Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Na początku było słowo (jedno), a nie wiele ... Niech się już o to martwią wyrazy (to co jest wyrazem lub wy razem) :haha:

Masz rację...na początku było słowo :szydera: A teraz pokulam się w stronę zasłony ze złota, bo srebro wcześniej się rzekło :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Już przerabiałam taką opcję. Jeśli ktoś zacytuje osobę ignorowaną, to i tak widać jej posty. Nie zdaje egzaminu. Najlepszą metodą jest nie karmić trolla, co zamierzam uczynić.

Macie rację dziewczyny :oklaski:....Tylko jeszcze raz podkarmię , bo inaczej się uduszę ...dobreeee ? ...

@anna5826...nie pisz więcej , nie żal się , że byłaś źle traktowana na szteli , że ktoś dał Ci odczuć , że jesteś gorszego sortu ....Skoro dzieli się ludzi na Polaków i resztę ...karma wraca . A jeśli to Ciebie spotyka to bardzo dobrze . Może w końcu dotrze ...wiem , naiwna jestem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Niewyspane bry bry tak w ogóle.W nocy pomroziło,pośnieżyło,znaczy się naprawdę zima jest,he he .Świt zaczynać odśnieżaniem to naprawdę zgroza jest.:):):)Idę sezakurzyć na włąsnoręcznie oczyszczony z tego białęgo gówna tarasik:)

Miłęgo dzionka:)

U mnie też nawaliło śniegu ,ale nie ruszam.Wyjście z domu jest prosto na chodnik.Żadnych podjazdów,podwórek i innych przed domem.Lokator słyszę ,że już odgarnia.Jak tak będzie dalej padać ,to znów zostanę w domu ,bo z tej wielkiej góry ,to pieszo ciężko zejść.Innej drogi nie ma.Do obiadu zobaczę ,ale tyle śniegu to dawno nie widziałam.I dalej pada.

Czyżby śnieg ci ciśnienie podniósł?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Macie rację dziewczyny :oklaski:....Tylko jeszcze raz podkarmię , bo inaczej się uduszę ...dobreeee ? ...

@anna5826...nie pisz więcej , nie żal się , że byłaś źle traktowana na szteli , że ktoś dał Ci odczuć , że jesteś gorszego sortu ....Skoro dzieli się ludzi na Polaków i resztę ...karma wraca . A jeśli to Ciebie spotyka to bardzo dobrze . Może w końcu dotrze ...wiem , naiwna jestem :(

Piknie pani dokarmiłaś :oklaski: I...sosna, tfu...szlus :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

U mnie też nawaliło śniegu ,ale nie ruszam.Wyjście z domu jest prosto na chodnik.Żadnych podjazdów,podwórek i innych przed domem.Lokator słyszę ,że już odgarnia.Jak tak będzie dalej padać ,to znów zostanę w domu ,bo z tej wielkiej góry ,to pieszo ciężko zejść.Innej drogi nie ma.Do obiadu zobaczę ,ale tyle śniegu to dawno nie widziałam.I dalej pada.

Czyżby śnieg ci ciśnienie podniósł?

 

Śnieg nie, ale atmosfera z pewnością :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Masz rację...na początku było słowo :szydera: A teraz pokulam się w stronę zasłony ze złota, bo srebro wcześniej się rzekło :szydera:

A mnie kopnijcie na drogę , żebym śniadanie podszykowała zanim doktor zawoła " Barrbarrrrrrraaaa ...ich muss...":szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MeryKy napisał:

Wiesz, że hejterowi brakuje uwagi i po to to pisze. Najlepiej omijać jak śmierdzące....jajeczko.

Nie pisać na ten temat  i nie będzie czym się nacieszyć.

 

A nie prościej zgłosić do Moderacji!? Kto publicznie propaguje lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych... podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch. O tym mówi kodeks, jak również regulamin forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pięknie :d Pomalowało wszystko grubo na biało i maluje nadal :d Pdp mówi "foźba, foźba !" Nie wiem jak to się pisze i nie znam dokładnego znaczenia O.o Przyznałam rację bo rozumiem, że nie jest dobrze ... @Teresadd jesteś gdzies blisko mnie (ja pod 53804) i mamy taką samą aurę :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Już przerabiałam taką opcję. Jeśli ktoś zacytuje osobę ignorowaną, to i tak widać jej posty. Nie zdaje egzaminu. Najlepszą metodą jest nie karmić trolla, co zamierzam uczynić.

Mam takie cos wlaczone  tu na forum. Jesli jest osoba ignorowana,to nie wychodza jej posty   w powiadomieniach,a w tematach  tej osoby posta  nie widac,tylko informacja jest,ze  to osoba ignorowana.

Cytowane posty tez nie sa w calosci widoczne,tylko pierwsze pare wyrazow. Wystarczy nie wchodzic  w ten cytowany i szafa gra.

:-)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima szaleje w Dortmundzie, Muminek "czyta" gazetę, ja odśnieżyłam wejście do domostwa (dwa metry), parę ruchów miotłą i aktywność fizyczną na dzień dzisiejszy mam już z bańki :haha:. A poza tym jest 9.45 i... nuda panie, nuda. Obiad jeszcze upichcę i co robić, co robić!? Jakieś pomysły? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Zima szaleje w Dortmundzie, Muminek "czyta" gazetę, ja odśnieżyłam wejście do domostwa (dwa metry), parę ruchów miotłą i aktywność fizyczną na dzień dzisiejszy mam już z bańki :haha:. A poza tym jest 9.45 i... nuda panie, nuda. Obiad jeszcze upichcę i co robić, co robić!? Jakieś pomysły? :haha:

Rozbierz się i ubrania popilnuj  :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka W Taunusie też sypie i sypie .Ja tam idę spać:)Nigdzie się dziś nie wybieram.Aktywnośc fizyczna mam za każdym razem, kiedy idę na fajkę.Co sobie ścieżynkę odśnieżę to zaś zasypana:(Już się od rana tak poruszałąm,ze limit na tydzień mam wyrobiony:):):)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...