Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

starym zwyczajem 1361854315_images(2).jpg.2da0b00d3cb69732076d18f9a788db69.jpgdzien dobry mowie wszystkim  melduje ze posterunek obsadzony ...tylko ziiiiimno..ale wczoraj klucz gesi widzialam sie znaczy wiosna na progu juz klinga do drzwi....dzisiaj nic szczegolnego, no moze jakies zalerko sporzadze samodzielnie bo checi mojej zmiany wykorzystywac bez konca nie wolno zeby w kuchni rzadzila...nie wiem czy cos znajde jak dziewczyna wyjedzie sie urlopowac do pl

pogodnego ducha na clay dzien moi drodzy 

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.01.2019 at 12:35, Baśka powtarzająca się napisał:

Pauza rozpoczęta i już wesoło :szydera: Dziś Elka dowiedziała się wreszcie , że zmienniczka nie wraca tutaj . Gadałam ze zmienniczką , gadałam z agencją ( teraz Elka gada :-) ) i zapytano mnie , czy i kiedy ja tutaj wracam . Odpowiedziałam , że na dzień dzisiejszy NIE WRACAM , ale kazałam trzymać gębę na kłódkę , bo zostaję tutaj do 16 -go lutego ( tak sobie umyś liłam ) i nie mam zamiaru patrzeć przez ten czas na skrzywione gęby . Powiedziałam , że ja to rozwiążę w ten sposób , żeby wyjść w miarę z twarzą , że z chwilą powrotu do domu zadzwonię z informacją . Nie będę czekała jak zmienniczka ( prawidłowo w sobotę 2-go miała być wymiana ) , tylko powiadomię natychmiast ....Wiem , że niektórzy z was powiedzą " powiedz przy odjeździe ...zobacz ich minę " , ale mi na tym nie zależy , żeby robić sobie cyrki i patrzeć z zadowoleniem na pąsową twarz , bo chcę dobrze dla siebie a dodatkowy stres mi niepotrzebny ...adrenalina i tak mi często podnosi się do granic możliwości ......Dziewczyna z agencji pytała " co tutaj jest źle ? " , więc wygarnęłam otwarcie ...nocki poprawiły się , ale nie wiadomo na jak długo ...obiadów nie gotujemy ...nie sprzątamy , ale jesteśmy zależne od tego co kuchnia zapoda ...tradycję sobotnio- niedzielną też wygarnęłam , że dokupuję sobie coś w soboty , żeby kurewską tutaj niedzielę przetrwać , bo ciasto to ja mogę zjeść na deser a nie na obiad ...Noo...popłynęłam ze skargami trochę . Dobrze , że gadałam z polskojęzyczną pracownicą agencji , bo , gdyby z szefową to aż tyle bym nie wygarnęła :szydera:...Dziewczę powiedziało , że B. musi sama poinformować Elkę , bo inaczej ta sobie pomyśli , że chcą ją skasować na ojrasy ....Powiedziałam jej " a kasujcie i to zdrowo , może w końcu do niej dotrze , że wolimy posprzątać , ugotować ....ale qwa w nocy mamy spać :haha:

Dobrze Basiu robisz ...Ja gdy teraz bylam Polka z Agencji tak na Dziada naskoczyla ze zapomnial jak sie nazywa ...bylo i o jedzenie i o pauzy ... 10szt pojemnikow bulionow bylo zamrozone niby dla mnie ;;;)))  a pauzy przy klikaczu na gorze ale w kazdej chwili trzeba bylo zejsc gdy kobieta zadzwoni ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.01.2019 at 22:32, hawana napisał:

Nie bedziemy dyskutowac, bo ja podalam zrodlo moich informacji a Ty nie.

To, co jedna pani,  powiedziala drugiej pani  mnie nie obchodzi.

 

 

 

Ok nie ciagnijmy tematu bo tez takie info wynioslam ze szkoly -gdy uczono NAS zaklamanej Historii  ... Bez problemu mozna znalezc info Prawdziwe na net lub poznac na spotkaniach chocby z Dyr IPN ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)O! i znów nie jestem pierwszym rannym ptaszkiem:haha:.Ale to wina tego,że mam dość daleko do kuchni.Zrobiłam kawę ale zanim doszłam do pokoju i odpaliłam kompa to się wypiła i trzeba było pójść po następną.No bo jak zasiadać w kąciku kawowym bez niej?:szydera: A jeszcze fajeczka no i zeszło.

