłoby raczej : nie za dobrze.)))

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, foczka63 napisał:

@Afryka W Taunusie też sypie i sypie .Ja tam idę spać:)Nigdzie się dziś nie wybieram.Aktywnośc fizyczna mam za każdym razem, kiedy idę na fajkę.Co sobie ścieżynkę odśnieżę to zaś zasypana:(Już się od rana tak poruszałąm,ze limit na tydzień mam wyrobiony:):):)

I dobrze robisz . Nie zmuszaj sie foczko do niczego. Przyjdzie wiosna,to obie na spacery ruszymy. 

Co do biezni,to nadal sie tylko przygladam ;))))

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

 

Powoli mój urlop dobiega końca.

Bardzo długo (jak na mnie) byłam w domu- ponad 7 tygodni.

Jak patrzę na stan konta, to ciągnie do roboty, ale nie ukrywam, że z wielką niechęcią.

Nowe miejsce, nowe zadania.

 

Hmmmm...jakie rzeczy spakować....Zima trzyma, powiadacie?

 Wole urlopowac latem,a zima pracowac.

W tym roku zaplanowalam lipiec i sierpien -urlop. 

Mam taka przypadlosc,ze za kazdym wyjazdem mowie,ze to juz ostatni raz i to tak przekonujaco,ze  sama nawet  w to wierze,ale jak zwykle nic z tego nie wychodzi. Nie moge usiedziec  w domu .

Do kasy tez sie juz przez tyle lat przyzwyczailam,a w miare jedzenia apetyt rosnie.

Co zrobic? Sila wyzsza :-)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

 

Powoli mój urlop dobiega końca.

Bardzo długo (jak na mnie) byłam w domu- ponad 7 tygodni.

Jak patrzę na stan konta, to ciągnie do roboty, ale nie ukrywam, że z wielką niechęcią.

Nowe miejsce, nowe zadania.

 

Hmmmm...jakie rzeczy spakować....Zima trzyma, powiadacie?

Witaj Basiu.Z tymi kurtkami ,to sobie pomyślałam ,że jakaś wiatrówka z podpinką by się przydała.Mam problem ,jak na początku września jadę i do listopada trza zostać.A tu upał z 25 stopni ,a my z zimówką w drogę.Jak mawiał Leszek z Daleko od szosy " tak trochę na lato ,więcej na zimę".Czy tylko gdzieś taką kurtkę kupi .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Dzieńdoberek :d

Od razu mówię wszem i wobec- Lubię klamkę bo jak mam klamkę to sobie drzwi otworzę lub zamknę :oklaski: Ważne żeby to robić po właściwej stronie xd I proszę mi tu klamki nie obrażać :haha: na be... to jest beton :tak2:

Miłego dzionka i :cmok:

Przypomniałaś mi stare dobre czasy na psychiatrii... chlip chlip.. też sobie mogłem otwierać i zamykać drzwi do woli i zawsze byłem po właściwej stronie drzwi... A, i kluczyk do uchylenia okna, jaka to była władza że nie wspomnę o karcie magnetycznej do wejścia na oddział

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

Chyba fruchtbar chyba. U mnie taki wlasnie dzien. Moj siostrzeniec lezy na OIOMie.

A nie Meryjko.Fruchtbar- płodny ,urodzajny( ziemia)

Furchtbar - strasznie ,okropnie( w sensie przekleństwo)

Jedna literka przestawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

@Baśka powtarzająca się nie sądzę ,ze to pomyłka....

Takich" Rybaków i patriotów" wystarczyłoby nago zamknąć w komorze gazowej Auswitz i puścić suchy lód...W minutę połowa by się zesrałą ze strachu a druga zeszłą na zawał.

Szkoda,że się @anna5826  nie zapytała   przebywających na tych obchodach żyjących jeszcze więźniów obozu ,jak im podoba się demonstracja i okrzyki "Rybaka i patriotów"Ich nikt fałszowanej historii nie musiał uczyć ,oni są żywą ,,prawdziwą historią tamtych potwornych czasów.

Dla @anna5826  3km robi bardzo ważną różnicę ,bo do @anna5826 do dziś widać nie dociera ,ze tam zginęli po prostu LUDZIE. 

Zapytalam w/w uzytkowniczke skad czerpie wiesci i nadal cisza, wiec takich bzdur, ktore ktos wymyslil dla sensacji nie ma co sluchac. To nie jest rzeczowa dyskusja.

Rybak tez chce sie "ogrzac w swiatlach jupiterow", wiec robi show pod publike.

Wykorzystuje tez fakt, ze moze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 Kasia, daj Ty sobie spokój kobieto. Narodowcy mają tylko jeden zwój w mózgu więcej od  kury. Szkoda zatem energii :d :d :d .

Tymczasem...Guten Morgen, Buenos Dias, Habari za asubuhi, Доброе утро, אַ גוטנ מאָרגן, oraz Dzien dobry :d :d :d 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Teresadd napisał:

A nie Meryjko.Fruchtbar- płodny ,urodzajny( ziemia)

Furchtbar - strasznie ,okropnie( w sensie przekleństwo)

Jedna literka przestawiona.

Kurka wodna richtig przestawilam a fruchty to przeciez owoce.

Musicie mi dzisiaj wybaczyc ale jestem rozkojarzona.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dodzisława napisał:

@foczka63 Kasia, daj Ty sobie spokój kobieto. Narodowcy mają tylko jeden zwój w mózgu więcej od  kury. Szkoda zatem energii :d :d :d .

Tymczasem...Guten Morgen, Buenos Dias, Habari za asubuhi, Доброе утро, אַ גוטנ מאָרגן, oraz Dzien dobry :d :d :d 

Aż jeden?:kopara:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andreaa, tym razem urlop się przedłużył niezależnie od moich planów. Chciałam jechać najpóźniej w połowie stycznia, ale jakaś wybredna się zrobiłam ;) i przebierałam w propozycjach.

Trochę mi to koliduje z dalszymi planami, bo w połowie czerwca muszę być w Pl, więc praktycznie krótko po powrocie do domu (1 kwietnia) będę chciała znów wyjechać.

 

@Teresadd , miałam taką kurtkę, w KIK-u kupiłam parę lat temu, ale na ostatnim projekcie dokonała żywota.

Też nie lubię tych przejściowych pór roku.

W zeszłym roku tak wyjeżdżałam. Wrzesień, październik upały pod 30 stopni, a ja tachałam zimówki. Ale przydały się potem ;)

 

Za każdym razem za dużo rzeczy pakuję, potem leżą niewykorzystane.

Tym razem mam zamiar mocno się ograniczyć z pakowaniem ;) 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Zima szaleje w Dortmundzie, Muminek "czyta" gazetę, ja odśnieżyłam wejście do domostwa (dwa metry), parę ruchów miotłą i aktywność fizyczną na dzień dzisiejszy mam już z bańki :haha:. A poza tym jest 9.45 i... nuda panie, nuda. Obiad jeszcze upichcę i co robić, co robić!? Jakieś pomysły? :haha:

A grypa w Naprawie ...szaleje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...