Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj ludzie, com się teraz ubawiła..

Odprowadziłam kolezanke do drzwi a tu snieżna kula na mnie wylądowała.

Patrzę, moi koledzy tacy wyrywni, więc nie byłam dłużna, tylko ich było trzech, ale każdy rzut trafiony, a oni chybiali:szydera:

Jessuu, dawno sie tak nie śmiałam. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No...jedna walizeczka jeno do luku idzie :szydera: Jak na mnie, to super wynik :haha: Jak jadę autkiem, to pół wozu mam zajęte i na blabla się nie kwalifikuję :szydera:

Ja moge podrozowac wszystkim, bo pol chalupy nie biore. Wszedzie sie zmieszcze:szydera:

Teraz wracam bla bla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Barbara48 napisał:

Oj ludzie, com się teraz ubawiła..

Odprowadziłam kolezanke do drzwi a tu snieżna kula na mnie wylądowała.

Patrzę, moi koledzy tacy wyrywni, więc nie byłam dłużna, tylko ich było trzech, ale każdy rzut trafiony, a oni chybiali:szydera:

Jessuu, dawno sie tak nie śmiałam. 

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Heinz ma dzisiaj urodziny, dzidzia moja prężąca się, 55 ;) telefon rozgrzał się do czerwoności od tego dzwonienia, winszowania, śpiewania sprośnych piosenek o tym ,że życie zaczyna się po pięćdziesiątce, mówię Wam, jak w centrali telefonicznej...

a nie, wróć, nie zadzwoniła nawet siostra. Elka tak zdołowana z tego powodu, że na cotygodniową saunę nie pojechała. a może dlatego, że liczyła że jednak ktoś zadzwoni. mruczy pod nosem, że ludzie są beee. tłumaczę jej, że jak jest dobrze to jest dobrze. mało to ja się samotnego umierania naoglądałem? po za tym trzeba na trzecie wakacje w roku za granicą zarobić, na nowsze audi i takie tam. życie.

za to ja wziąłem dzidzie na lody. oczywiście żałowałem. to nie lato, że uświniona była tylko koszulka. kleiło się wszystko, od stolika, po kurtkę, szalik, rękawiczki, polar i mnie. po za tym pyknęliśmy 12 km i dymałem na pustym akumulatorze ze 2 km, bo ciągle zapominam, że to nie lato i temperatura ma wpływ na szybki rozładowywania. byłoby całkiem miło, gdyby nie wichura. z bobrem sprawa, jak wiatr wiał w moje żagle, gorzej jak w twarz.

Straszne to. On ma naprawdę 55 lat?

Pamiętam, że przeszło z ojca na syna i takie tam inne, ale i tak normalnie żal, że aż boli :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

@Andreaa kobietka z Hiltona ,to jest teraz @Skorpionka .Mam z nią czasami kontakt.Tak jak @salazar napisała w heimie w Nordhornie pracuje.

Rowniez dziekuje za info. :-) Nie jestem tak tu na forum na biezaca,ale Skorpionka chyba tu malo pisze . Kilka osob brakuje mi z tamtego forum. Moze tu sa,ale pod innymi nickami.

Lawende bardzo milo wspominam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Chciałabym zabrać pół chałupy :haha: 

Wysylaj pol chalupy jednym busem,a w drugi z torebka podreczna wsiadaj.

Moj syn tak zrobil ,gdy prace zmienial. Wyslal do domu caly swoj dobytek  busem pod dom,a sam z  malym plecakiem  w samolot wsiadl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andreaa napisał:

Wysylaj pol chalupy jednym busem,a w drugi z torebka podreczna wsiadaj.

Moj syn tak zrobil ,gdy prace zmienial. Wyslal do domu caly swoj dobytek  busem pod dom,a sam z  malym plecakiem  w samolot wsiadl.

Jest to dobre rozwiązanie na terenie Unii :tak2: Już to przerabiałam i zdało egzamin :dobrze: Tym razem nie ma tak lekko :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Andreaa napisał:

Wysylaj pol chalupy jednym busem,a w drugi z torebka podreczna wsiadaj.

Moj syn tak zrobil ,gdy prace zmienial. Wyslal do domu caly swoj dobytek  busem pod dom,a sam z  malym plecakiem  w samolot wsiadl.

E tam! Czasem i to nie pomaga. Mój bagaż się koci. W przygotowaniu stoi trzeci karton i tak nie jestem pewna czy na tym się skończy. Oprócz tego dwie torby na bak razem ze mbą do domu pojadą. Na widok jednej z nich wszyscy kierowcy dostają oczopląsu. Ale jest zajefajna. Nieboszczyk by się do niej zmieścił.

Edytowane przez Alina 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, salazar napisał:

Straszne to. On ma naprawdę 55 lat?

Pamiętam, że przeszło z ojca na syna i takie tam inne, ale i tak normalnie żal, że aż boli :(.

jego ojciec zmarł w wieku 56 lat. z czego trzy był w stanie wegetatywnym. Heinz ma szczęście że ma Elkę i najnowsze metody terapii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alina 1 napisał:

E tam! Czasem i to nie pomaga. Mój bagaż się koci. W przygotowaniu stoi trzeci karton i tak nie jestem pewna czy na tym się skończy. Oprócz tego dwie torby na bak razem ze mbą do domu pojadą. Na widok jednej z nich wszyscy kierowcy dostają oczopląsu. Ale jest zajefajna. Nieboszczyk by się do niej zmieścił.

Też chcę taką na nieboszczyka :szydera: Jest gdzieś do kupienia? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Też chcę taką na nieboszczyka :szydera: Jest gdzieś do kupienia? :haha:

Na Allegro. Produkt "made in China". Muszę przyznać, że tak długo jak jeżdżę to nikt takiego potwora, jakiego ja mam,ze sobą nie taszczył. Jestem długodystansowcem więc   muszę. Jak inaczej zabrałabym ze sobą ciuchy na wszystkie pory roku i do tego tonę książek.

 

Edytowane przez Alina 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grzegorz B napisał:

 

 

10 minut temu, Grzegorz B napisał:

jego ojciec zmarł w wieku 56 lat. z czego trzy był w stanie wegetatywnym. Heinz ma szczęście że ma Elkę i najnowsze metody terapii

Ktoś się tym zainteresował? Ma dzieci?

Edytowane przez salazar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alina 1 napisał:

Na Allegro. Produkt "made in China". Muszę przyznać, że tak długo jak jeżdżę to nikt takiego potwora, jakiego ja mam,ze sobą nie taszczył. Jestem długodystansowcem więc   muszę. Jak inaczej zabrałabym ze sobą ciuchy na wszystkie pory roku i do tego tonę książek.

 

Możesz podać wymiary? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...