Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy jego ojciec zachorował, to i on i jego siostra mieli już dzieci, ale na nim się zatrzymało. córki świadome zagrożenia, raczej nie będą starały się o potomstwo. siostry nie poznałem, Elka nie opowiada, ja nie wypytuję. wiedzę o zagrożeniu  zapewne mają

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Możesz podać wymiary? 

Mogę oddać swojego potwora. Mocno podniszczony ale kółka działają. Jest tak ogromna że nigdy nie zwalniałam zamka bo można ją jeszcze powiększyć. :szydera:

A tak serio to jest jednak za duża. Mieszkam wysoko i zatarganie tego potwora graniczy z cudem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alina 1 napisał:

E tam! Czasem i to nie pomaga. Mój bagaż się koci. W przygotowaniu stoi trzeci karton i tak nie jestem pewna czy na tym się skończy. Oprócz tego dwie torby na bak razem ze mbą do domu pojadą. Na widok jednej z nich wszyscy kierowcy dostają oczopląsu. Ale jest zajefajna. Nieboszczyk by się do niej zmieścił.

Kogo moje oczy widza :-) 100 lat sie nie widzialysmy (forumowo) ;) 

Tak jak ja od siostr wracalym,to  bylo przegiecie. Na blablacarze poznalam goscia,ktory z mojego miasta pochodzil ,a pracowal niedaleko. Jezdzil duzym autem i zawsze caly tyl mial pusty. Ile ten czlowiek mi rzyczy przewiozl i to takie duzawe ,jak rzezbiona witryna ,czy suszarka  i wiele innych. W dobrym czasie go poznalam.

A u ciebie co slychac? Stella z kotem zamknieta-tyle wiem :-)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Andreaa napisał:

Kogo moje oczy widza :-) 100 lat sie nie widzialysmy (forumowo) ;) 

Tak jak ja od siostr wracalym,to  bylo przegiecie. Na blablacarze poznalam goscia,ktory z mojego miasta pochodzil ,a pracowal niedaleko. Jezdzil duzym autem i zawsze caly tyl mial pusty. Ile ten czlowiek mi rzyczy przewiozl i to takie duzawe ,jak rzezbiona witryna ,czy suszarka  i wiele innych. W dobrym czasie go poznalam.

A u ciebie co slychac? Stella z kotem zamknieta-tyle wiem :-)

Witaj Kochana! Też miło Cię widzieć. Moja stella z kotką zamknięta, to niezbity fakt. Ogólnie rzecz biorąc agencja w jakiś czas później także zrezygnowała z tej stelli   ponieważ żadna kobieta nie mogła tam  wytrzymać i sama uciekała albo pdp ją wywalała. W końcu miarka się przebrała i agencja wypowiedziała umowę. Teraz jestem w Coburgu u bardzo sympatycznego dziadka. To pewnie nagroda za tę wstrętną jędzę, z którą wytrzymałam trzy lata. Aż sama siebie podziwiam. Teraz mam fajnie tylko kasa mogłaby być ciut lepsza i moje szczęscie byłoby całkowite. Jeden minus, nie mam czasu za bardzo na to aby udzielać się na forum, a poza tym jakoś nie mogę się tutaj odnależć. Poza tym dużo zwiedzam, chodzę na koncerty albo pływalnię i czytam. Dziadek ogląda TV a ja obok niego siedzę z książką w ręku i czytam. Po prostu praca marzenie. Dziadek  co prawda lubi rządzić( były dyrektor) ale jest miły, kulturalny i to jest dla mnie najważniejsze. Wreszcie jestem gdzieś gdzie mam święty spokój.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Alina 1 napisał:

Na Allegro. Produkt "made in China". Muszę przyznać, że tak długo jak jeżdżę to nikt takiego potwora, jakiego ja mam,ze sobą nie taszczył. Jestem długodystansowcem więc   muszę. Jak inaczej zabrałabym ze sobą ciuchy na wszystkie pory roku i do tego tonę książek.

 

Alino1-namawiam Cię na kupno czytnika.Kiedyś też tak targałam ale od roku jestem posiadaczką w/w .Tylko mi nie mów o zapachu czy szeleście kartek :haha:jako argumencie do wożenia wersji papierowych. Ja mieszkam na 3 piętrze i każdy kilogram targania daje w ...kość.Krótko mówiąc:warto zakupić i basta.:tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alina 1 napisał:

Witaj Kochana! Też miło Cię widzieć. Moja stella z kotką zamknięta, to niezbity fakt. Ogólnie rzecz biorąc agencja w jakiś czas później także zrezygnowała z tej stelli   ponieważ żadna kobieta nie mogła tam  wytrzymać i sama uciekała albo pdp ją wywalała. W końcu miarka się przebrała i agencja wypowiedziała umowę. Teraz jestem w Coburgu u bardzo sympatycznego dziadka. To pewnie nagroda za tę wstrętną jędzę, z którą wytrzymałam trzy lata. Aż sama siebie podziwiam. Teraz mam fajnie tylko kasa mogłaby być ciut lepsza i moje szczęscie byłoby całkowite. Jeden minus, nie mam czasu za bardzo na to aby udzielać się na forum, a poza tym jakoś nie mogę się tutaj odnależć. Poza tym dużo zwiedzam, chodzę na koncerty albo pływalnię i czytam. Dziadek ogląda TV a ja obok niego siedzę z książką w ręku i czytam. Po prostu praca marzenie. Dziadek  co prawda lubi rządzić( były dyrektor) ale jest miły, kulturalny i to jest dla mnie najważniejsze. Wreszcie jestem gdzieś gdzie mam święty spokój.

Czyli trafilas w swoje miejsce :-)

Od smierci dobrej siotry,czyli  w listopadzie 2017r do   21.01.2019r pracowalam tylko razem 4 miesiace. 2x po 2 bylam u jedne pani bez demencji. Spokoj ,cisza,calkiem inne miejsce do jakich bylam przyzwyczajona. Tylko tam koniec swiata byl. Lasy ,pola,sarny i pare domow. Wariowalam. Za drugim razem wymowilam umowe i oddalam miejsce mojej dawnej koordynatorce.

Teraz jestem  w calkiem nowym miejscu. Cos sie dzieje. Tu rowniez pdp-na bez demencji. Jest spokojne bardzo,bez stresu,no i po naszemu-polskiemu gadaja. Sklepy sa i ludzi chociaz widze. 

Czyli ja na pustkowia sie nie nadaje. Juz mam to sprawdzone:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...