Ale nie ważne która ,ważne jest że witam Was serdecznie i miłego dnia życzę :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, anna5826 napisał:

Juz jest zlozony WNIOSEK niejakiego DANIELSA o wylacznosc do tych Terenow ... DLATEGO Rybak & patrioci protestowali ... przypominajac ze wlasnie na tym terenie Gineli POLACY a zydzi 3 km dalej w Brzezince ....

Miałam skomentować,ale nie,bez sensu.:( Twoje "POLACY a żydzi" ,"RYBAK i patrioci"wystarczy jako komentarz.:(

Już i tak sobie RR podniosłam nieplanowanie:(

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewyspane bry bry tak w ogóle.W nocy pomroziło,pośnieżyło,znaczy się naprawdę zima jest,he he .Świt zaczynać odśnieżaniem to naprawdę zgroza jest.:):):)Idę sezakurzyć na włąsnoręcznie oczyszczony z tego białęgo gówna tarasik:)

Miłęgo dzionka:)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, anna5826 napisał:

Juz jest zlozony WNIOSEK niejakiego DANIELSA o wylacznosc do tych Terenow ... DLATEGO Rybak & patrioci protestowali ... przypominajac ze wlasnie na tym terenie Gineli POLACY a zydzi 3 km dalej w Brzezince ....

Niedobrze tak z rańca ....

Ania przeraża mnie ten podział na " POLACY i żydzi " . I wcale nie chodzi mi w tym momencie o pisownię , bo pokazałaś jasno , że chodzi o zaznaczenie a nie , że zrobiłaś tylko błąd pisząc Żydzi przez małe " ż " . Nie podoba mi się to , strasznie !!!...Zdarza się wiele razy , że ktoś z rozpędu , czy tak już pisze , bo inaczej mu nie idzie ...napisze z małej litery " polak , niemiec , rumun " ...ale jak widzę specjalne zaznaczanie "P...ż....czy r..." to mnie szlag trafia ....Sorry Ania , ale po tym poście to wyobrażam sobie Ciebie stojącą podczas wiecu , jakiegoś spotkania ...z kijem bejsbolowym w dłoni ...O ile zrobiłaś pomyłkę to zapamiętaj raz na zawsze , że zanim coś skrobniesz to pięć razy sprawdź !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłam i ja do siorbania i klepania :oklaski: Pojawiłam się niczym śnięta ryba, ale już poziom adrenaliny niebezpiecznie mi skoczył po przeczytaniu jednego z postów >:( A miało być tak pięęęęknie >:( Osoby rozpowszechniające głupoty i idee nacjonalistyczne, siejące nienawiść i wygadujące głupoty o patriotyzmie uprasza się o nie przybywanie na kawę i nie psucie krwi >:( No...powiedziałam co mi w duszy drga, a teraz mogę poskakać i przywitać wszystkich Polaków w języku narodu, który daje nam zarobić na chleb...521794888_dziedobryczwartek.thumb.gif.2dd88b792526a6d816f2d563ce6482a2.gif Oby był naprawdę miły, pomimo tak niemiłego początku :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wyspana, silna, zwarta i gotowa, melduję się w "centrum dowodzenia" czyli w kuchni przy kawie prawie wypitej. I tak sobie czytam i czytam, jednak moja intuicja mnie nie zawiodła... Są Ludzie i klamki. 

Miłej dnia. 

I taborety też są :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Ludziki! :)

Kawa wypita czas drugą zaparzyć i coś na ruszta wrzucić.

Dzisiaj dzień kąpielowy, więc trzeba się posiłkować :p

Co do wypowiedzi Anny patrzcie na to z przymrużeniem oka. 

Wygląda na to, że specjalnie tu miesza a czy jest opiekunką?

Oto jest pytanie?  Moja rada.  Nie dajcie się wkręcać :szydera:

97153f6bbb5cf4273cab0c9033aaf81c.jpg

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, anna5826 napisał:

Dobrze Basiu robisz ...Ja gdy teraz bylam Polka z Agencji tak na Dziada naskoczyla ze zapomnial jak sie nazywa ...bylo i o jedzenie i o pauzy ... 10szt pojemnikow bulionow bylo zamrozone niby dla mnie ;;;)))  a pauzy przy klikaczu na gorze ale w kazdej chwili trzeba bylo zejsc gdy kobieta zadzwoni ....

Nie wiem dlaczego czytając Twoje wpisy  ogarnia mnie śmiech :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...